Ευχαριστούμε που μας παρακολουθήσατε, να έχετε ένα καλό βράδυ.

15-09-24 20:29

Πολύτιμος βαθμός για τον Παναιτωλικό, ο πρώτος στην ιστορία του στο "Γ. Καραϊσκάκης"!

15-09-24 20:28

Γερή γκέλα για τον κάκιστο Ολυμπιακό, που μόνο με σέντρες προσπάθησε να φτάσει στο γκολ. 70 ή 71 καταγράφηκαν!

15-09-24 20:26

90'+9: Λήξη του αγώνα.

15-09-24 20:21

90'+3: Ο Μαρτίνς το σουτ εντός περιοχής, άουτ. Είναι οκτώ τα λεπτά των καθυστερήσεων που έχουν υποδειχθεί.

15-09-24 20:20

90'+2: Ο Κάρμο τη σέντρα από αριστερά, αφύλακτος ο Ελ Κααμπί την κεφαλιά, δίπλα από το δεξί δοκάρι η μπάλα, σημαντική ευκαιρία για τον Ολυμπιακό.

15-09-24 20:15

87': Κίτρινη στον Λιάβα για φάουλ στον Γουίλιαν.

15-09-24 20:14

86': Ο Ολιβέιρα ένα δυνατό σουτ από το ύψος του πέναλτι, άουτ.

15-09-24 20:13

84': Παιχνίδι μόνο με σέντρες από τους Πειραιώτες, δείγμα της ένδειας ιδεών σε ό,τι αφορά το κάθετο παιχνίδι.

15-09-24 20:11

82': Κοστίνια αντί Ροντινέι, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Ολυμπιακού.

15-09-24 20:05

77': Τρεις αλλαγές για τον Παναιτωλικό, Λαχούντ αντί Μπουζούκη, Στάγιτς αντί Μαυρία, Μαΐντεβατς αντί Λομόνακο.

15-09-24 20:01

73': Δυνατό σουτ του Ροντινέι εντός περιοχής, δύσκολα διώχνει σε κόρνερ ο Τσάβες.

15-09-24 19:58

69': Μιγκέλ Λουίς αντί Μπελεβώνη, δεύτερη αλλαγή για τον Παναιτωλικό.

15-09-24 19:55

66': Σέντρα του Ροντινέι από δεξιά, κεφαλιά χωρίς ισορροπία από τον Μαρτίνς στο δεύτερο δοκάρι, ψηλά άουτ η μπάλα.

15-09-24 19:51

62': Ρόα αντί Ντίας, πρώτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό.

15-09-24 19:50

61': Τετραπλή αλλαγή από τον Μεντιλίμπαρ! Γιάρεμτσουκ αντί Τσικίνιο, Κάρμο αντί Πιρόλα, Σέρτζιο Ολιβέιρα αντί Στάμενιτς και αποθέωση για τον Γουίλιαν, που αντικαθιστά τον Βέλντε.

15-09-24 19:45

57': Παραλίγο γκολ από τον Ελ Κααμπί, από λάθος του Τορεχόν θα πλασάρει, αλλά διώχνει πάνω στη γραμμή ο Μλάντεν.

15-09-24 19:35

47': Ο Έσε τη σέντρα από αριστερά, ο Ελ Κααμπί προβολή στην κίνηση και άουτ. Θύμισε τη φάση του γκολ του τελικού με τη Φιορεντίνα...

15-09-24 19:33

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

15-09-24 19:19

Προβληματικός ο Ολυμπιακός στο κομμάτι της δημιουργίας, ο Παναιτωλικός χωρίς ιδιαίτερα προβλήματα πάει με το μηδέν στα αποδυτήρια. Αναμένονται αλλαγές από τον Μεντιλίμπαρ στο β' μέρος.

15-09-24 19:18

45'+1: Λήξη α' ημιχρόνου, 0-0.

15-09-24 19:15

44': Καλή συνεργασία από Μαρτίνς, Ελ Κααμπί και Ορτέγκα, πάσα του τελευταίου στον Βέλντε, συρτό σουτ του Νορβηγού από αριστερά, ο Τσάβες σε ετοιμότητα και πάλι.

15-09-24 19:14

43': Νέα καλή ευκαιρία για τον Παναιτωλικό, σέντρα του Τορεχόν από αριστερά, κεφαλιά στην κίνηση από τον Μπουζούκη, από το ύψος του πέναλτι, δίπλα από το αριστερό δοκάρι η μπάλα.

15-09-24 19:12

41': Σέντρα του Μαρτίνς από δεξιά, σκαστή αλλά αδύναμη κεφαλιά του Τσικίνιο, ο Τσάβες μπλοκάρει.

15-09-24 19:11

40': Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό, ο Μπουζούκης την πάσα στον Μαυρία δεξιά, που σουτάρει διαγώνια και λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

15-09-24 19:10

39': Ο Στάμενιτς το σουτ εκτός περιοχής, ο Ελ Κααμπί... σταματά την πορεία της μπάλας.

15-09-24 19:06

35': Φλύαρος ο Ολυμπιακός, δεν έχει τρόπους να φτιάξει ευκαιρίες ενάντια στην καλά οργανωμένη άμυνα του Παναιτωλικού. Καμία βοήθεια μέχρι στιγμής από Βέλντε και Μαρτίνς.

15-09-24 18:54

23': Νέο σουτ από τον Έσε, καλύτερο αυτή τη φορά και από αριστερά της περιοχής, αλλά ο Τσάβες μπλοκάρει.

15-09-24 18:51

20': Τακουνάκι του Τσικίνιο στον Έσε, συρτό σουτ από δεξιά της περιοχής, αλλά αρκετά άστοχο.

15-09-24 18:41

11': Διαγώνιο σουτ του Μαυρία από θέση μέσα δεξιά, δεν ανησυχεί ο Τζολάκης.

15-09-24 18:40

10': Ο Σιέλης πήγε να διώξει την μπάλα μετά από μια σέντρα του Ροντινέι, βρήκε και στο χέρι του, αλλά δεν υπήρχε παράβαση.

15-09-24 18:39

8': Ο Ολυμπιακός έχει διαρκώς την μπάλα στα πόδια του από την αρχή του αγώνα, δεν έχει βρει για την ώρα τον τρόπο να φανεί απειλητικός.

15-09-24 18:31

1': Έναρξη του αγώνα.

15-09-24 18:28