Ευχαριστούμε που παρακολουθήσατε μαζί μας την αναμέτρηση! Καλό σας βράδυ!

21-09-24 18:51

Τέλος του αγώνα! Βόλος - ΠΑΟΚ 1-4

21-09-24 18:50

90'  Τρία λεπτά επιπλέον χρόνου

21-09-24 18:49

Ο Κόβατς θα προσπαθήσει να κάνει το γέμισμα, με τον Τσάλοφ να βάζει το πόδι του και να στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα κάνοντας το 1-4!

89' Γκολ για τον ΠΑΟΚ!

21-09-24 18:48

Μπλόκαρε ο Κόβατς!

21-09-24 18:46

88' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ

21-09-24 18:39

85' Νέα πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Μετά από εκτέλεση φάουλ ο Καμαρά θα πάρει την κεφαλιά, αλλά η μπάλα θα σταματήσει στο δοκάρι!

21-09-24 18:37

79' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ με τον Σορετίρε αντί του Τάισον

21-09-24 18:36

21-09-24 18:35

21-09-24 18:30

74' Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ με τον Κόβατς όμως να αποκρούει το πλασέ του Κωνσταντέλια

21-09-24 18:28

69' Γκολ για τον ΠΑΟΚ με πολύ ωραίο σουτ του Ντεσπόντοφ, αλλά το τέρμα δεν θα μετρήσει μιας και δοθεί επιθετικό φάουλ στον Βούλγαρο στην αρχή της φάσης.

21-09-24 18:24

66' Τετραπλή αλλαγή για τον ΠΑΟΚ με Σβαμπ, Μουργκ,Τισουντάλι, Μπάμπα να περνάνε εκτός και Μπακαγιόκο, Κωνσταντέλιας, Τσάλοφ, Ότο στις θέσεις τους

21-09-24 18:22

64' Σουτ από τον Ντεσπόντοφ θα περάσει άουτ

21-09-24 18:21

61' Αλλαγή για τον Βόλο με τον Κοζτα στη θέση του Βιγιαφάνιες

21-09-24 18:20

Μετά από λάθος ο Τισουντάλι θα βρει τον Τάισον που θα σουτάρει από πλάγια θέση και θα κάνει το 3-1 για τον Δικέφαλο του Βορρά!

21-09-24 18:17

60' Γκολ για τον ΠΑΟΚ!

Μετά από εκτέλεση κόρνερ ο Μεντιέτα θα πάρει την κεφαλιά και θα κάνει το 1-2

21-09-24 18:16

Γκολ για τον Βόλο!

21-09-24 18:15

56' Δυνατό σουτ του Μεντιέτα θα διώξει σε κόρνερ ο Κοτάρσκι

21-09-24 18:14

Μετά από φοβερή ομαδική συνεργασία των παικτών του ΠΑΟΚ ο Καμαρά θα σουτάρει μέσα από την περιοχή, η μπάλα θα κοντράρει πάνω στον Μουργκ και θα καταλήξει στα δίχτυα κάνοντας το 0-2!

21-09-24 18:09

54' Γκολ για τον ΠΑΟΚ!

21-09-24 18:08

49' Τεράστια ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ με απευθείας εκτέλεση φάουλ από τον Μουργκ να σταματάει στο δοκάρι!

21-09-24 18:05

48' Φάουλ για τον ΠΑΟΚ σε πλάγια θέση

21-09-24 18:03

46' Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο στον Βόλο

21-09-24 17:48

21-09-24 17:46

Τέλος στο πρώτο ημίχρονο! Βόλος - ΠΑΟΚ 0-1

21-09-24 17:44

45' Δύο λεπτά επιπλέον χρόνου στο πρώτο ημίχρονο

21-09-24 17:42

43' Δυνατό σουτ του Καμαρά θα περάσει άουτ

21-09-24 17:41

21-09-24 17:40

40' Αλλαγή για τον Βόλο με τον Σμόλερ στη θέση του Ασεχνούν

21-09-24 17:39

Επιθετικό φάουλ του Ντισουντάλι

21-09-24 17:36

39' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ

21-09-24 17:34

34' Δεύτερη κίτρινη κάρτα στον Φεράρι που αποβάλλεται! Με 10 ο Βόλος

21-09-24 17:30

34' Νέο κόρνερ για τον Βόλο

21-09-24 17:29

21-09-24 17:28

28' Δυνατό σουτ του Ασεχνούν θα περάσει άουτ

21-09-24 17:27

Απομάκρυναν οι φιλοξενούμενοι

21-09-24 17:25

27' Κόρνερ για τον Βόλο

21-09-24 17:23

24' Γκολ για τον ΠΑΟΚ με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Σβαμπ

21-09-24 17:22

23' Πέναλτι για τον ΠΑΟΚ σε ανατροπή του Ντεσπόντοφ από τον Φεράρι

21-09-24 17:11

21-09-24 17:09

10' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ με τον Κόβατς να αποκρούει το πλασέ σε τετ α τετ του Τισουντάλι

21-09-24 17:04

8' Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Σουτ του Μουργκ από κοντά μετά από κακή απομάκρυνση του Κόβατς, θα περάσει άουτ

3' Αποκρούει το πέναλτι του Άλτμαν ο Κοτάρσκι! Παραμένει το 0-0

21-09-24 17:03

3' Ο διαιτητής έχει δείξει πέναλτι για τον Βόλο και το VAR συμφωνεί με την απόφαση

21-09-24 17:01

1' Διπλή ευκαιρία για τον Βόλο! Αρχικά ο Κοτάρσκι θα αποκρούσει κεφαλιά από κοντά του Κόντε και στη συνέχεια ο Κροάτης θα πει "όχι" σε σουτ του Κλάβσιτς

21-09-24 16:58

1' Σέντρα στην αναμέτρηση!

21-09-24 16:46

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες!

21-09-24 16:45

Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανιά)
Βοηθοί: Σπυρόπουλος (Αν. Αττικής) - Κορώνας (Πειραιά)
VAR: Koυμπαράκης (Κυκλάδες) - AVAR: Κομισοπούλου (Χανιά)
Τέταρτος: Παπαπέτρου (Αθηνών)

Η ενδεκάδα του Βόλου: Κόβατς, Μύγας, Μίλετιτς, Καλογερόπουλος, Φεράρι, Μπερναντού, Γκλάβτσιτς, Ασεχνούν, Μεντιέτα, Άλτμαν, Κόντε.

Η ενδεκάδα του ΠΑΟΚ: Κοτάρσκι, Σάστρε, Κετζιόρα, Κόλεϊ, Μπάμπα, Καμαρά, Σβαμπ, Ντεσπόντοφ, Μουργκ, Τάισον, Τισουντάλι.

21-09-24 16:44

Οι γηπεδούχοι είναι στην 12η θέση με 3 βαθμούς έχοντας μια νίκη και τρεις ήττες. Την ίδια στιγμή ο Δικέφαλος του Βορρά είναι στην κορυφή μαζί με ΑΕΚ και Ολυμπιακό έχοντας 10 βαθμούς με 3 νίκες και 1 ισοπαλία.

21-09-24 16:43

Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος να ξεκινήσει στις 17:00 στο Πανθεσασαλικό και θα μεταδοθεί ζωντανά από το Cosmote Sports 1HD.

21-09-24 16:42

Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης μεταξύ του Βόλου και του ΠΑΟΚ για την 5η αγωνιστική της φετινής Super League.