Τέλος, δύσκολη και αγχωτική νίκη του ΠΑΟΚ με 2-1 στο Περιστέρι!

01-09-24 22:24

90+10 και ακόμα παίζουμε!

01-09-24 22:22

01-09-24 22:20

90'+3' Κάρτα στον Ουάρντα, ο οποίος έχει ανοίξει διάλογο με τον πάγκο του ΠΑΟΚ

01-09-24 22:19

8 λεπτά ο έξτρα χρόνος, μετρά κανονικά το γκολ!

Στο έδαφος ο Φαν Βέερτ, ζητάει επιθετικό φάουλ στο γκολ ο Ατρόμητος!

90' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ! Εξαιρετική εκτέλεση φάουλ του Ντεσπόντοφ, ο Κοσέλεφ μένει στην εστία του και ο Καμαρά πηδά ψηλότερα απ' όλους για να εκτελέσει για το 2-1.

01-09-24 22:14

86': Ντεσπόντοφ αντί Κωνσταντέλια, τέταρτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

01-09-24 22:13

85': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ! Ο Ουάρντα ευστοχεί από την άσπρη βούλα, η μπάλα στη δεξιά γωνία του Κοτάρσκι, 1-1.

01-09-24 22:12

85': Κίτρινη και στον Ζίβκοβιτς.

01-09-24 22:11

83': Κίτρινη στον Ουεντραόγκο στο μεταξύ.

01-09-24 22:10

83': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ! Για χέρι του Ότο μετά τη σέντρα του Ουάρντα.

01-09-24 22:08

82': Πλασέ του Καμαρά από το ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής, σε δύο χρόνους μπλοκάρει ο Κοσέλεφ.

01-09-24 22:05

01-09-24 22:01

74': Γιουμπιτάνα αντί Μπάκου, τρίτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

01-09-24 22:00

73': Τρεις αλλαγές για τον ΠΑΟΚ, Καμαρά αντί Οζντόεφ, Τισουντάλι αντί Τσάλοφ και Μουργκ αντί Σορετίρε.

01-09-24 21:57

01-09-24 21:56

68': Και το γκολ δεν μετρά για φάουλ του Μπάμπα στον Μουντέ. Βλέπει και την κίτρινη κάρτα ο Μπάμπα.

Ο διαιτητής Ζαμπαλάς, πάντως, τσεκάρει τη φάση στο VAR για φάουλ στον Μουντέ.

01-09-24 21:54

66': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ! Ξανά ο Ζίβκοβιτς. Ο Κωνσταντέλιας ίσως κάνει φάουλ στον Μουντέ, ο Μπάμπα κλέβει την μπάλα, δίνει στον Κωνσταντέλια, αυτός στον Τσάλοφ και ο Ρώσος την τελική ασίστ στον Ζίβκοβιτς, που με σουτ από δεξιά της περιοχής γράφει το 0-2.

01-09-24 21:52

65': Δύο αλλαγές για τον Ατρόμητο, Βρακάς αντί Καρλίτος και Φαν Βέερτ αντί Έντερ Γκονζάλες.

01-09-24 21:43

57': Τίποτα αξιοσημείωτο μέχρι τώρα στο β' ημίχρονο.

01-09-24 21:32

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

01-09-24 21:30

01-09-24 21:17

Μια στιγμή χρειάστηκε ο ΠΑΟΚ για να φτάσει στο γκολ κι ενώ ήταν κάτι περισσότερο από μέτριος σε αυτό το α' ημίχρονο. Ο Ζίβκοβιτς ήταν εκεί που έπρεπε και οι πρωταθλητές πάνε με το υπέρ τους 0-1 στα αποδυτήρια.

01-09-24 21:16

45'+1: Λήξη α' ημιχρόνου, 0-1.

01-09-24 21:15

45'+1: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ! Ο Σορετίρε το γύρισμα από αριστερά της περιοχής στον Ζίβκοβιτς, πλασέ του Σέρβου στην κίνηση, κοντράρει η μπάλα στον Τσακμάκη και ο Ζίβκοβιτς ξανά, με το κεφάλι αυτή τη φορά, χρίζεται σκόρερ για το 0-1.

01-09-24 21:14

44': Ο Κωνσταντέλιας ψηλοκρεμαστή πάσα στον Σβαμπ, πλασέ του Αυστριακού χαφ από πλάγια αριστερά, άουτ. Η πρώτη καλούτσικη φάση του ΠΑΟΚ στο ματς ήταν αυτή.

01-09-24 21:13

43': Κίτρινη στον Μπάκου για φάουλ στον Μπάμπα.

01-09-24 21:04

34': Ο Σορετίρε κάνει ένα σλάλομ, τελικά υποδεικνύεται σε θέση οφσάιντ.

01-09-24 21:02

32': Πολύ κακός ο ΠΑΟΚ, δεν έχει καταγράψει υποψία φάσης μέχρι στιγμής.

01-09-24 20:54

01-09-24 20:49

19': Σουτ του Καρλίτος από το όριο της μεγάλης περιοχής και δεξιά, λίγο δίπλα από το δεξί δοκάρι η μπάλα. Άλλη μία καλή στιγμή για τους γηπεδούχους.

01-09-24 20:41

O Iβάν Γιοβάνοβιτς στις εξέδρες, μαζί με τον προπονητή της Εθνικής και ο Δημήτρης Παπαδόπουλος.

01-09-24 20:38

8': Σουτ του Ουάρντα από θέση έξω αριστερά, δεν αντιδρά καλά ο Κοτάρσκι, κόρνερ για τον Ατρόμητο.

01-09-24 20:36

5': Λάθος γύρισμα του Ότο προς τα πίσω, κλέβει ο Καρλίτος, πασάρει στον Μίχορλ, που σουτάρει στην κίνηση εντός περιοχής και ο Κοτάρσκι αποκρούει σε μια καλή στιγμή για τον Ατρόμητο.

01-09-24 20:30

1': Έναρξη του αγώνα.

01-09-24 20:26

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

01-09-24 20:21

Αρκετοί οπαδοί του "Δικεφάλου του Βορρά" στις εξέδρες.

01-09-24 20:14

Ο Σόλα Σορετίρε ήταν η έκπληξη από πλευράς Ραζβάν Λουτσέσκου στην 11άδα του ΠΑΟΚ.

01-09-24 20:11

H 11άδα του Ατρομήτου: Koσέλεφ, Μουντές, Αθανασίου, Μπρόρσον, Τσακμάκης, Ουεντραόγκο, Έντερ Γκονζάλες, Μπάκου, Ουάρντα, Μίχορλ, Καρλίτος.

01-09-24 20:10

Η 11άδα του ΠΑΟΚ: Koτάρσκι, Ότο, Μπάμπα, Κεντζιόρα, Μιχαηλίδης, Σβαμπ, Οζντόεφ, Ζίβκοβιτς, Σορετίρε, Κωνσταντέλιας, Τσάλοφ.

01-09-24 20:09

Οι γηπεδούχοι έχουν καταγράψει δύο ισοπαλίες με το ίδιο σκορ, 1-1, ενάντια σε Άρη (εντός) και ΟΦΗ (εκτός), ψάχνοντας μια μεγάλη νίκη.

01-09-24 20:07

Στο Περιστέρι οι πρωταθλητές κυνηγούν το 3 στα 3 μετά τις νίκες στην Τούμπα κόντρα σε Πανσερραϊκό (3-2) και Παναιτωλικό (2-0).

01-09-24 20:05

Καλησπέρα σας από το sportdog.gr, μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στον Ατρόμητο και τον ΠΑΟΚ.