Ευχαριστούμε που παρακολουθήσατε μαζί μας την εξέλιξη της αναμέτρησης! Καλό σας βράδυ

Τέλος στην αναμέτρηση! Μάλμε - ΠΑΟΚ 2-2

Πέρασε άουτ η μπάλα

06-08-24 21:55

90+8' Κόρνερ για τη Μάλμε

06-08-24 21:54

Οφσάιντ παίκτη του ΠΑΟΚ! Στη Μάλμε η μπάλα

06-08-24 21:52

90+4' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ

06-08-24 21:50

90' Έξι λεπτά επιπλέον χρόνου

06-08-24 21:49

90' Σουτ του Καμαρά θα περάσει άουτ

06-08-24 21:48

06-08-24 21:43

87' Κίτρινη κάρτα στον Νανάσι για φάουλ στον Μουργκ

83' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ με τον Μουργκ αντί του Κωνσταντέλια

83' Αλλαγή για τη Μάλμε με τον Αλί αντί του Μπολίν

06-08-24 21:42

06-08-24 21:40

Μπλόκαρε ο Κοτάρσκι

06-08-24 21:39

80' Νέο κόρνερ για τους γηπεδούχους

Απομάκρυναν οι παίκτες του Λουτσέσκου

06-08-24 21:38

79' Κόρνερ για τη Μάλμε

06-08-24 21:37

06-08-24 21:36

Μετά από την εκτέλεση κόρνερ του Ντεσπόντοφ και κεφαλιά του Κουλιεράκη, η μπάλα θα φτάσει στον Μπάμπα στο δεύτερο δοκάρι που με πλασέ θα κάνει το 2-2

06-08-24 21:35

75' Γκολ για τον ΠΑΟΚ!

06-08-24 21:34

75' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ

06-08-24 21:31

73' Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΟΚ με τους Καμαρά, Ντεσπόντοφ αντί των Οζντόεφ, Ζίβκοβιτς

06-08-24 21:29

71' Κίτρινη κάρτα στον Μπάμπα

06-08-24 21:28

69' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ με τον Τισουντάλι στην θέση του Τόμας

Μετά από εκτέλεση κόρνερ του Κρίστιανσεν, όπως και στο 1-0, ο Νανάσι στο πρώτο δοκάρι και αυτός μόνος του με προβολή θα κάνει το 2-1

06-08-24 21:26

67' Γκολ για τη Μάλμε

06-08-24 21:25

65' Αλλαγή για τη Μάλμε με τον Κρισιανσεν στη θέση του Μπουτχάιμ

06-08-24 21:24

64' Τεράστια ευκαιρία για τη Μάλμε με τον Τέλιν να βγαίνει απέναντι στον Κοτάρσκι και να πλασάρει, αλλά τον Κροάτη να προλαβαίνει να κάνει επαφή με την μπάλα, που πέρασε κόρνερ

06-08-24 21:23

64' Ο ΠΑΟΚ σκόραρε με τον Τόμας αλλά ο διαιτητής έχει σφυρίξει ότι η μπάλα είχε βγει άουτ

06-08-24 21:22

62' Ευκαιρία για τους Σουηδούς που βγήκαν στην κόντρα όμως η κεφαλιά του Τελίν από θέση βολής θα περάσει πολύ ψηλά!

06-08-24 21:17

06-08-24 21:15

57' Κόρνερ για τη Μάλμε

06-08-24 21:13

54' Τεράστια ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Τάισον δοκίμασε το σουτ, η μπάλα κόντραρε, ο Οζντόεφ γύρισε την μπάλα στην περιοχή, έκανε το σουτ ο Τόμας από απόσταση βολής και έστειλε την μπάλα άουτ!

06-08-24 21:12

52' Κίτρινη κάρτα στον Μπότχαιμ για διαμαρτυρία

06-08-24 21:09

52' Διακοπή στο παιχνίδι με Κωνσταντέλια και Μπολίν στο έδαφος

06-08-24 21:06

48' Τεράστια ευκαιρία για τη Μάλμε! Μετά από φάση διαρκείας η μπάλα θα φτάσει στον Γιάνσον που θα σουτάρει μέσα από την περιοχή και την μπάλα να σταματάει και πάλι στο οριζόντιο δοκάρι του Κοτάρσκι!

06-08-24 20:50

46' Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο!

06-08-24 20:48

Τέλος στο πρώτο ημίχρονο! Μάλμε - ΠΑΟΚ 1-1

06-08-24 20:46

45+5' Κίτρινη κάρτα για τον Μπολί

06-08-24 20:45

45' Τέσσερα λεπτά επιπλέον χρόνου στο πρώτο ημίχρονο

06-08-24 20:44

Μετράει κανονικά το γκολ για τον ΠΑΟΚ! Ο Σάστρε έκανε το γύρισμα με τον Τόμας από κοντά να μην μπορεί να νικήσει τον τερματοφύλακα της Μάλμε, αλλά στη συνέχεια από κοντά τον Τάισον να κάνει το 1-1!

