Σπόρτινγκ Λισαβόνας - Λιλ 2-0

17-09-24 23:57

Τέλος στις αναμετρήσεις της βραδιάς!

17-09-24 23:53

90+5' Γκολ για τη Ρεάλ Μαδρίτης που με τον Έντρικ στην αντεπίθεση κάνει το 3-1 κόντρα στην Στουτγκάρδη

17-09-24 23:52

17-09-24 23:47

90+1' Και ένατο γκολ η Μπάγερν που με τον Γκορέτσκα κάνει το 9-2 με τη Ντιναμό

17-09-24 23:46

17-09-24 23:44

83' Συνεχίζεται το πάρτι της Μπάγερν που με τον Σανέ κάνει το 6-2 με την Ντιναμό

17-09-24 23:38

83' Γκολ για τη Ρεάλ Μαδρίτης που με τον Ρούντιγκερ κάνει το 2-1 κόντρα στη Στουτγκάρδη

17-09-24 23:33

78' Νέο γκολ για τη Μπάγερν που με το τρίτο εύστοχο πέναλτι και τέταρτο συνολικά γκολ του Κέιν κάνει το 7-2 με τη Ντιναμό Ζάγκρεμπ

17-09-24 23:32

17-09-24 23:30

72' Γκολ για την Μπάγερν Μονάχου που μετά από εύστοχη εκτέλεση πέναλτι κάνει το 6-2 κόντρα στη Ντιναμό!

17-09-24 23:29

67' Γκολ για τη Λίβερπουλ που με τον Σομποζλάι κάνει το 1-3 απέναντι στη Μίλαν

17-09-24 23:28

68' Γκολ για τη Στουτγκάρδη που με τον Ούνταβ κάνει το 1-1 στην έδρα της Ρεάλ Μαδρίτης

17-09-24 23:26

65' Γκολ για τη Σπόρτινγκ που με φοβερό σουτ του Ντεμπάστ κάνει το 2-0 στο παιχνίδι με τη Λιλ

17-09-24 23:22

17-09-24 23:20

60' Ακόμα ένα γκολ στο Μόναχο με την Μπάγερν να κάνει το 5-2 με τη Ντιανμό μετά από το δεύτερο γκολ του Ολίσε στο ματς

17-09-24 23:19

59' Ακυρώνεται γκολ του Κέιν για τη Μπάγερν λόγω οφσάιντ

17-09-24 23:13

54' Γκολ για την Μπάγερν που με τον Κέιν κάνει το 4-2 κόντρα στη Ντιναμό

17-09-24 23:08

50' Νέο γκολ για τη Ντιναμό Ζάγκρεμπ που με τον Γκιβάρα κάνει το 3-2 στο ματς με τη Μπάγερν Μονάχου

47' Γκολ για την Ντιναμό Ζάγκρεμπ που με τον Πέτκοβιτς κάνει το 3-1 στο παιχνίδι με την Μπάγερν Μονάχου

17-09-24 23:07

47' Γκολ για τη Ρεάλ Μαδρίτης που με τον Εμπαπέ κάνει το 1-0 κόντρα στην Στουτγκάρδη

17-09-24 23:03

46' Ξεκίνησαν τα δεύτερα ημίχρονα των αναμετρήσεων!

17-09-24 22:44

Τέλος στα πρώτα ημίχρονα των αναμετρήσεων!

17-09-24 22:43

43' Αποβολή για τον Γκόμες στη Λισαβόνα! Συνεχίζει με 10 παίκτες η Λιλ στο παιχνίδι με τη Σπόρτινγκ

17-09-24 22:42

17-09-24 22:40

41' Γυρνάει το ματς η Λίβερπουλ καθώς μετά από εκτέλεση κόρνερ του Τσιμίκα ο Φαν Ντάικ με κεφαλιά θα κάνει το 1-2 απέναντι στη Μίλαν!

