Ντόρτμουντ-Σέλτικ 7-1

Ίντερ-Ερυθρός Αστέρας 4-0

Σλόβαν Μπρατισλάβας-Μάντσεστερ Σίτι 0-4

01-10-24 23:54

Τέλος και στο Λεβερκούζεν - Μίλαν, νίκη με 1-0 για τους Γερμανούς. Τελειώνει και το ματς στην Ολλανδία, PSV - Σπόρτινγκ 1-1.

01-10-24 23:53

01-10-24 23:52

Άρσεναλ - Παρί Σεν Ζερμέν 2-0. Μπαρτσελόνα - Γιουνγκ Μπόις 5-0, Ντόρτμουντ - Σέλτικ 7-1, τέλος στα τρία παιχνίδια.

01-10-24 23:49

Tελικό, Σλόβαν - Μάντσεστερ Σίτι 0-4.

01-10-24 23:44

01-10-24 23:43

84': ΓΚΟΛ για τη ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣΣΑΒΩΝΑΣ! Ο Μπραγκάνσα ισοφαρίζει, Αϊντχόφεν - Σπόρτινγκ Λισσαβώνας 1-1.

01-10-24 23:42

01-10-24 23:39

81': ΓΚΟΛ για την ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ! Αυτογκόλ ο Καμαρά και πέμπτο τέρμα για τους Καταλανούς, Μπαρτσελόνα - Γιουνγκ Μπόις 5-0.

81': ΓΚΟΛ για την ΙΝΤΕΡ! Εύστοχος σε εκτέλεση πέναλτι ο Ταρεμί, Ίντερ - Ερυθρός Αστέρας 4-0.

01-10-24 23:36

79': ΓΚΟΛ για την ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ! Ο Νμέτσα το Ντόρτμουντ - Σέλτικ 7-1!!

01-10-24 23:33

01-10-24 23:31

01-10-24 23:30

74': ΓΚΟΛ για τη ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ! Ο ΜακΑτί γράφει το Σλόβαν - Σίτι 0-4.

01-10-24 23:28

71': ΓΚΟΛ για την ΙΝΤΕΡ! Σειρά του Λαουτάρο Μαρτίνες να σκοράρει, Ίντερ - Ερυθρός Αστέρας 3-0.

01-10-24 23:26

01-10-24 23:25

01-10-24 23:23

66': ΓΚΟΛ για την ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ! Γκιρασί δεύτερο γκολ, εξάρα η Μπορούσια! Ντόρτμουντ - Σέλτικ 6-1.

01-10-24 23:17

01-10-24 23:15

59': ΓΚΟΛ για την ΙΝΤΕΡ! Ο Αρναούτοβιτς βρίσκει δίχτυα, Ίντερ - Ερυθρός Αστέρας 2-0.

01-10-24 23:13

58': ΓΚΟΛ για τη ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ! Ο Χάαλαντ το γκολ, Σλόβαν - Σίτι 0-3.

01-10-24 23:11

01-10-24 23:09

51': ΓΚΟΛ για τη ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ! Ο Μπονιφέις σκοράρει, το γκολ μετρά αυτή τη φορά, Λεβερκούζεν - Μίλαν 1-0.

01-10-24 23:08

51': ΓΚΟΛ για την ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ! Ο Λεβαντόφσκι δεύτερο προσωπικό γκολ και Μπαρτσελόνα - Γιουνγκ Μπόις 4-0.

01-10-24 23:04

01-10-24 23:03

46': Στο β' ημίχρονο οι επτά αγώνες.

01-10-24 22:42

42': ΓΚΟΛ για την ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ! Χατ τρικ ο Αντεγέμι και Ντόρτμουντ - Σέλτικ 5-1!

01-10-24 22:40

40': ΓΚΟΛ για την ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ! Ο Γκιρασί ευστοχεί σε εκτέλεση πέναλτι, Ντόρτμουντ - Σέλτικ 4-1.

01-10-24 22:38

37': ΓΚΟΛ για την ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ! Ο Ινίγκο Μαρτίνεθ γράφει με κεφαλιά το Μπαρτσελόνα - Γιουνγκ Μπόις 3-0.