06-08-24 20:42

Είναι πολύ οριακή η φάση στην αρχή της

Η φάση ελέγχεται από το VAR

06-08-24 20:35

42' Γκολ για τον Τάισον που ισοφαρίζει, μετά από φάση διαρκείας, αλλά το τέρμα ακυρώνεται σαν οφσάιντ

06-08-24 20:34

Απομάκρυναν οι γηπεδούχοι

06-08-24 20:30

35' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ

06-08-24 20:29

30' Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ να ισοφαρίσει! Γύρισμα του Ζίβκοβιτς, με τον Τόμας να κάνει την προβολή στο πίσω δοκάρι αλλά την μπάλα να περνάει πάνω από τα δοκάρια!

06-08-24 20:28

Μετά την εκτέλεση κόρνερ του Νανάσι ο Γιάνσεν θα πάρει μόνος του την κεφαλιά και θα κάνει το 1-0 για τους γηπεδούχους

06-08-24 20:27

28' Κόρνερ για τη Μάλμε!

28' Κόρνερ για τη Μάλμε

06-08-24 20:21

06-08-24 20:20

Γέμισμα από τον Σάστρε θα περάσει άουτ

06-08-24 20:18

20' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ

06-08-24 20:13

06-08-24 20:08

13' Νέα μεγάλη στιγμή για τη Μάλμε! Γυριστό σουτ του Τιελίν μέσα από την περιοχή με τον Κοτάρσκι να αποκρούει και πάλι δύσκολα!

06-08-24 20:07

Απομάκρυναν οι αμυντικοί του ΠΑΟΚ

06-08-24 20:06

8' Κόρνερ για τη Μάλμε

06-08-24 20:03

6' Ισορρόπησε το παιχνίδι ο ΠΑΟΚ μετά το πρώτο πεντάλεπτο που δέχθηκε μεγάλη πίεση

06-08-24 20:01

2' Νέα μεγάλη ευκαιρία για τους γηπεδούχους με τον Κοτάρσκι να αποκρούει πολύ δύσκολα δυνατό σουτ του Νανάσι!

06-08-24 20:00

1' Μεγάλη ευκαιρία για τη Μάλμε στην πρώτη φάση του παιχνιδιού! Σέντρα-σουτ από τα δεξιά, ο Κοτάρσκι δεν υπολόγισε σωστά και η μπάλα σταμάτησε στο κάθετο δοκάρι

06-08-24 19:56

1' Σέντρα στην αναμέτρηση!

06-08-24 19:45

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες

06-08-24 19:42

Πρόβλημα για τον ΠΑΟΚ καθώς λίγο πριν τη σέντρα της αναμέτρησης έγινε γνωστό ότι ο Γιόνι Ότο υπέστη μυϊκό τραυματισμό κατά τη διάρκεια της προθέρμανσης με αποτέλεσμα τη θέση του στην ενδεκάδα να την πάρει ο Σάστρε

06-08-24 19:32

06-08-24 19:04

Να πούμε πως το πρωτάθλημα στη Σουηδία βρίσκεται σε εξέλιξη, με τη Μάλμε να είναι στην κορυφή μετά από 17 αγωνιστικές, έχοντας συλλέξει 38 βαθμούς.

06-08-24 19:03

06-08-24 19:02

Η ενδεκάδα της Μάλμε: Ντάλιν, Στρίγκερ, Γιάνσον, Ζάτερστρομ, Μπουζανέλο, Μπολίν, Γιόνσεν, Πένια, Νανάσι, Μποτχάιμ, Τελίν.

06-08-24 18:50

Η ενδεκάδα του ΠΑΟΚ: Κοτάρσκι, Ότο, Κετζιόρα, Κουλιεράκης, Μπάμπα, Σβάμπ, Οζντόεφ, Ζίβκοβιτς, Κωσταντέλιας, Τάισον, Μπράντον.

06-08-24 18:46

Παράλληλα έγινε γνωστό ότι η ομάδα η οποία θα προκριθεί θα αντιμετωπίσει τον νικητή από το Σπάρτα Πράγας - Στεάουα Βουκουρεστίου

06-08-24 18:43

Να θυμίσουμε ότι ο Δικέφαλος του Βορρά για να βρεθεί στον τρίτο προκριματικό ξεπέρασε το εμπόδιο της Μπόρατς Μπάνια Λούκα, ενώ η σουηδική ομάδα προκρίθηκε απέναντι στην Κλακσβικ

06-08-24 18:42

Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος να ξεκινήσει στις 20:00, στη Σουηδία, και θα μεταδοθεί ζωντανά από το Novasports Prime.

06-08-24 18:40

Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της πρώτης αναμέτρησης της Μάλμε με τον ΠΑΟΚ για τον τρίτο προκριματικό γύρο του Champions League.