17-09-24 22:39

39' Γκολ για τη Σπόρτινγκ Λισαβόνας που με τον Γιόκερες κάνει το 1-0 απέναντι στη Λιλ

17-09-24 22:37

38' Νέο γκολ για την Μπάγερν Μονάχου που με κεφαλιά του Ολίσε κάνει το 3-0 κόντρα στη Ντιναμό Ζάγκρεμπ

17-09-24 22:34

35' Η Ρεάλ Μαδρίτης κέρδισε πέναλτι κόντρα στην Στουτγκάρδη μετά από ανατροπή του Ρούντιγκερ, όμως μετά τη χρήση VAR ο διαιτητής θα πάρει πίσω την απόφασή του

17-09-24 22:32

34' Δεύτερο γκολ για την Μπάγερν Μονάχου με φανταστικό σουτ του Γκερέιρο, κόντρα στην Ντιναμό Ζάγκρεμπ, με το τέρμα να μετράει μετά τη χρήση VAR

17-09-24 22:30

29' Νέο δοκάρι μετά από σουτ του Σαλάχ στο Μίλαν - Λίβερπουλ

17-09-24 22:28

28' Δοκάρι για τη Στουτγκάρδη μετά από σουτ του Ουντάβ στο παιχνίδι με τη Ρεάλ, στη Μαδρίτη

17-09-24 22:25

17-09-24 22:20

23' Γκολ για τη Λίβερπουλ που ισοφαρίζει τη Μίλαν σε 1-1 με κεφαλιά του Κονατέ

17-09-24 22:19

17-09-24 22:18

19' Γκολ για την Μπάγερν που με εύστοχη εκτέλεση του πέναλτι από τον Κέιν κάνει το 1-0 κόντρα στη Ντιναμό Ζάγκρεμπ

18' Δεν μετράει το γκολ της Μπάγερν Μονάχου μιας και ο Γκνάμπρι ήταν σε θέση οφσάιντ, όμως μετά τη χρήση VAR οι Βαυαροί κερδίζουν πέναλτι!

17-09-24 22:16

17' Δοκάρι για τη Λίβερπουλ με τον Σαλάχ

17-09-24 22:13

16' Γκολ για την Μπάγερν Μονάχου, που με τον Γκνάμπρι κάνει το 1-0 κόντρα στη Ντιναμό Ζάγκρεμπ

17-09-24 22:10

17-09-24 22:09

17-09-24 22:04

9' Γκολ για την Μπάγερν Μονάχου κόντρα στη Ντιναμό Ζάγκρεμπ, που όμως δεν θα μετρήσει μιας και ο Γερμανός ήταν σε θέση οφσάιντ.

17-09-24 22:00

3' Γκολ για την Μίλαν που με τον Πούλισικ με φοβερό τελείωμα να νικάει τον Άλισον και να κάνει το 1-0 κόντρα στη Λίβερπουλ!

17-09-24 21:44

1' Ξεκίνησαν οι αναμετρήσεις της βραδιάς!

17-09-24 21:42

Στα απογευματινά παιχνίδια που ολοκληρώθηκαν η Γιουβέντους επικράτησε με 3-1 της Αϊντχόφεν στο Τορίνο, ενώ η Άστον Βίλα πέρασε με 0-3 από την έδρα της Γιουνγκ Μπόις.

17-09-24 21:09

ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ: Άλισον, Αλεξάντερ-Άρνολντ, Κονατέ, Φαν Ντάικ, Τσιμίκας, Σόμποζλαϊ, ΜακΆλιστερ, Χράφενμπερχ, Σαλάχ, Ζότα, Χάκπο

ΜΙΛΑΝ: Μενιάν, Καλάμπρια, Τομόρι, Πάβλοβιτς, Ερνάντες, Λόφτους-Τσικ, Φοφανά, Ρέιντερς, Πούλισιτς, Λεάο, Μοράτα

17-09-24 19:16

Οι αναμετρήσεις είναι προγραμματισμένες να ξεκινήσουν στις 22:00 και θα μεταδοθούν ζωντανά από τα κανάλια της Cosmote Sports.

Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε τους αποψινούς αγώνες για την πρώτη αγωνιστική της League Phase του φετινού Champions League.