Τέλος και στη Μαδρίτη, η Ατλέτικο κερδίζει με 2-1 τη Λειψία.

Μεγάλη νίκη για τη Μονακό με 2-1 επί της Μπαρτσελόνα!

Τέλος και στο ματς της Μπρεστ με τη Στουρμ Γκρατς, νίκη των Γάλλων με 2-1.

19-09-24 23:53

Αταλάντα - Άρσεναλ 0-0, τελικό αποτέλεσμα.

19-09-24 23:51

90': ΓΚΟΛ για την ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ! Ο Χιμένες βρίσκει δίχτυα με κεφαλιά και Ατλέτικο Μαδρίτης - Λειψία 2-1.

19-09-24 23:48

88': Η Στουρμ Γκρατς μένει με 10 παίκτες στο ματς με την Μπρεστ, ο Λαβαλεέ αποβάλλεται με δεύτερη κίτρινη κάρτα.

19-09-24 23:46

19-09-24 23:42

19-09-24 23:34

19-09-24 23:30

72': ΓΚΟΛ για τη ΜΟΝΑΚΟ! Ο Ιλενικενά βγαίνει στην πλάτη της άμυνας της Μπαρτσελόνα και με δυνατό σουτ νικά τον Τερ Στέγκεν, Μονακό - Μπαρτσελόνα 2-1.

19-09-24 23:17

19-09-24 23:15

56': ΓΚΟΛ για την ΜΠΡΕΣΤ! Ο Σίμα σκοράρει με σουτ και Μπρεστ - Στουρμ Γκρατς 2-1.

19-09-24 23:11

19-09-24 23:08

51': Ο Ράγια αποκρούει πέναλτι του Ρετέγκι! Μοναδική ευκαιρία χάνει η Αταλάντα για να ανοίξει το σκορ κόντρα στην Άρσεναλ. Aπίθανη απόκρουση και στην κεφαλιά σε δεύτερο χρόνο του Ρετέγκι!

19-09-24 23:05

46': Δεύτερο ημίχρονο και στο Ατλέτικο Μαδρίτης - Λειψία.

19-09-24 23:04

46': Έναρξη του β' ημιχρόνου και στο Μονακό - Μπαρτσελόνα, όπως και στο Μπρεστ - Στουρμ Γκρατς.

19-09-24 23:03

46': Ξεκίνησε το β' ημίχρονο στο Αταλάντα - Άρσεναλ.

19-09-24 23:00

19-09-24 22:50

19-09-24 22:49

Ημίχρονο και στο Μπρεστ - Στουρμ Γκρατς, 1-1 και σε αυτό το παιχνίδι.

19-09-24 22:48

Ημίχρονο στο "Λουί Ντε", Μονακό - Μπαρτσελόνα 1-1, στο 1-1 λήγει το πρώτο μέρος και στο "Μετροπολιτάνο" ανάμεσα σε Ατλέτικο Μαδρίτης και Λειψία.

19-09-24 22:47

45'+1: ΓΚΟΛ για τη ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ! Ισοφαρίζει η αυστριακή ομάδα την Μπρεστ με αυτογκόλ του Εντιμίλσον Φερνάντες, 1-1.

Hμίχρονο στο Μπέργκαμο, Αταλάντα - Άρσεναλ 0-0.

19-09-24 22:43

19-09-24 22:42

19-09-24 22:40

19-09-24 22:32

19-09-24 22:31

19-09-24 22:29

28': ΓΚΟΛ για την ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ! Ο Γκριεζμάν ισοφαρίζει με άπιαστο σουτ, Ατλέτικο Μαδρίτης - Λειψία 1-1.

28': ΓΚΟΛ για την ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ! Ο Γιαμάλ με ωραίο σουτ εκτός περιοχής βρίσκει δίχτυα και Μονακό - Μπαρτσελόνα 1-1.

19-09-24 22:24

23': ΓΚΟΛ για την ΜΠΡΕΣΤ! Ο Μαγκνετί με δυνατό σουτ το 1-0 στο ματς με τη Στουρμ Γκρατς.

19-09-24 22:22

19-09-24 22:18

19-09-24 22:17

16': ΓΚΟΛ για τη ΜΟΝΑΚΟ! Ο Ακλιούς με σουτ από δεξιά της περιοχής ανοίγει το σκορ, Μονακό - Μπαρτσελόνα 1-0.

19-09-24 22:11

11': Η Μπαρτσελόνα μένει με 10 παίκτες! Αποβολή με απευθείας κόκκινη κάρτα για τον Έρικ Γκαρθία για φάουλ στον Μιναμίνο.

19-09-24 22:05

4': ΓΚΟΛ για τη ΛΕΙΨΙΑ! Ο Σέσκο... παγώνει τους "ροχιμπλάνκος" και Ατλέτικο Μαδρίτης - Λειψία 0-1.

19-09-24 22:01

1': Έναρξη των αγώνων.

19-09-24 21:46

Σε αγώνες που τελείωσαν πριν λίγα λεπτά η Λεβερκούζεν ήταν σαρωτική ενάντια στη Φέγενορντ, παίρνοντας το διπλό με 4-0. Εκτός έδρας νίκη και για την Μπενφίκα με 2-1 κόντρα στον Ερυθρό Αστέρα.

19-09-24 21:43

Μονακό - Μπαρτσελόνα και Αταλάντα - Άρσεναλ είναι τα σημαντικότερα παιχνίδια της βραδιάς, ενώ διεξάγονται και οι αναμετρήσεις Ατλέτικο Μαδρίτης - Λειψία και Μπρεστ - Στουρμ Γκρατς.

19-09-24 21:40

Καλησπέρα σας από το sportdog.gr, μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη των αναμετρήσεων που ξεκινούν στις 22.00 της Πέμπτης (19/9) για την 1η αγωνιστική της League Phase του Champions League.