ΠΑΟΚ

29-08-24 23:50

Ευχαριστούμε που μας παρακολουθήσατε, να έχετε ένα καλό βράδυ.

29-08-24 23:49

90'+3: Τέλος στο ματς, άνετο διπλό για τον ΠΑΟΚ με 2-0 και περιμένει την κλήρωση της Παρασκευής (30/8), για να μάθει αντιπάλους στη League Phase του Εuropa League.

29-08-24 23:46

90': Ο Πελς νικά στο τετ α τετ τον Ντεσπόντοφ μετά από υπέροχη πάσα του Κωνσταντέλια.

29-08-24 23:43

86': Ο Κωνσταντέλιας την πάσα στον Τσάλοφ, πλασέ του Ρώσου φορ από θέση μέσα αριστερά, ο Πελς αποτρέπει το 0-3.

29-08-24 23:41

29-08-24 23:40

84': Σουτ του Ντεσπόντοφ στην κίνηση μετά τη σέντρα του Σοάρες από αριστερά, ο Πελς αποκρούει.

29-08-24 23:32

76': Ολοκληρώνονται οι αλλαγές του ΠΑΟΚ, Ράφα Σοάρες αντί Σβαμπ.

29-08-24 23:31

75': ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ! Ο Ντεσπόντοφ μετά την πάσα του Σβαμπ το πλασέ από πλάγια δεξιά, αιφνιδιάζοντας τον Πελς σε αυτή την περίπτωση για το 0-2.

29-08-24 23:30

29-08-24 23:27

71': Κωνσταντέλιας αντί Ζίβκοβιτς, Σβαμπ αντί Οζντόεφ, Τσάλοφ αντί Τισουντάλι και Τάισον αντί Μουργκ, τέσσερις μαζεμένες αλλαγές ο Λουτσέσκου.

29-08-24 23:20

65': Πέντε μαζεμένες αλλαγές για τη Σάμροκ! Γκρέις αντί Κάβανα, Φαρούτζια αντί Μπερνς, Νούναν αντί Ο' Νιλ, Μαντρόιου αντί Μπάιρν και Μπερκ αντί ΜακΝάλτι.

29-08-24 23:19

64': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ! Ο Ζίβκοβιτς θα νικηθεί με κοντινό πλασέ από τον Πελς, από δεξιά, αλλά ο Σέρβος γυρίζει στον Οζντόεφ, που ακολουθούσε τη φάση και με σουτ γράφει το 0-1.

29-08-24 23:16

29-08-24 23:14

58': Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, γύρισμα του Ντεσπόντοφ από αριστερά, ο Τισουντάλι από το ύψος του πενάλτι πλασάρει και στέλνει ψηλά άουτ την μπάλα.

29-08-24 22:34

34': Κίτρινη στον Τάουελ.

29-08-24 23:12

56': Ο Οζντόεφ σε καλή θέση για σουτ, αλλά αυτό είναι απελπιστικά κακό...

29-08-24 23:09

53': Απειλεί η Σάμροκ με τον Κάβανα, που εκτελεί απευθείας φάουλ από πλάγια δεξιά και ο Κοτάρσκι διώχνει δύσκολα σε κόρνερ.

29-08-24 23:08

52': Κίτρινη στον Μιχαηλίδη.

29-08-24 23:05

49': Μακρινό σουτ του Τάουελ, ψηλά άουτ η μπάλα. Η πρώτη τελική της Σάμροκ ήταν αυτή στο παιχνίδι.

29-08-24 23:01

46':  Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

29-08-24 22:50

29-08-24 22:47

Σβηστός ο ΠΑΟΚ σε γενικές γραμμές, είχε μερικές καλές ευκαιρίες για ένα γκολ, αλλά ο Πελς του το στέρησε. Θα πρέπει, πάντως, στο β' ημίχρονο να ανεβάσουν... στροφές οι πρωταθλητές, για να πάρουν το διπλό ενάντια σε έναν πολύ αδύναμο αντίπαλο.

29-08-24 22:46

45': Λήξη α' ημιχρόνου, 0-0.

29-08-24 22:41

Στο μεταξύ, οι οπαδοί του ΠΑΟΚ δεν έχουν σταματήσει να τραγουδούν στις εξέδρες.

29-08-24 22:36

36': Ο Ντεσπόντοφ εκτελεί απευθείας φάουλ από αριστερά, ο Πελς δείχνει και σε αυτή την περίπτωση τα αντανακλαστικά του.

29-08-24 22:26

26': Μακρινό συρτό σουτ του Μουργκ, χωρίς τύχη.

29-08-24 22:23

29-08-24 22:18

29-08-24 22:11

10': Διπλή ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, ο Ζίβκοβιτς το σουτ από πλάγια αριστερά και ο Πελς αποκρούει, για να πει "όχι" και στον Οζντόεφ, στην εξέλιξη της φάσης.

29-08-24 22:07

6': Σουτ του Μουργκ εκτός περιοχής, μπλοκάρει εύκολα ο Πελς.

29-08-24 22:06

5': Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, ο Τισουντάλι ωραία ενέργεια και πάσα στον Ντεσπόντοφ, που σουτάρει διαγώνια από δεξιά της περιοχής και κόρνερ παραχωρεί ο Πελς.

29-08-24 22:01

1': Έναρξη του αγώνα.

29-08-24 21:59

Eνός λεπτού σιγή στη μνήμη του Σβεν Γκόραν Έρικσον.

29-08-24 21:56

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

29-08-24 21:53

Υπάρχουν οπαδοί του ΠΑΟΚ στις εξέδρες, αναμένεται να κάνουν αισθητή την παρουσία τους.

29-08-24 21:48

O Tισουντάλι, λοιπόν, στην κορυφή της επίθεσης και ο Μιχαηλίδης στο κέντρο της άμυνας, με τον Κουλιεράκη να μένει στον πάγκο κι ενώ από την Παρασκευή (30/8) μετακομίζει στη Βόλφσμπουργκ.

29-08-24 21:45

Η 11άδα της Σάμροκ Ρόβερς: Πελς, Κλίρι, Λόπες, Κάβανα, Τάουελ, ΜακΊνεφ, Ο’ Νιλ, Ο’ Σάλιβαν, Μπερνς, Μπάιρν, ΜακΝάλτι.

29-08-24 21:41

H 11άδα του ΠΑΟΚ: Koτάρσκι, Ότο, Μπάμπα, Κεντζιόρα, Μιχαηλίδης, Καμαρά, Οζντόεφ, Ντεσπόντοφ, Ζίβκοβιτς, Μουργκ, Τισουντάλι.

29-08-24 21:39

Το 4-0 της Τούμπας έχει καταστήσει τυπική διαδικασία τη ρεβάνς, αλλά ο Ραζβάν Λουτσέσκου ζήτησε διπλό και καλή εμφάνιση από τους παίκτες του.

29-08-24 21:37

Επί ιρλανδικού εδάφους οι πρωταθλητές θέλουν με μια δεύτερη νίκη να σφραγίσουν το εισιτήριο για την παρουσία τους στη League Phase της διοργάνωσης.

29-08-24 21:35

Kαλησπέρα σας από το sportdog.gr, μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη του αγώνα της Σάμροκ Ρόβερς με τον ΠΑΟΚ για τα play off του Europa League.