Ευχαριστούμε που μας παρακολουθήσατε να έχετε ένα καλό βράδυ.

29-09-24 22:29

Πρώτη φετινή ήττα για τους πρωταθλητές.

29-09-24 22:28

90'+5: Λήξη του αγώνα, μεγάλη νίκη ο Άρης μέσα στην Τούμπα, 1-0 τον ΠΑΟΚ.

29-09-24 22:26

29-09-24 22:22

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

29-09-24 22:19

87': Σουτ του Τσάλοφ από θέση μέσα αριστερά, μπλοκάρει ο Κουέστα.

29-09-24 22:17

85': Το... άχαστο χάνει ο Μπάμπα! Από κοντά στέλνει την μπάλα με σουτ στο οριζόντιο δοκάρι μετά την εκτέλεση κόρνερ του Ντεσπόντοφ.

29-09-24 22:13

82': Κίτρινη στον Κουέστα για καθυστέρηση.

29-09-24 22:12

81': Νταρίντα αντί Μανού Γκαρθία, Ζαμόρα αντί Μορόν, αλλαγές για τον Άρη.

29-09-24 22:08

76': Νέες αλλαγές για τον ΠΑΟΚ, Ντεσπόντοφ αντί Τάισον, Οζντόεφ αντί Μπακαγιόκο.

29-09-24 22:07

29-09-24 22:06

74': Σαβέριο και Σουλεϊμάνοφ στο ματς αντί των Σίστο και Ντιαντί, δύο αλλαγές για τον Άρη.

29-09-24 21:53

29-09-24 22:01

69': Τσάλοφ αντί Τισουντάλι, Καμαρά αντί Σβαμπ, αλλαγές για τον ΠΑΟΚ.

29-09-24 21:55

63': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ! Ο Μανού Γκαρθία με απίθανο σουτ από πλάγια δεξιά δεν αφήνει πολλά περιθώρια αντίδρασης στον Κοτάρσκι! 0-1.

29-09-24 21:54

29-09-24 21:48

57': Παραλίγο αυτογκόλ από τον Μπάμπα μετά από γύρισμα του Ντιαντί από αριστερά, ο Κοτάρσκι διώχνει ενστικτωδώς σε κόρνερ! Μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη.

29-09-24 21:46

55': Κίτρινη στον Μπάμπα για φάουλ στον Μόντσου.

29-09-24 21:45

53': Υπέροχη ατομική προσπάθεια του Τάισον, ωραίο πλασέ λίγο έξω από την περιοχή, ελάχιστα δίπλα από το αριστερό δοκάρι η μπάλα σε μια μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ.

29-09-24 21:38

46': Ο Ντιαντί υπό την πίεση του Μπάμπα το πλασέ από αριστερά της περιοχής, ο Κοτάρσκι αποκρούει.

29-09-24 21:37

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.

29-09-24 21:18

45+2' Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Μετά από κόρνερ ο Μιχαηλίδης πήρε την κεφαλιά, αλλά η μπάλα έφυγε άουτ. Στο έδαφος ο στόπερ του ΠΑΟΚ, δείχνει να έχει χτυπήσει στο κεφάλι και δέχεται τις πρώτες βοήθειες

29-09-24 21:16

45'+2' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Μετά από ωραίο σλάλομ του Κωνσταντέλια και σουτ του, η μπάλα κόντραρε κ έφυγε λίγο δίπλα από την εστία

29-09-24 21:15

45' Ο Βέλεθ εκτός με πρόβληα, στη θέση του περνάει ως αλλαγή ο Ροζ

29-09-24 21:11

Πρόβλημα για τον Άρη, δεν μπορεί να συνεχίσει ο Βέλεθ. Ετοιμάζεται να μπει ο Ρόουζ

29-09-24 21:06

38' Απίστευτη χαμένη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ανέβασμα του Ότο, γύρισμα στο ύψος του πέναλτι, λίγο πιο μπροστά από τη μικρή περιοχή, όμως το πλασέ του αφύλαχτου Κωνσταντέλια, πέρασε ελάχιστα άουτ

29-09-24 21:00

35' Ευκαιρία για τον Άρη! Ο Ντιαντί έκανε το σουτ απευθείας στην αριστερή γωνία, μπλόκαρε ο Κοτάρσκι

29-09-24 20:59

29' Κίτρινη κάρτα στον Μπάμπα για μαρκάρισμα στον Σίστο.

