Παναθηναϊκός

01-08-24 22:58

Ευχαριστούμε που παρακολουθήσατε μαζί μας την αναμέτρηση! Καλό σας βράδυ!

01-08-24 22:57

Οι Πράσινοι παίρνουν την πρόκριση για τον τρίτο προκριματικό γύρο του Europa League όπου και θα αντιμετωπίσουν τον Άγιαξ

01-08-24 22:56

Τέλος στην αναμέτρηση! Μπότεφ - Παναθηναϊκός 0-4!

01-08-24 22:52

90+4' Ακόμα μία εξαιρετική πάσα του Τετέ, ο Σπόραρ βγήκε τετ-α-τετ με τον Μπερνάτ αλλά ο τερματοφύλακας των Βούλγαρων τον νίκησε

01-08-24 22:48

90' Πέντε λεπτά επιπλέον χρόνου

01-08-24 22:44

86' Τεράστια ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό με τον Λημνιό να πλασάρει σε τετ α τετ, αλλά τον τερματοφύλακα της Μπότεφ να αποκρούει με τα πόδια

Απομάκρυναν οι Πράσινοι

01-08-24 22:41

82' Κόρνερ για τη Μπότεφ

01-08-24 22:37

79' Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό με τον Σπόραρ στη θέση του Γερεμέγεφ

01-08-24 22:36

76' Μακρινό σουτ του Τετέ θα περάσει άουτ

01-08-24 22:34

74' Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό με τον Γερεμέγεφ να σουτάρει μέσα από την περιοχή, μετά από ωραία κίνηση του Τετέ, αλλά τον τερματοφύλακα της Μπότεφ να αποκρούει

73' Διπλή αλλαγή για τον Παναθηναϊκό με Ζέκα, Λημνιό στις θέσεις των Τσέριν, Τζούρισιτς

01-08-24 22:32

72' Καλή στιγμή για τη Μπότεφ με κεφαλιά του Σέκουλιτς να φεύγει λίγο άουτ

01-08-24 22:31

70' Μακρινό σουτ του Καραμπέλιοφ θα μπλοκάρει ο Ντραγκόφσκι

01-08-24 22:30

Απομάκρυνε ο Ντραγκόφσκι

01-08-24 22:26

68' Κόρνερ για τη Μπότεφ

64' Αλλαγή για την Μπότεφ με τον Καραμπέλιοφ στη θέση του Ιορντάνοφ που αποχώρησε τραυματίας στον αγκώνα

01-08-24 22:24

64' Κίτρινη κάρτα στον Σέκουλιτς

Πρώτη επίσημη εμφάνιση του Τετέ με τον Παναθηναϊκό

01-08-24 22:23

62' Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό με τον Τετέ στη θέση του Μαντσίνι

01-08-24 22:20

61' Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Εντυπωσιακή συνεργασία των παικτών του Παναθηναϊκού στην πλάγια γραμμή, ο Μαντσίνι έκανε ένα δύσκολο σουτ χωρίς ισορροπία, η μπάλα βρήκε στον αμυντικό της Μπότεφ και ο Μπερνάτ απέκρουσε με δυσκολία!

59΄Αλλαγή για την Μπότεφ με τον Ιορντάνοφ στη θέση του Μπαλογίαννη

01-08-24 22:18

58' Ευκαιρία για την Μπότεφ με τον Μίντοφ να κάνει το δυνατό σουτ, αλλά τον Ντραγκόφσκι να αποκρούει

01-08-24 22:15

01-08-24 22:12

Μετράει τελικά το γκολ του Παναθηναϊκού, μιας και ο Σουηδός τελικά καλύπτεται την ώρα που ο Κώτσιρας τον βρίσκει με εξαιρετική κάθετη πάσα

Ελέγχεται η φάση από το VAR

01-08-24 22:09

50' Γκολ για τον Παναθηναϊκό με τον Γερεμέγεφ αλλά το τέρμα ακυρώνεται ως οφσάιντ

01-08-24 22:08

47' Κίτρινη κάρτα στον Κόντε για φάουλ στον Γερεμέγεφ

01-08-24 22:07

46' Διπλή αλλαγή για την Μπότεφ με Ακέρε, Κόροσετς στις θέσεις των Ποπόφ, Ντιαμπατέ

46' Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό με τον Μαξίμοβιτς στη θέση του Γεντβάι

01-08-24 22:06

46΄Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο!

01-08-24 22:02

01-08-24 21:50

Τέλος στο πρώτο ημίχρονο! Μπότεφ - Παναθηναϊκός 0-3

01-08-24 21:48

45+5' Σουτ του Ενουατσούκου θα μπλοκάρει ο Ντραγκόφσκι

01-08-24 21:47

Μετά από λάθος του Ντιαμπατέ ο Γερεμέγεφ θα βρει τον Μαντσίνι, που θα μπει στην περιοχή και την κατάλληλη στιγμή θα πασάρει στον Τζούρισιτς και ο Σέρβος σε κενή εστία θα κάνει το 0-3

01-08-24 21:46

45+2' Γκολ για τον Παναθηναϊκό!

