ΤΕΛΟΣ! Τεράστια νίκη με ανατροπή για Γιουβέντους στη Γερμανία, 3-2 τη Λειψία!

Τέλος: Ντιναμό Ζάγκρεμπ - Μονακό: 2-2 από 2-0

02-10-24 23:57

Τελικό αποτέλεσμα και στη Λισαβόνα, Μπενφίκα-Ατλέτικο Μαδρίτης 4-0!

02-10-24 23:56

Τέλος: Λιλ - Ρεάλ Μαδρίτης: 1-0

90' ΓΚΟΛ για τη Μονακό και 2-2! Παρότι βρέθηκαν πίσω με 2-0, οι Μονεγάσκοι βρήκαν τον τρόπο να ισοφαρίσουν με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Ζακάρια!

Τέλος, Άστον Βίλα-Μπάγερν Μονάχου 1-0!

02-10-24 23:51

Τελικά αποτελέσματα, Λίβερπουλ-Μπολόνια 2-0 και Στουρμ Γκρατς-Μπριζ 0-1!

02-10-24 23:49

02-10-24 23:48

02-10-24 23:47

83' ΓΚΟΛ για τη Γιουβέντους και 2-3, ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ! Με 10 παίκτες οι Ιταλοί γύρισαν τούμπα το ματς, σκόρερ ο Κονσεϊσάο!

02-10-24 23:42

84' ΓΚΟΛ για την Μπενφίκα! Τέταρτο γκολ για τους Πορτογάλους και θρίαμβος κόντρα στην Ατλέτικο. ο Κιουκτσού εκτέλεσε εύστοχα πέναλτι για το 4-0!

75' ΓΚΟΛ για τη Μονακό και 2-1! Ο Σαλισού ξαναέβαλε τους Μονεγάσκους στο ματς του Ζάγκρεμπ

02-10-24 23:38

78' Γκολ για την Άστον Βίλα και 1-0 κόντρα στη Μπάγερν Μονάχου! Τρομερή εκτέλεση Ντουράν, "κρέμασε" τον Νόιερ που έκανε λάθος έξοδο!

75' ΓΚΟΛ για την Μπενφίκα και 3-0! Ο Μπα με καρφωτή κεφαλιά έστειλε την μπάλα στα δίχτυα και μετά από εκτέλεση κόρνερ

02-10-24 23:37

70' ΓΚΟΛ για τη Γιουβέντους και 2-2! Παρότι με παίκτη λιγότερο, ο Βλάχοβιτς ισοφάρισε τη Λειψία με πανέμορφο γκολ

75' ΓΚΟΛ για τη Λίβερπουλ! Ο Σαλάχ σκόραρε για το 2-0 κόντρα στη Μπολόνια!

66' ΓΚΟΛ για τη Ντιναμό Ζάγκρεμπ! Τρομερή ατομική προσπάθεια και γκολ του Μπατούρινα, έκανε το 2-0

02-10-24 23:36

65' ΓΚΟΛ για τη Λειψία! Πέναλτι για χέρι μετά από εκτέλεση φάουλ του Ντάγκλας Λουίς. Ο Σέσκο νίκησε τον Περίν, 2-1 μπροστά κόντρα στη Γιουβέντους των 10 παικτών η γερμανική ομάδα.

02-10-24 23:18

60' Κόκκινη κάρτα για τη Γιουβέντους, αποβλήθηκε ο τερματοφύλακάς της, Ντι Γκρεγκόριο, ο οποίος έκανε χέρι εκτός μεγάλης περιοχής.

58' Ο Αντσελότι πέρασε στο παιχνίδι Εμπαπέ και Μόντριτς, ψάχνει ανατροπή κόντρα στη Λιλ η Ρεάλ!

02-10-24 23:17

50' ΓΚΟΛ για τη Γιουβέντους! Ισοφάρισε σε 1-1 τη Λειψία ο Βλάχοβιτς!

02-10-24 23:16

53 Γκολ για την Μπενφίκα και 2-0! Από πέναλτι που κέρδισε ο Παυλίδης, ο Ντι Μαρία έκανε το 2-0

02-10-24 22:55

Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο στα επτά παιχνίδια με τα οποία ολοκληρώνεται η 2η αγωνιστική του Champions League!

