Το πέναλτι που πήρε πίσω με το VAR για το 2-2

90+8

22-08-24 23:58

ΤΕΛΟΣ αγώνα, 2-1

22-08-24 23:53

90'+8' Κίτρινη κάρτα στον Φρανκόφσκι, για καθυστέρηση

22-08-24 23:52

Οκτώ λεπτά οι καθυστερήσεις

22-08-24 23:47

92' Τεράστια ευκαιρία Παναθηναϊκού! Ο Γερεμέγιεφ πηδάει μόνος του και παίρνει την κεφαλιά από τη μικρή περιοχή, αλλά δεν στέλνει την μπάλα στα δίχτυα

Το ακυρώνει, δεν υπάρχει πέναλτι. Ήταν πίσω από την πλάτη το χέρι, έκρινε πως είναι σε φυσική θέση. Σωστή η απόφαση

22-08-24 23:46

Κακό μαντάτο, πάει να το δει στο VAR

86' Πέναλτι για τον Παναθηναϊκό! Ο Πελίστρι κάνει ωραία κίνηση, σουτάρει, η μπάλα σταματάει σε χέρι αμυντικού και ο διαιτητής δίνει πέναλτι

22-08-24 23:45

83' Κίτρινη κάρτα στον Βαγγιανίδη, για φάουλ στον Γκραντί

22-08-24 23:40

80' Μαξίμοβιτς και Λημνιός αντικαθιστούν τους Αραο-Τζούριτσιτς

22-08-24 23:35

79' Σέντρα του Μλαντένοβιτς από τα αριστερά, κεφαλιά του Βαγιαννίδη στο δεύτερο δοκάρι, η μπάλα φεύγει εκτός εστίας

75

75' Ο Παναθηναϊκός πατάει καλά και ψάχνει το γκολ!

22-08-24 23:31

71' Κίτρινη κάρτα στον Τσέριν, για φάουλ στον Γκραντί

22-08-24 23:29

70' Αλλαγή για τους «λανσουά». Βγαίνει ο Σαΐντ και μπαίνει ο Λασκαρί

22-08-24 23:27

68' Διπλή αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Πελίθστρι αντί Ττεέ και Βαγιαννίδης αντί Κώτσιρα

22-08-24 23:21

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΑΠΙΘΑΝΗ ΓΚΟΛΑΡΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΙΔΗ:

22-08-24 23:15

57' Τεράστια απόκρουση Ντραγκόφσκι, κρατάει το 2-1! Εκτέλεση φάουλ και κεφαλιά του Ντάνσο, την οποία έδιωξε με το ένα χέρι και εντυπωσιακή επέμβαση ο Ντραγκόφσκι!

55

54' ΑΠΙΘΑΝΗ ΓΚΟΛΑΡΑ Ιωαννίδη και 2-1! Πέρασε 5 παίκτες και πλάσαρε εκπληκτικά. Τι γκολαρα, τι είδαμε!!!

22-08-24 23:05

48' Σουτ του Τετέ έξω από τη μεγάλη περιοχή, η μπάλα στην αγκαλιά του Σαμπά

22-08-24 22:51

46’ Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου, με τη Λανς στη σέντρα

22-08-24 22:49

Τέλος πρώτου ημιχρόνου

22-08-24 22:45

22-08-24 22:44

44' Κίτρινη κάρτα στον Τετέ, για φάουλ στον Σοτοκά.

22-08-24 22:39

22-08-24 22:37

38' Εκτέλεση του Φρανκόφσκι, δφιώχνει με κεφαλιά ο Αράο

22-08-24 22:36

Ο Παναθηναϊκός ήλεγχε απόλυτα το ματς και έψαχνε την ισοφάριση. Όμως ένα λάθος του Κότσιρα και μία αργή επιστροφή της άμυνας, έφεραν το δεύτερο γκολ...

22-08-24 22:34

34' Γκολ για της Λανς και 2-0 κόντρα στην ροή του αγώνα! Από τη σέντρα του ο Σαΐντ προλαβαίνει τον Γεντβάι, ο Ντραγκόφσκι αποκρούει, αλλά στην επαναφορά ο ίδιος παίκτης στέλνει την μπάλα στα δίχτυα

22-08-24 22:28

22-08-24 22:27

22-08-24 22:25

26' Αλλαγή για τη Λανς. Έξω ο Περέιρα, μέσα ο Κουσάνοφ

22-08-24 22:22

24' Τεράστια ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Κεφαλιά του Τσέριν μετά από σέντρα του Μπακασέτα, διώχνει δύσκολα σε κόρνερ ο κίπερ της Λανς

22

22' Κόκκινη στον Μεδίνα! Με 10 θα συνεχίσει η Λανς κόντρα στον Παναθηναϊκό

22-08-24 22:21

Στο VAR ο διαιτητής

22-08-24 22:15

20' Ο Μεδίνα, που έχει ήδη κίτρινη κάρτα, πατάει τον Μπακασέτα, που πέφτει στο έδαφος και σταματάει το παιχνίδι!

15

14' Προσπαθεί ο Ιωαννίδης να φύγει στην αντεπίθεση, ένας με έναν, τελευταία στιγμή κόβεται με τάκλιν πριν μπει στην περιοχή της Λανς

22-08-24 22:14

13' Κίτρινη κάρτα στον Μεδίνα, για φάουλ πάνω στον Τετέ

22-08-24 22:11

Δείτε το γκολ της Λανς για το 1-0

10

22-08-24 22:10

10' Απειλεί ξανά η Λανς, δεν μπορεί να κρατήσει μπάλα ο Παναθηναϊκός

9' Κεφαλιά του Σαΐντ στο δεύτερο δοκάρι, η μπάλα περνάει δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Ντραγκόφσκι.

22-08-24 22:06

22-08-24 22:01

4' Γκολ για τη Λανς και 1-0! Κάκιστο ξεκίνημα για τον Παναθηναϊκό. Ο Φρανκόφσκι κοντρολάρει την μπάλα αμαρκάριστος μέσα στην περιοχή και πολύ εύκολα στέλνει την μπάλα στα δίχτυα

22-08-24 22:00

1' Σέντρα στο παιχνίδι

22-08-24 21:53

Όλα είναι έτοιμα πλέον για την έναρξη της αναμέτρησης!

22-08-24 21:38

Διαιτητής της αναμέτρησης είναι ο Γκέρκο Μπόγκαρ από την Ουγγαρία, ενώ χρέη διαιτητή VAR θα εκτελέσει ο συμπατριώτης του, Ιστβάν Βαντ.

22-08-24 21:37

Στον πάγκο των «πράσινων» βρίσκονται οι Λοντίγκιν, Λίλο, Βαγιαννίδης, Μαξ, Σένκεφελντ, Ζέκα, Σπόραρ, Λημνιός, Μαξίμοβιτς, Πελίστρι, Γερεμέγεφ και Κάτρης.

O Παναθηναϊκός θα αγωνιστεί με σύστημα 4-2-3-1. Ο Ντραγκόφσκι θα καθίσει στο τέρμα, με τους Κώτσιρα, Ίνγκασον, Γεντβάι και Μλαντένοβιτς τετράδα στην άμυνα. Αράο και Τσέριν θα αγωνιστούν στον άξονα, ενώ οι Τετέ-Τζούριτσιτς στα άκρα και ο Μπακασέτας πίσω από τον προωθημένο Ιωαννίδη.

22-08-24 21:36

Η Λανς υποδέχεται τον Παναθηναϊκό στο «Φελίξ Μπολάρ», στο πλαίσιο των playoffs του Conference League, στην πρώτη από τις δύο τους συναντήσεις.