01-08-24 21:44

45' Τέσσερα λεπτά επιπλέον χρόνου στο πρώτο ημίχρονο

01-08-24 21:43

44' Αλλαγή για τη Μπότεφ με τον Σέκουλιτς στη θέση του Ούτζα που δεν μπορεί να συνεχίσει και φαίνεται να έχει χτυπήσει πολύ σοβαρά

01-08-24 21:41

42' Διακοπή για τραυματισμό της Μπότεφ του Ούτζα και φαίνεται να είναι σοβαρό. Πονάει ο επιθετικός των Βούλγαρων που πάτησε άσχημα και πιάνει το γόνατο

01-08-24 21:40

40' Κίτρινη κάρτα στον Γεντβάι

01-08-24 21:35

39' Νέα μεγάλη ευκαιρία με τον Μπακασέτα, για τον Παναθηναϊκό, μιας και το σουτ που έκανε σταμάτησε το οριζόντιο δοκάρι και πέρασε άουτ

01-08-24 21:34

Μετά από εκτέλεση φάουλ του Μαπακσέτα και κεφαλιά του Ντιομαντέ, ο Τζούρισιτς θα σουτάρει, χωρίς να κάνει κοντρόλ, η μπάλα θα κοντράρει στο κεφάλι του Ούτζα και θα καταλήξει στα δίχτυα κάνοντας με αυτόν τον τρόπο το 0-2!

01-08-24 21:33

34' Γκολ για τον Παναθηναϊκό!

01-08-24 21:31

33' Κίτρινη κάρτα για τον Ενουατσούκου

01-08-24 21:29

01-08-24 21:24

28' Μεγάλη ευκαιρία για τη Μπότεφ, με το σουτ του Μίνκοφ να σταματάει στο οριζόντιο δοκάρι του Ντραγκόφσκι

01-08-24 21:23

24' Πιέζουν τα τελευταία λεπτά οι γηπεδούχοι που έχουν πάρει μέτρα στον αγωνιστικό χώρο

01-08-24 21:21

22' Ωραία κίνηση του Ενουατσούκου που έκανε το γύρισμα, αλλά ο Ντραγκόφσκι μπλόκαρε με διπλή προσπάθεια

21' Μακρινό σουτ από τον Μλαντένοβιτς θα περάσει άουτ

01-08-24 21:20

20' Απευθείας η εκτέλεση φάουλ του Μπακασέτα από πλάγια θέση, η μπάλα άουτ

01-08-24 21:16

19' Κίτρινη κάρτα στον Ντιαμπατέ

01-08-24 21:10

16' Παρά το προβάδισμα οι Πράσινοι συνεχίζουν να έχουν την μπάλα στα πόδια τους και να ελέγχουν την αναμέτρηση

01-08-24 21:09

Απομάκρυναν οι γηπεδούχοι

01-08-24 21:08

9' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό

01-08-24 21:06

Φοβερή κάθετη πάσα του Τζούρισιτς στον Μλαντένοβιτς, που θα κάνει το παράλληλο γύρισμα και ο Γερεμέγεφ στο πρώτο δοκάρι με πλασέ κάνει το 0-1 για τους Πράσινους!

01-08-24 21:04

6' Γκολ για τον Παναθηναϊκό!

01-08-24 21:03

Απομάκρυναν σε πλάγιο οι γηπεδούχοι

01-08-24 21:01

3' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό

01-08-24 20:58

1' Σέντρα στην αναμέτρηση!

01-08-24 20:46

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες

01-08-24 20:05

Η ενδεκάδα της Μπότεφ: Μπερνάτ, Κόντε, Ταμ, Ντιαμπατέ, Μπαλογιάννης, Ετό, Περέρα, Μίνκοφ, Ποπόφ, Ενουατσούκου, Ούτζα

01-08-24 20:04

Η ενδεκάδα του Παναθηναϊκού: Ντραγκόβσκι, Κώτσιρας, Ίνγκασον, Γεντβάι, Μλαντένοβιτς, Αράο, Τσέριν, Μαντσίνι, Μπακασέτας, Τζούριτσιτς, Γερεμέγεφ

01-08-24 20:02

Να υπενθυμίσουμε ότι ο Παναθηναϊκός έχει προβάδισμα με 2-1 από το πρώτο παιχνίδι στο ΟΑΚΑ, ενώ ο νικητής του ζευγαριού θα αντιμετωπίσει αυτόν που θα περάσει από το Άγιαξ - Βοϊβοντίνα, με τον Αίαντα να έχει επικρατήσει στο πρώτο ματς με 1-0.

01-08-24 20:00

Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος να ξεκινήσει στις 21:00, στη Φιλιππούπολη και θα μεταδοθεί ζωντανά από την Cosmote Sports 1HD.

01-08-24 19:58

Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης ρεβάνς για τον δεύτερο προκριματικό γύρο του Europa League μεταξύ της Μπότεφ και του Παναθηναϊκού