ΠΑΟΚ

25-09-24 23:57

Ευχαριστούμε που μας παρακολουθήσατε, να έχετε ένα καλό βράδυ.

25-09-24 23:56

Την έκανε την προσπάθειά του ο ΠΑΟΚ, αλλά η Γαλατάσαραϊ ήταν ανώτερη, ήταν πιο ποιοτική, πήρε τη νίκη με 3-1. Θα μπορούσαν κάτι καλύτερο οι πρωταθλητές, αλλά δεν τα κατάφεραν.

25-09-24 23:55

90'+5: Λήξη του αγώνα, 3-1.

25-09-24 23:54

90'+5: ΓΚΟΛ για τη ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ! Ο Ικάρντι αφύλακτος στο ύψος του πέναλτι, μετά το γύρισμα του Ντεμιρμπάι από αριστερά, με δυνατό πλασέ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 3-1.

25-09-24 23:51

90'+2: Ο Ότο το δυνατό σουτ από δεξιά, ο Γκιουβέντς δύσκολη απόκρουση.

25-09-24 23:49

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

25-09-24 23:46

88': Μπατσουαγί αντί Γιλμάζ, Κουτλού αντί Ακγκούν, ολοκληρώνονται οι αλλαγές της Γαλατά.

25-09-24 23:45

86': Ο Ντεσπόντοφ εκτελεί φάουλ από αριστερά, κεφαλιά του Κόλεϊ, διώχνουν οι παίκτες της Γαλατά.

25-09-24 23:43

25-09-24 23:42

84': Γέλερτ αντί Αϊχάν, τρίτη αλλαγή για τη Γαλατά.

25-09-24 23:40

81': Μπακαγιόκο αντί Καμαρά, τέταρτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

25-09-24 23:38

25-09-24 23:36

78': Δύο αλλαγές και για τους Τούρκους, Ικάρντι αντί Οσιμέν, Ντεμιρμπάι αντί Μέρτενς.

77': Σβαμπ αντί Οζντόεφ, Ντεσπόντοφ αντί Κωνσταντέλια, δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ.

25-09-24 23:35

76': ΓΚΟΛ για τη ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ! Ο Ακγκούν το 2-1 με δυνατό σουτ από κοντά και αριστερά κι ενώ είχε προηγηθεί... βόλεϊ με κεφαλιές από Μέρτενς και Οσιμέν μετά τη σέντρα του Αϊχάν από δεξιά. Κακή αντίδραση της άμυνας του ΠΑΟΚ.

25-09-24 23:28

25-09-24 23:29

71': Τισουντάλι αντί Τσάλοφ, πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

25-09-24 23:25

67': ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ! Ο Ζίβκοβιτς την πάσα στον Ότο από δεξιά, γύρισμα του Ισπανού μπακ, με το πόδι διώχνει ο Γκιουβέντς και ο Κωνσταντέλιας ακολουθώντας τη φάση δεν δυσκολεύεται με πλασέ να ισοφαρίσει, 1-1.

25-09-24 23:22

64': Ο Τζέικομπς μια ψηλοκρεμαστή σέντρα, ο αφύλακτος Γιλμάζ την κεφαλιά στην κίνηση από το ύψος του πέναλτι, μπλοκάρει ο Κοτάρσκι.

25-09-24 23:21

63': Φανταστική απόκρουση του Κοτάρσκι σε εξ επαφής πλασέ του Οσιμέν μετά το γύρισμα του Τζέικομπς από αριστερά!

25-09-24 23:16

25-09-24 23:14

56': Κίτρινη στον Αϊχάν για φάουλ στον Μπάμπα.

25-09-24 23:06

48': ΓΚΟΛ για τη ΓΑΛΑΤΑ! Ο Οσιμέν την κεφαλιά μετά την εκτέλεση του κόρνερ, ο Μπάμπα μπερδεύεται και από τα δικά του πόδια το αυτογκόλ για το 1-0.

25-09-24 23:05

48': Σπουδαία ευκαιρία για τη Γαλατά, ο Γιλμάζ το πλασέ μετά τη βαθιά πάσα του Μπαρντακτσί, ο Μπάμπα και ο Κοτάρσκι μαζί διώχνουν σε κόρνερ.

25-09-24 23:04

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

25-09-24 22:59

25-09-24 22:54

25-09-24 22:47

Ο ΠΑΟΚ αντέχει στην πίεση της Γαλατάσαραϊ, η οποία έχασε μερικές σημαντικές ευκαιρίες, αλλά ο Κωνσταντέλιας σπατάλησε τη μεγαλύτερη ευκαιρία του ματς στο φινάλε του α' ημιχρόνου. Έχουν αδυναμίες στα μετόπισθεν οι Τούρκοι, πρέπει να αξιοποιήσει τα κενά η ομάδα του Λουτσέσκου.

