01-09-24 23:55

Τελευταία δευτερόλεπτα

Δεν υπάρχει οφσάιντ, κανονικό το γκολ

01-09-24 23:54

92' Γκολ για τον Παναθηναϊκό και 2-2! Σκόρερ ο Τετέ μετά από γύρισμα του Πελίστρι

01-09-24 23:53

Το γκολ του Βαλμπουενά για το 2-1

5' Λεπτά οι καθυστερήσεις

01-09-24 23:52

90' Εκτέλεση φάουλ του Μπακασέτα, κεφαλιά του Σένκεφελντ, άοιυτ η μπάλα

01-09-24 23:50

90' Ο Παναθηναϊκός χάνει και ψάχνει τρόπο να αντιδράσει...

01-09-24 23:46

86' Διπλή αλλαγή για τους γηπεδούχους. Μουστακόπουλος και Ματίγεβιτς στις θέσεις των Ματίγια και Ουλντρίκις.

01-09-24 23:45

83' Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Σπόραρ στη θέση του Τσέριν

01-09-24 23:43

82' Γκολ ο Παναθηναϊκός με Βαγιαννίδη, ακυρώνεται ως οφσάιντ

01-09-24 23:42

80' Γκολ για την Καλλιθέα, 2-1 με τον Βαλμπουενά! Ο Μουτίνιο από το σημείο του πέναλτι στρώνει στον Βαλμπουενά και αυτός σκοράρει σε κενή εστία

80' Ευκαιρία για την Καλλιθέα! Σουτ του Μουτίνιο, η μπάλα περνάει άουτ

01-09-24 23:35

76' Αλλαγή για την Athens Kallithea με τον Μερκάτι αντί του Ντιμπά

01-09-24 23:34

73' Σουτ του Μπακασέτα θα μπλοκάρει ο Μπαραγκάν

01-09-24 23:33

71' Διπλή αλλαγή για την Athens Kallithea! Τσιβελεκίδης, Βαλμπουενά αντί των Ντεμέτριους, Πασαλίδη

01-09-24 23:29

70' Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Τετέ θα βρει με φοβερή κάθετη τον Ιωαννίδη που θα πλασάρει, με τον Μπαραγκάν όμως να αποκρούει με τα πόδια, ενώ στη συνέχεια σουτ του Αράο θα περάσει άουτ!

01-09-24 23:28

67' Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό με τον Μπακασέτα αντί του Τζούρισιτς

66' Σουτ από τον Μαξ θα μπλοκάρει ο Μπαραγκάν

01-09-24 23:24

65' Τεράστια ευκαιρία για την Athens Kallithea! Μετά από πολύ ωραία κομπίνα σε εκτέλεση φάουλ η μπάλα θα φτάσει στην περιοχή, με τον Χάνουσεκ να σουτάρει αλλά τον Ντραγκόφσκι να κάνει εκπληκτική απόκρουση και να διώχνει σε κόρνερ

01-09-24 23:20

62' Μεγάλη στιγμή για την Athens Kallithea με τον Ουλντρίγκις να κάνει το δυνατό σουτ έξω από την περιοχή, αλλά την μπάλα να περνάει ελάχιστα άουτ!

01-09-24 23:19

58' Διπλή αλλαγή για τον Παναθηναϊκό με τους Μαξ, Πελίστρι αντί των Μλαντένοβιτς, Μαντσίνι

57' Κίτρινη κάρτα στον Μιρίν

01-09-24 23:18

57' Σουτ του Μουτίνιο θα περάσει άουτ

01-09-24 23:16

55' Μεγάλη χαμένη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Οι Πράσινοι θα βγουν στην κόντρα με τον Τζούρισιτς να κάνει την κάθετη πάσα, αλλά τους Μαντσίνι, Τετέ να μπερδεύονται και και να πέφτει ο ένας πάνω στον άλλο χωρίς να καταφέρνουν να κάνουν τελική προσπάθεια

01-09-24 23:14

Σουτ του Ουλντρίγκις θα κοντράρει στον Σένκεφελντ και η μπάλα θα περάσει κόρνερ

01-09-24 23:13

52' Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Μετά από σέντρα του Τζούρισιτς ο Τσέριν θα πάρει μόνος του την κεφαλιά, η οποία όμως θα περάσει άουτ

01-09-24 23:12

Προβολή του Μιρέν θα μπλοκάρει ο Ντραγκόφσκι

01-09-24 23:10

50' Κόρνερ για την Athens Kallithea

01-09-24 23:07

46' Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο

01-09-24 23:00

46' Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό με τον Βαγιαννίδη στη θέση του Κώτσιρα

01-09-24 22:50

Τέλος πρώτου μέρους! Athens Kallithea - Παναθηναϊκός 1-1

01-09-24 22:49

45+3' Σουτ από τον Ματίγια θα περάσει άουτ!

01-09-24 22:48

Νέα ευκαιρία για τους γηπεδούχους με την μπάλα μετά την εκτέλεση να περνάει από όλους μετά από γύρισμα με κεφαλιά του Πασαλίδη και να μην μπορεί κανείς να την στείλει σε κενή εστία!

