Λεβαδειακός

25-08-24 23:01

Γιούχα από τον κόσμο στο σφύριγμα της λήξης!

25-08-24 22:58

90'+9' Λήξη του αγώνα, με τον Παναθηναϊκό να κερδίζει με 1-0 τον Λεβαδειακό, χάρη στο τέρμα του Σπόραρ στο έκτο λεπτό του επιπλέον χρόνου.

98' Σουτ του Λαμαράνα, κοντράρει και μπλοκάρει ο Ντραγκόφσκι

25-08-24 22:55

96' Γκολ για τον Παναθηναϊκό, με σκόρερ τον Σπόραρ! Μετά από κεφαλιά του Τετέ και απόκρουση του τερματοφύλακα, η μπάλα πάει στο δοκάρι και ο Σπόραρ από κοντά γράφει το 1-0!

25-08-24 22:54

95' Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Εκτέλεση φάουλ με πάσα, ο Τετέ κάνει το σουτ και η μπάλα φεύγει ελάχιστα δίπλα από το δοκάρι του Λεβαδειακού

25-08-24 22:52

94' Φάουλ για τον Παναθηναϊκό, ένα μέτρο έξω από τη μεγάλη περιοχή του Λεβαδειακού

25-08-24 22:51

91' Τεράστια διπλή χαμένη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο κίπερ του Λεβαδειακού αποκρούει το σουτ του Μαξίμοβιτς και ο Γερεμέγιεφ από κοντά δεν μπορεί να σκοράρει!!!

25-08-24 22:47

9 λεπτά οι καθυστερήσεις, έφυγε το πρώτο

88' Προσπαθεί να πιέσει ο Παναθηναϊκός, αλλά χωρίς μεγάλη επιτυχία!

85' Κόρνερ από τα δεξιά, με τον Τετέ να το εκτελεί και τον Παπαδόπουλο να διώχνει με κεφαλιά

25-08-24 22:39

82' Εκτέλεση του Μλαντένοβιτς, κεφαλιά του Γεντβάι στο ύψος του πέναλτι, άουτ η μπάλα.

25-08-24 22:38

78' Μεχία αντι Πλέγα και Ρόμο αντί Πεντρόσο

25-08-24 22:37

76' Τεράστια ευκαιρία για Λεβαδειακό! Γύρισμα του Συμελίδη στην περιοχή από αριστερά, αλλά το τελείωμα του Κάσσου περνάει άουτ!

74' Κίτρινη κάρτα στον Τσέριν

25-08-24 22:29

73' Απευθείας μακρινή εκτέλεση φάουλ από τον Μλαντένοβιτς, η μπάλα χτυπάει στο τείχος και απομακρύνεται.

25-08-24 22:27

Το γκολ του Λεβαδειακού που ακυρώθηκε ως οφσάιντ:

25-08-24 22:26

Ο Παναθηναϊκός παίζει πλέον με 4-4-2, τους Τετέ-Τζούριτσιτς στα άκρα και δίδυμο στηυν επίθεση Σπόραρ και Γερεμέγεφ.

25-08-24 22:21

60' Κωστής και Όζμπολτ εκτός, Λαμαράνα και Συμελίδης τους αντικαθιστούν από πλευράς Λεβαδειακού.

25-08-24 22:20

25-08-24 22:17

59' Τριπλή αλλαγή για τον Παναθηναϊκό! Μαντσίνι, Μπακασέτας, Πελίστρι, Τετέ, Τζούριτσιτς και Σπόραρ στις θέσεις τους.

25-08-24 22:16

Παραμένει η απόφαση και το 0-0, δεν μετράει το γκολ!

25-08-24 22:15

Περιμένουμε να δούμε τι θα γίνει...

Ελέγχεται από το VAR!

25-08-24 22:09

54' Ο Λεβαδειακός σκοράρει στην αντεπίθεση, με τον Γιαννιώτα, αλλά το τέρμα ακυρώνεται για οσφάιντ στο ξεκίινημα της φάσης!