25-09-24 22:46

45'+1: Λήξη α' ημιχρόνου, 0-0.

25-09-24 22:45

45': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Κωνσταντέλιας βγαίνει στην πλάτη της άμυνας της Γαλατά μετά την μπαλιά του Κόλεϊ, θα νικηθεί στο τετ α τετ από τον Γκιουβέντς.

25-09-24 22:44

44': Σέντρα Σάντσες από αριστερά, ο Οσιμέν την κεφαλιά, λίγο δίπλα από το αριστερό δοκάρι η μπάλα, απειλεί ξανά η Γαλατά.

25-09-24 22:42

42': Ο Ακγκούν το σουτ στην κίνηση από δεξιά μετά την ωραία σέντρα του Αϊχάν, η μπάλα στην εξωτερική πλευρά των διχτύων. Σημαντική ευκαιρία ήταν και αυτή για τη Γαλατάσαραϊ.

25-09-24 22:35

25-09-24 22:28

28': Κίτρινη στον Οζντόεφ για διαμαρτυρία, το ίδιο θα γίνει και με τον Λουτσέσκου στον πάγκο!

25-09-24 22:27

27': Δυνατό σουτ του Γκαμπριέλ Σάρα από αριστερά, ωραία ο Κοτάρσκι θα διώξει σε κόρνερ. Δύο απανωτές ευκαιρίες η Γαλατά.

25-09-24 22:26

26': Γκάφα Ότο μέσα στην περιοχή, δεν διώχνει την μπάλα κι ενώ είναι υπό πίεση, ο Οσιμέν το σουτ από δεξιά, ο Κοτάρσκι αποκρούει.

25-09-24 22:25

25': Πλασέ του Καμαρά από θέση έξω δεξιά, μπλοκάρει εύκολα ο Γκιουνάι Γκιουβέντς.

25-09-24 22:17

25-09-24 22:12

25-09-24 22:10

10': Ο Αϊχάν το σουτ από πλάγια δεξιά ύστερα από εκτέλεση κόρνερ και αδυναμία των παικτών του ΠΑΟΚ να διώξουν, δύσκολα διώχνει ο Κοτάρσκι.

25-09-24 22:07

7': Ο Ζίβκοβιτς νικιέται σε τετ α τετ από τον Γκιουβέντς, η φάση ως μη γενόμενη όμως για οφσάιντ στην αρχή της.

25-09-24 22:06

6': Ζίβκοβιτς και Τσάλοφ συνεργάζονται ωραία, τελικός αποδέκτης της μπάλας ο Κωνσταντέλιας, δυνατό σουτ από το ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής, λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα. Καλή ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ.

25-09-24 22:03

25-09-24 22:01

1': Στα 20 δευτερόλεπτα από το πρώτο σφύριγμα ο Οσιμέν πιάνει την κεφαλιά μετά το γέμισμα του Αϊχάν και η μπάλα φεύγει λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

25-09-24 22:00

1': Έναρξη του αγώνα.

25-09-24 21:57

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

25-09-24 21:52

Περισσότεροι από 2.000 οι οπαδοί του ΠΑΟΚ στις εξέδρες.

25-09-24 21:43

25-09-24 21:45

25-09-24 21:41

25-09-24 21:37

25-09-24 21:36

Η 11άδα της Γαλατάσαραϊ: Γκιουβέντς, Αϊχάν, Σάντσες, Μπαρντακτσί, Τζέικομπς, Γκάμπριελ Σάρα, Τορέιρα, Γιλμάζ, Ακγκούν, Μέρτενς, Οσιμέν.

25-09-24 21:34

Η 11άδα του ΠΑΟΚ: Κοτάρσκι, Ότο, Μπάμπα, Κεντζιόρα, Κόλεϊ, Καμαρά, Οζντόεφ, Ζίβκοβιτς, Τάισον, Κωνσταντέλιας, Τσάλοφ.

25-09-24 21:32

Στο «Αλί Σαμί Γεν» οι πρωταθλητές ψάχνουν μια σπουδαία νίκη σε αυτή την 1η αγωνιστική του νέου τρόπου διεξαγωγής της διοργάνωσης, γνωρίζοντας βέβαια ότι έχουν πολύ δύσκολο έργο.

25-09-24 21:30

Καλησπέρα σας από το sportdog.gr, μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στη Γαλατάσαραϊ και τον ΠΑΟΚ για την πρεμιέρα της League Phase του Εuropa League.