02-10-24 22:51

45'+3' ΓΚΟΛ για τη Ντιναμό Ζάγκρεμπ! O Σούσιτς ξεφορτώθηκε αμυντικό με τέλεια προσποίηση και στη συνέχεια «έσκαψε» ιδανικά την μπάλα για το 1-0 κόντρα στη Μονακό! Χόρεψε στη λάσπη...

02-10-24 22:50

45'+3' Δοκάρι για την Μπενφίκα, με τον Παυλίδη να μην μπορεί να κάνει το 2-0

02-10-24 22:48

ΓΚΟΛ για τη Λιλ και 1-0 απέναντι στη Ρεάλ Μαδρίτης! Πέναλτι με VAR για χέρι του Καμαβινγκά! Ο Ντέιβιντ νίκησε τον Λούνιν από τα 11 βήματα με τρομερή εκτέλεση, δίνοντας το προβάδισμα στους Γάλλους

02-10-24 22:47

02-10-24 22:42

Τρομερός... βούρκος στο Ντιναμό Ζάγκρεμπ - Μονακό! Δεν τσουλάει η μπάλα...

02-10-24 22:36

02-10-24 22:35

Δείτε το φανταστικό γκολ του Τζόλη!

02-10-24 22:32

02-10-24 22:28

31' ΓΚΟΛ για τη Λειψία! Μετά από γρήγορη αντεπίθεση, ο Σέσκο έκανε το 1-0 κόντρα στη Γιουβέντους!

02-10-24 22:26

02-10-24 22:25

ΓΚΟΛΑΡΑ ο Τζόλης και 1-0 η Μπριζ!!! Τι έβαλε ο Έλληνας άσος, εκπληκτικό σουτ

02-10-24 22:24

ΑΚΥΡΩΝΕΤΑΙ ΩΣ ΟΦΣΑΙΝΤ, σωστά το γκολ της Άστον Βίλα!

02-10-24 22:21

22' ΓΚΟΛ για την Άστον Βίλα 1-0 τη Μπάγερν Μονάχου!

02-10-24 22:16

02-10-24 22:14

13' ΓΚΟΛ για την Μπενφίκα 1-0! Σκόρερ Ακτούρκογλου κόντρα στην Ατλέτικο

02-10-24 22:12

Και ο Νίκο Γκονσάλες πρόβλημα τραυματισμού για τη Γιουβέντους, δεύτερη αναγκαστική αλλαγή για τον Μότα.

02-10-24 22:10

11' Γκολ για τη Λίβερπουλ, 1-0! O Σαλάχ έδωσε την καταπληκτική ασίστ και ο ΜακΆλιστερ άνοιξε το σκορ κόντρα στη Μπολόνια

7' Τεράστια ευκαιρία για την Μπενφίκα κόντρα στην Ατλέτικο Μαδρίτης, με τον Όμπλακ να αποκρούει εντυπωσιακά μια καρφωτή κεφαλιά του Παυλίδη!

02-10-24 22:09

02-10-24 22:06

Σοβαρός τραυματισμός για τον Μπρέμερ της Γιουβέντους!

02-10-24 22:04

4' Δοκάρι για τη Λειψία κόντρα στη Γιουβέντους

02-10-24 22:03

Καλά ξεκινήσαμε και σήμερα. Χθες είχαμε 32 γκολ, θα τα ξεπεράσουμε άραγε;

2' Τεράστια χαμένη ευκαιρία για Λίβερπουλ!

02-10-24 21:48

Σέντρα στις αναμετρήσεις

ΣΤΟΥΡΜ: Σέρπεν, Αϊβού, Γκαϊρχόφερ, Τζόνστον, Τσουκβουανί, Γκαζιμπέγκοβιτς, Μπέβινγκ, Κιτεϊσβίλι, Γιαλκουγέ, Καμαρά, Μπίερετ

ΜΠΡΙΖ: Μινιολέ, Μέχελε, Ντε Κάιπερ, Γιασάρι, Ορντόνιεθ, Σέις, Ονεντινκά, Φανάκεν, Τζόλης, Σκοβ Όλσεν, Γιουτγκλά,

ΒΙΛΑ: Μαρτίνες, Ντιέγκο Κάρλος, Κονσά, Πάου Τόρες, Ντιν, Φίλοτζεν, Τίλεμανς, Ονάνα, Ρότζερς, Ράμσεϊ, Γουότκινς.