29-09-24 20:57

27' Δοκάρι για τον ΠΑΟΚ με τον Τισουντάλι! Ο Τάισον γύρισε στο πρώτο δοκάρι, ο Μαροκινός πλάσαρε στην κίνηση εξ επαφής, αλλά δεν του έκανε το χατίρι η μπάλα χτυπώντας στο δεξί κάθετο του Κουέστα.

Ο Άρης πιέζει ψηλά και κλέβει μπάλες έξω από την περιοχή του ΠΑΟΚ, όμως αφήνει και μεγάλα κενά πίσω...

26' Δοκάρι για τον ΠΑΟΚ, αλλά ως μη γενόμενη η φάση, αφού πριν ο Τισουντάλι πλασάρει, ο Τάισον ήταν οφσάιντ.

29-09-24 20:56

25' Ο Άρης έφυγε με παίκτη παραπάνω στην κόντρα, όμως ο Μορόν άργησε πάρα πολύ και έχασε την μπάλα!

29-09-24 20:53

23' Μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη! Ο Μόντσου εκτέλεσε απευθείας το κόρνερ με το δεξί από τα αριστερά, η μπάλα πήρε πολλά φάλτσα και έφυγε ελάχιστα άουτ.

Ο Βέλεθ δέχθηκε κίτρινη κάρτα για μαρκάρισμα νωρίτερα στον Τάισον

29-09-24 20:44

16' Απειλεί ο ΠΑΟΚ! Ο Κωνσταντέλιας ξανά έκλεψε την μπάλα και έδωσε στον Τισουντάλι, αυτός μπούκαρε στην περιοχή, κόπηκε, η μπάλα στρώθηκε ξανα στον νεαρό το σουτ του οποίου κόντραρε στον Φρίντεκ.

29-09-24 20:34

14'  Χωρίς κάποια μεγάλη φάση, αν και οι δύο προσπαθούν να παίξουν ποδόσφαιρο...

29-09-24 20:31

3' Σουτ του Μορόν από μακριά, η μπάλα κοντράρει και μπλοκάρει εύκολα ο Κοτάρσκι

29-09-24 20:27

1' Σέντρα στο ντέρμπι!

29-09-24 20:25

Στον αγωνιστικό χώρο της Τούμπας ΠΑΟΚ και Άρης!

29-09-24 20:24

Παρών ο Γιώργος Σαββίδης στο ντέρμπι

29-09-24 20:00

Ο Χαρμ Όσμερς είναι ο “εκλεκτός” που θα σφυρίξει στο παιχνίδι του ΠΑΟΚ με τον Άρη. Ο Γερμανός ρέφερι, από την πρώτη κατηγορία της UEFA, θα έχει βοηθούς τους Ντόμινικ Σάαλ και Γιαν Κλέμενς Νάιτζελ-Πέτερσεν, ενώ τέταρτος ορίστηκε ο Πουλικίδης και στο VAR θα είναι ο Πάτρικ Χανσμπλάουερ, με τον Ράινχαρντ Μπουξμπάουμ.

29-09-24 19:33

Άρης (Άκης Μάντζιος): Κουέστα, Μοντόγια, Βέλεθ, Μπράμπετς, Φρίντεκ, Μόντσου, Σιφουέντες, Ντιαντί, Γκαρθία, Σίστο, Μορόν.

Στον πάγκο είναι οι: Σίντκλεφ, Ζαμόρα, Φετφατζίδης, Σαβέριο, Νταρίντα, Φατόρε, Ζιλ, Ρόουζ, Σουλεϊμάνοφ

ΠΑΟΚ (Ραζβάν Λουτσέσκου): Κοτάρσκι, Όττο, Κεντζιόρα, Μιχαηλίδης, Μπάμπα, Σβαμπ, Μπακαγιόκο, Κωνσταντέλιας, Τάισον, Ζίβκοβιτς, Τισουντάλι.

Στον πάγκο είναι οι: Μπαλωμένος, Σάστρε, Λόβρεν, Καμαρά, Οζντόεφ, Μουργκ, Σορετίρε, Ντεσπόντοφ και Τσάλοφ.

29-09-24 19:32

Μαζί θα παρακολουθήσουμε το ντέρμπι ΠΑΟΚ - Άρης για την 6η αγωνιστική της Super League. Το παιχνίδι κάνει σέντρα στις 20:30 και μεταδίδεται τηλεοπτικά από το Novasports Prime

29-09-24 19:31