Ευχαριστούμε που παρακολουθήσατε μαζί μας την αναμέτρηση! Καλό σας βράδυ!

03-10-24 23:48

Τέλος στην αναμέτρηση! Μπόρατς - Παναθηναϊκός 1-1

03-10-24 23:47

90+1' Μεγάλη χαμένη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό, με κεφαλιά του Ιωαννίδη, μετά από σέντρα του Ουναΐ να περνάει ελάχιστα έξω

90+1' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό

03-10-24 23:45

90' Τέσσερα λεπτά επιπλέον χρόνου

03-10-24 23:42

88' Διπλή αλλαγή για τη Μπόρατς με τους Ντεσπόντοβιτς, Σάβιτς εκτός και τους Μαρτσετιτς, Τσάβιτς στις θέσεις τους

86' Κίτρινη κάρτα στον Ίνγκασον για διαμαρτυρία

03-10-24 23:41

85' Επιθετικό φάουλ του Ιωαννίδη πάνω στον Σισκόφσκι

03-10-24 23:39

85' Γύρισμα του Μλαντένοβιτς με την μπάλα να κοντράρει και να περνάει κόρνερ

03-10-24 23:37

82' Κίτρινη κάρτα στον Γκουλάσιν για πολύ σκληρό μαρκάρισμα στον Μλαντένοβιτς

03-10-24 23:34

81' Νέο κόρνερ για τον Παναθηναϊκό

03-10-24 23:33

78' Διπλή αλλαγή για τον Παναθηναϊκό με Αράο, Μαντσίνι αντί των Μαξίμοβιτς, Μπακασέτα

03-10-24 23:31

77' Αλλαγή για τη Μπόρατς με τον Σρέτσκοβιτς εκτός και στην θέση του τον Χρέλια

Απομάκρυναν οι γηπεδούχοι

03-10-24 23:28

75' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό

72' Κίτρινη κάρτα στον Μαξίμοβιτς

03-10-24 23:27

72' Αγγίζει το γκολ ο Παναθηναϊκός! Μακρινό σουτ από τον Τετέ θα σταματήσει στο δοκάρι!

03-10-24 23:25

70' Ο Σισκόφσκι προλαβαίνει τον Ιωαννίδη μετά την πάσα του Ουναΐ

03-10-24 23:24

69' Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό με τον Ιωαννίδη στη θέση του Σπόραρ

03-10-24 23:23

03-10-24 23:21

67' Διπλή αλλαγή για τη Μπόρατς. Εκτός Σκόρουπ, Βούκσεβιτς και στις θέσεις Νικόλοφ και Μπρίζιτς

03-10-24 23:20

65' Διπλή αλλαγή για τον Παναθηναϊκό με Πελίστρι, Τσέριν να περνάνε εκτός και στις θέσεις τους οι Ουναΐ, Τετέ

64' Κίτρινη κάρτα για τον Σένκεφλεντ

03-10-24 23:19

03-10-24 23:12

62' Τεράστια χαμένη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Τζούρισιτς γύρισε στον Σπόραρ που μόνος του έστειλε την μπάλα λίγο άουτ από πολύ καλό σημείο

Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μπακασέτα με την μπάλα να κοντράρει και τον τερματοφύλακα της Μπόρατς να μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα

03-10-24 23:10

55' Κίτρινη κάρτα στον Ερέρα για φάουλ στον Πελίστρι! Φάουλ σε καλό σημείο για τον Παναθηναϊκό

03-10-24 23:09

Απομάκρυναν οι Πράσινοι

53' Τρίτο σερί κόρνερ για τη Μπόρατς

03-10-24 23:07

52' Μεγάλη ευκαιρία της Μπόρατς για το 2-1, με τον Ντραγκόφσκι να αποκρούει εντυπωσιακά πολύ καλό σουτ του Ερέρα

03-10-24 23:06

Μετά από εκτέλεση φάουλ του Ερέρα ο Ντεσπόντοβιτς με κεφαλιά κάνει το 1-1

03-10-24 23:03

50' Γκολ για την Μπόρατς!

03-10-24 23:01

47' Κίτρινη κάρτα στον Σκόρουπ για φάουλ στον Μπακασέτα

03-10-24 22:57

46' Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο!

03-10-24 22:46

Τέλος στο πρώτο ημίχρονο! Μπόρατς - Παναθηναϊκός 0-1

03-10-24 22:44

45' Ένα λεπτό επιπλέον χρόνου στο πρώτο ημίχρονο!