ΜΠΑΓΕΡΝ: Νόιερ, Κιμ, Ουπαμεκανό, Κίμιχ, Ντέιβις, Ολίσε, Λάιμερ, Πάβλοβιτς, Γκνάμπρι, Κομάν, Κέιν.

02-10-24 21:44

ΛΙΛ: Σεβαλιέ, Τιάγκο Σάντος, Ντιακιτέ, Αλεξάντρο, Γκούντμουντσον, Μπάκερ, Μπουαντί, Αντρέ, Καμπελά, Ντέιβιντ, Ζεγκρόβα

ΡΕΑΛ: Λούνιν, Καρβαχάλ, Μεντί, Ρίντιγκερ, Μιλιτάο, Βαλβέρδε, Τσουαμενί, Καμαβινγκά, Μπέλινγκχαμ, Έντρικ, Βινίσιους

ΝΤΙΝΑΜΟ: Νέβιστιτς, Ριστόβσκι, Μπερνάουερ, Τέοφιλ Κατρίν, Τορέντε, Μίσιτς, Αντέμι, Μπατούρινα, Σούτσιτς, Πιέρ Γκαμπριέλ, Πέτκοβιτς

ΜΟΝΑΚΟ: Κεν, Κάιο Ενρίκε, Σαλισού, Κέρερ, Βάντερσον, Γκολόβιν, Ζακάρια, Μιναμίνο, Ακλιούς, Καμαρά, Εμπολό

02-10-24 21:43

ΜΠΕΝΦΙΚΑ: Τρουμπίν, Μπα, Αραούχο, Οταμέντι, Καρέρας, Άουρσνες, Φλορεντίνο, Κιοκτσού, Ντι Μαρία, Ακτούρκογλου, Παυλίδης

ΑΤΛΕΤΙΚΟ: Όμπλακ, Χιμένες, Βίτσελ, Ρεϊνίλντο, Λίνο, Κόκε, Γιορέντε, Ντε Πολ, Κορέα, Άλβαρες, Γκριεζμάν.

ΛΕΙΨΙΑ: Γκουλάτσι, Χεϊρτράουντα, Ορμπάν, Ράουμ, Αϊνταρά, Μπαουμγκάρτνερ, Ζάιβαλντ, Λουκεμπά, Σίμονς, Οπεντά, Σέσκο

ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ: Ντι Γκρεγκόριο, Μπρέμερ, Σαβόνα, Καμπιάζο, Καλουλού, Κοουπμάινερς, ΜακΚένι, Φατζιόλι, Γκονθάλεθ, Βλάχοβιτς, Γιλντίζ.

02-10-24 21:42

ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ: Άλισον, Φαν Ντάικ, Ρόμπερτσον, Άρνολντ, Κονατέ, Σομποσλάι, Χράφενμπερχ, Μακ Άλιστερ, Σαλάχ, Ντίαζ, Νούνιες

ΜΠΟΛΟΝΙΑ: Σκορούπσκι, Μιράνδα, Μποϊκέμα, Πος, Λουκουμί, Φρόιλερ, Ουρμπάνσκι, Μόρο, Ορζολίνι, Εντόι, Νταλινγκά.

02-10-24 21:40

Ο Βαγγέλης Παυλίδης και ο Χρήστος Τζόλης ξεκινούν βασικοί για Μπενφίκα και Μπριζ αντίστοιχα

Νωρίτερα, η Αταλάντα νίκησε 3-0 τη Σαχτάρ εκτός έδρας, ενώ η Φέγενορντ έφυγε με νίκη (3-2) από την έδρα της Τζιρόνα

02-10-24 21:38

Άστον Βίλα - Μπάγερν, Λειψία - Γιουβέντους, Λιλ - Ρεάλ Μαδρίτης, Λίβερπουλ - Μπολόνια, Μπενφίκα - Ατλέτικο Μαδρίτης, Ντιναμό Ζάγκρεμπ - Μονακό και Στουρμ Γκρατς - Μπριζ είναι τα παιχνίδια που εκκινούν στις 22:00

Μαζί θα παρακολουθήσουμε τα βραδινά ματς (22:00) για τη 2η αγωνιστική της League Stage στο Champions League

02-10-24 21:21