01-10-24 22:36

01-10-24 22:35

35': ΓΚΟΛ για την ΑΡΣΕΝΑΛ! Ο Σάκα το 2-0 με απευθείας εκτέλεση φάουλ, Άρσεναλ - Παρί Σεν Ζερμέν 2-0.

01-10-24 22:34

34': ΓΚΟΛ για την ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ! Ο Ραφίνια το 2-0 με κοντινό σουτ, Μπαρτσελόνα - Γιουνγκ Μπόις 2-0.

01-10-24 22:30

01-10-24 22:29

29': ΓΚΟΛ για την ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ! Ο Αντεγέμι δεύτερο προσωπικό γκολ, Ντόρτμουντ - Σέλτικ 3-1.

01-10-24 22:25

01-10-24 22:23

01-10-24 22:21

21': ΓΚΟΛ για τη ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ με τον Μπονιφέις, αλλά τελικά δεν μετρά, ήταν οφσάιντ ο Φρίμπονγκ.

01-10-24 22:20

20': ΓΚΟΛ για την ΑΡΣΕΝΑΛ! Ο Χάβερτς με κεφαλιά ανοίγει το σκορ, Άρσεναλ - Παρί Σεν Ζερμέν 1-0.

01-10-24 22:19

01-10-24 22:16

01-10-24 22:15

15': ΓΚΟΛ για την ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ! Ο Σχάουτεν βρίσκει δίχτυα, Αϊντχόφεν - Σπόρτινγκ Λισσαβώνας 1-0.

15': ΓΚΟΛ για τη ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ! Ο Φόντεν με πλασέ σκοράρει, Σλόβαν - Σίτι 0-2.

01-10-24 22:13

01-10-24 22:11

11': ΓΚΟΛ για την ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ! Ο Αντεγέμι νέο προβάδισμα στην Μπορούσια, Ντόρτμουντ - Σέλτικ 2-1.

01-10-24 22:10

11': ΓΚΟΛ για την ΙΝΤΕΡ! Ο Τσαλχάνογλου με απευθείας εκτέλεση φάουλ το 1-0, Ίντερ - Ερυθρός Αστέρας 1-0.

01-10-24 22:09

9': ΓΚΟΛ για τη ΣΕΛΤΙΚ! Ο Μαέντα απαντά άμεσα, Ντόρτμουντ - Σέλτικ 1-1.

01-10-24 22:08

8': ΓΚΟΛ για τη ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ! Ο Γκιουντογκάν το 0-1, Σλόβαν - Σίτι 0-1.

8': ΓΚΟΛ για την ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ! Ο Λεβαντόφσκι ανοίγει το σκορ για τους Καταλανούς, Μπαρτσελόνα - Γιουνγκ Μπόις 1-0.

01-10-24 22:07

7': ΓΚΟΛ για την ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ! Ο Τζαν ευστοχεί σε εκτέλεση πέναλτι, Ντόρτμουντ - Σέλτικ 1-0.

01-10-24 22:00

1': Σέντρα στα επτά παιχνίδια.

01-10-24 21:56

01-10-24 21:52

01-10-24 21:47

Νωρίτερα, η Μπρεστ με το εντυπωσιακό 0-4 κόντρα στη Σάλτσμπουργκ έκανε το 2 στα 2, ενώ Στουτγάρδη και Σπάρτα Πράγας αναδείχθηκαν ισόπαλες 1-1.

01-10-24 21:44

Η κόντρα της Άρσεναλ με την Παρί Σεν Ζερμέν δεσπόζει στο πρόγραμμα, ενώ διεξάγονται και οι αγώνες Λεβερκούζεν - Μίλαν, Μπαρτσελόνα - Γιουνγκ Μπόις, Σλόβαν Μπρατισλάβας - Μάντσεστερ Σίτι, Ντόρτμουντ - Σέλτικ, Ίντερ - Ερυθρός Αστέρας και Αϊντχόφεν - Σπόρτινγκ Λισσαβώνας.

01-10-24 21:42

Καλησπέρα σας από το sportdog.gr, μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη των αναμετρήσεων που ξεκινούν στις 22.00 της Τρίτης (1/10) για τη 2η αγωνιστική της League Phase του Champions League.