25-08-24 22:08

46' Πρώτη χαμένη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Eκτέλεση φάουλ του Μπακασέτα, Βαγιαννίδης και Σένκεφελντ δεν μπορούν να κάνουν την προβολή

25-08-24 21:55

46’ Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου, με τον Παναθηναϊκό στη σέντρα

45'+2' Ληξη του πρώτου ημιχρόνου, με τιος δύο ομάδες να πηγαίνουν στα αποδυτήρια ισόπαλες χωρίς σκορ

45'+1' Κίτρινη κάρτα στον Κωστή για το μαρκάρισμα

45'+1' Ίδιο λάθος από τον Τσέριν τώρα, ο Ντραγκόφσκι προλαβαίνει τον Κωστή και κερδίζει και φάουλ

25-08-24 21:39

41' Νέα εκτέλεση φάουλ του Μπακασέτα, ο Πελίστρι κοντρολάρει και σουτάρει από πλάγια και δεξιά στην περιοχή, αλλά στέλνει την μπάλα ψηλά άουτ.

25-08-24 21:38

36' Κίτρινη κάρτα σε Μπακασέτα, που γκρεμίζει τον αντίπαλό του για να σταματήσει αντεπίθεση του Λεβαδειακού

25-08-24 21:37

25-08-24 21:31

Συνθήματα κατά του Γιάννη  Αλαφούζου στο ΟΑΚΑ!

25-08-24 21:28

30' Μονότερμα στο ΟΑΚΑ, πιέζει πολύ ο Παναθηναϊκός

25-08-24 21:23

23' Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Τσέριν και Γερεμέγεφ παίζουν το «έα-δύο», ο πρώτος σουτάρει εντός περιχοής, αλλά ο Γκροφ αποκρούει με τα πόδια

13' Σουτ του Μπακασέτα, εκτός περιοχής είναι αδύναμο και το μπλοκάρει εύκολα ο Γκροφ.

25-08-24 21:16

25-08-24 21:11

15' Προσπαθεί ο Παναθηναϊκός στα τελευταία λεπτά να ανεβάσει ρυθμούς

25-08-24 21:08

25-08-24 21:06

5' Νέα καλή στιγμή για τους Βοιωτούς, με το γέμισμα του Γιαννιώτα από δεξιά, τον Όζμπολτ να σουτάρει εντός περιοχής προ του Σένκεφελντ!

25-08-24 21:05

3' Απαντάει με μεγάλη ευκαιρία ο Παναθηναϊκός! Κάθετη του Μαντσίνι στην «πλάτη» της αντιπαλης άμυνας, για τον Γερεμέγεφ, το πλασέ του οποίου περνάει ψηλά άουτ!

25-08-24 21:03

1' Μεγάλη χαμένη ευκαιρία για τον Λεβαδειακό, με την εκτέλεση του Μπάλτσι στο δεύτερο δοκάρι και το γυριστό σουτ του Γιαννιώτα, το οποίο αποκρούει ο Ντραγκόφσκι, η μπάλα βρίσκει στο δοκάρι και φεύγει εκτός εστίας!

1' Έναρξη της αναμέτρησης

25-08-24 20:39

Ο Ντιέγκο Αλόνσο προχώρησε σε επτά αλλαγές σε σχέση με το παιχνίδι με τη Λανς στη Γαλλία. Κράτησε στο αρχικό σχήμα τους Ντραγκόφσκι, Γεντβάι, Τσέριν και Μπακασέτα. Ο Φακούντο Πελίστρι πήρε φανέλα βασικού για πρώτη φορά.

25-08-24 20:38

Παναθηναϊκός: Ντραγκόφσκι, Βαγιαννίδης, Σένκεφελντ, Γεντβάι, Μαξ, Μακσίμοβιτς, Τσέριν, Μπακασέτας, Πελίστρι, Μαντσίνι, Γερεμέγεφ.

Λεβαδειακός: Γκροφ, Παπαδόπουλος, Βήχος, Τσάπρας, Κωστή, Πλέγας, Μπάλτσι, Πεντρόσο, Κάσσος, Γιαννιώτας, Όζμπολτ.

25-08-24 20:37

Οι Βοιωτοί από την πλευρά τους στην 1η αγωνιστική υποδέχθηκαν την Athens Kallithea με την αναμέτρηση να λήγει χωρίς γκολ

Η ομάδα του Ντιέγκο Αλόνσο θέλει να πάρει την πρώτη της νίκη, λίγες ημέρες πριν το μεγάλο παιχνίδι με τη Λανς στη ρεβάνς της ήττας με 2-1 στη Γαλλία για τα Play Offs του Conference League

25-08-24 20:36

Μαζί θα παρακολουθήσουμε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση του Παναθηναϊκού με τον Λεβαδειακό, στο ΟΑΚΑ, στο πλαίσιο της 2ης αγωνιστικής της Stoiximan Super League