01-09-24 22:47

45+2' Κόρνερ για την Athens Kallithea

45' Τρία λεπτά επιπλέον χρόνου στο πρώτο ημίχρονο

01-09-24 22:46

45' Δυνατό σουτ του Τσέριν θα μπλοκάρει ο Μπαραγκάν

01-09-24 22:43

01-09-24 22:41

42' Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Σουτ του Τετέ από το ύψος του πέναλτι θα διώξει δύσκολα ο Μπερναμπέ

01-09-24 22:40

38' Σουτ του Μουτίνιο, η μπάλα κόντραρε στον Σένκεφελντ και κόρνερ

01-09-24 22:38

36' Νέα τρομερή ευκαιρία για τους γηπεδούχους! Μετά την εκτέλεση του κόρνερ ο Ντιμπά θα κάνει το σουτ, αλλά η μπάλα θα σταματήσει στο δοκάρι του Ντρακγόφσκι!

01-09-24 22:34

35' Τεράστια ευκαιρία για την Athens Kallithea! Σε φάση διαρκείας αρχικά η κεφαλιά του Ντεμέτριους θα αποκρουστεί δύσκολα από τον Ντραγκόφσκι, το σουτ του Ματίγια θα κοντράρει, ενώ νέα προσπάθεια του πρώτου θα περάσει κόρνερ!

01-09-24 22:33

Μετά από εκτέλεση κόρνερ ο Γεντβάι θα πάρει την πρώτη κεφαλιά και ο Τζούρισιτς από κοντά με τον ίδιο τρόπο θα κάνει το 1-1!

01-09-24 22:32

32' Γκολ για τον Παναθηναϊκό!

01-09-24 22:30

30' Έξυπνη κάθετη πάσα του Μλαντένοβιτς, προβολή του Τετέ, μπλόκαρε ο Μπαραγκάν

01-09-24 22:29

Μετά από κλέψιμο του Ντεμέτριους, πάνω στον Κώτσιρα, ο παίκτης των γηπεδούχων θα κάνει το γύρισμα από τα αριστερά και ο Μουτίνιο με προβολή έκανε το 1-0!

01-09-24 22:24

28' Γκολ για την Athens Kallithea!

01-09-24 22:23

01-09-24 22:15

22' H Athens Kallithea δείχνει άκρως ανταγωνιστική κόντρα στον Παναθηναϊκό, όπως και απέναντι στον Ολυμπιακό μερικές ημέρες πριν

01-09-24 22:14

14' Nέα μεγάλη στιγμή για τους γηπεδούχους! Ο Μουτίνιο σούταρε έξω από τη μεγάλη περιοχή με την μπάλα να περνάει λίγο άουτ!

01-09-24 22:13

13' Μεγάλη ευκαιρία για τη Athens Kallithea! Ο Ματίγια εκτέλεσε το κόρνερ, καρφωτή κεφαλιά του Ουλντρίκις, άουτ η μπάλα

01-09-24 22:12

Δεν μετράει το γκολ και μετά τη χρήση VAR! Παραμένει το 0-0

01-09-24 22:11

11' Σκοράρει η Athens Kallithea με τον Πασαλίδη, αλλά το τέρμα ακυρώνεται αρχικά για φάουλ πάνω στον Ντραγκόφσκι

01-09-24 22:10

11' Νέο κόρνερ για την Athens Kallithea

01-09-24 22:09

Πέρασε άουτ η σέντρα του Ματίγια

01-09-24 22:06

8' Σουτ του Ντεμέτριους από πλάγια θέση ο Ντραγκόφσκι θα αποκρούσει αλλά θα χάσει την μπάλα, που θα περάσει κόρνερ

01-09-24 22:05

Κεφαλιά του Σένκεφλεντ μετά από γέμισμα του Μαντσίνι θα περάσει άουτ

Νέο κόρνερ για τους Πράσινους

01-09-24 22:01

4' Ωραία πάσα του Τετέ στον Ιωαννίδη, αλλά το πλασέ του τελευταίου θα κοντράρει και θα περάσει κόρνερ η μπάλα

01-09-24 21:57

1' Ξεκίνησε η αναμέτρηση!

01-09-24 21:31

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες

01-09-24 21:30

01-09-24 21:29

H ενδεκάδα της Athens Kallithea: Μπερναμπέ, Μότοκ, Ισιμάτ Μιρέν, Πασαλίδης, Μανθάτης, Ματίγια, Ντιμπά, Xάνουσεκ, Ντεμέτριους, Μουτίνιο, Ουλντρίκις.

01-09-24 21:05

Η ενδεκάδα του Παναθηναϊκού: Ντραγκόβσκι, Κώτσιρας, Σένκεφελντ, Γεντβάι, Μλαντένοβιτς, Αράο, Τσέριν, Τζούριτσιτς, Τετέ, Μαντσίνι, Ιωαννίδης.

01-09-24 21:04

Την ίδια στιγμή οι Πράσινοι γνώρισαν ήττα... σοκ στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος με 0-1 από το Αστέρα Τρίπολης στο ΟΑΚΑ, ενώ πήραν τη νίκη με 1-0 κόντρα στον Λεβαδειακό μια εβδομάδα πριν.

01-09-24 19:08

Η Athens Kallithea μετράει έναν βαθμό σε δύο αγωνιστικές μιας και ήρθε ισόπαλη με 0-0 κόντρα στον Λεβαδειακό, ενώ γνώρισε την ήττα από τον Ολυμπιακό με 2-1 στο Φάληρο.

01-09-24 19:07

Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος να ξεκινήσει στις 22:00, στο γήπεδο της Λεωφόρου και θα μεταδοθεί ζωντανά από την Cosmote Sports 1HD.

01-09-24 19:06

Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης της Athens Kallithea με τον Παναθηναϊκό για την 3η αγωνιστική της φετινής Super League.