03-10-24 22:43

45' Δεν υπάρχει πέναλτι, συνεχίζεται η αναμέτρηση

Σουτ του Μαξίμοβιτς στα σώματα, μετά ο Πελίστρι δεν κατάφερε να νικήσει τον Μαξίμοβιτς και το νέο σουτ του Μαξίμοβιτς κόντραρε! Γίνεται έλεγχος από το VAR για χέρι και για περίπτωση πέναλτι

03-10-24 22:42

Φίλος της Μπόρατς στην εξέδρα αντιμετωπίζει πρόβλημα και έχει σπεύσει ασθενοφόρο στο σημείο

03-10-24 22:41

42' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό

03-10-24 22:38

41' Σουτ από τον Σκόρουπ θα περάσει άουτ

03-10-24 22:36

03-10-24 22:33

36' Κεφαλιά του Σρέτσκοβιτς θα περάσει αρκετά έξω από τα δοκάρια του Νταγκόφσκι

03-10-24 22:27

33' Δυσκολεύεται να κρατήσει μπάλα τα τελευταία λεπτά ο Παναθηναϊκός

03-10-24 22:23

26' Πρώτη μεγάλη ευκαιρία για την Μπόρατς με τον Ντεσπότοβιτς να στέλνει με φάουλ την μπάλα λίγο άουτ

24' Σουτ του Σκόρουπ θα μπλοκάρει ο Ντραγκόφσκι

03-10-24 22:22

23' Προσπαθεί να βγάλει αντίδραση η Μπόρατς μετά το προβάδισμα του Παναθηναϊκού

03-10-24 22:21

03-10-24 22:13

21' Ευκαιρία για τη Μπόρατς! Σουτ του Κουλάσιν από πλάγια θέση θα περάσει άουτ

03-10-24 22:11

13' Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Σπόραρ θα βγει απέναντι από τον Σισκόρφσκι, αλλά το πλασέ του θα το αποκρούσει ο τερματοφύλακας της Μπόρατς!

03-10-24 22:10

Μετά από εξαιρετική συνεργασία Μαξίμοβιτς, Τζούρισιτς, Μλαντένοβιτς, ο τελευταίος θα κάνει τη σέντρα και ο Τάσος Μπακασέτας με σουτ στην κίνηση θα κάνει το 0-1!

03-10-24 22:07

11' Γκολ για τον Παναθηναϊκό!

03-10-24 22:05

7' Χωρίς μεγάλη στιγμή μέχρι τώρα η αναμέτρηση

03-10-24 22:04

Επιθετικό φάουλ Σπόραρ πάνω στον Ερέρα

03-10-24 22:00

4' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό

03-10-24 21:56

1' Σέντρα στην αναμέτρηση!

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες

03-10-24 21:47

Ο Ολυμπιακός, νωρίτερα, επικράτησε με 3-0 της Μπράγκα στο Φάληρο για την 2η αγωνιστική της League Phase του Europa League.

03-10-24 21:38

Δίπλα στον Παναθηναϊκό θα είναι και περίπου 400 φίλοι του Τριφυλλιού

03-10-24 21:12

Διαιτητής: Έλτσιν Μασίγεφ (Aζερμπαϊτζάν)
Βοηθοί: Αμπντουλαγέφ-Ταλίμποφ (Aζερμπαϊτζάν)
VAR: Μιγιό-Μαμάντοφ (Γαλλία-Aζερμπαϊτζάν)
4ος διαιτητής: Χαλίγεφ (Aζερμπαϊτζάν)

Η ενδεκάδα της Μπόρατς Μπάνια Λούκα: Σισκόφσκι, Βούκσεβιτς, Μέιερς, Καρολίνα, Ερέρα, Σκόρουπ, Όγκρινετς, Κουλάσιν, Σάβιτς, Σρέτσκοβιτς, Ντεσπότοβιτς.

03-10-24 21:11

Η ενδεκάδα του Παναθηναϊκού: Ντραγκόφσκι, Μλαντένοβιτς, Σένκεφελντ, Ίνγκασον, Κώτσιρας, Μαξίμοβιτς, Τσέριν, Μπακασέτας, Τζούρισιτς, Πελίστρι, Σπόραρ.

03-10-24 19:32

Οι Πράσινοι θέλουν να ξεκινήσουν με νίκη την διοργάνωση, με τον Ντιέγκο Αλόνσο να κάνει 6 αλλαγές και να κατεβάζει το «τριφύλλι» με βασικό σέντερ φορ τον Σπόραρ

03-10-24 19:30

Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος να ξεκινήσει στις 22:00, στη Βοσνία και θα μεταδοθεί ζωντανά από το Cosmote Sports 5HD.

Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης της Μπόρατς Μπάνια Λούκα με τον Παναθηναϊκό, για την πρώτη αγωνιστική της League Phase του Conference League.