06-10-24 22:24

Τέλος, ο ΠΑΟΚ πήρε μία εξαιρετικά δύσκολη νίκη με 0-2!

ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ, 0-2! Εύστοχη εκτέλεση από τον Σβαμπ

06-10-24 22:23

90'+2' Πέναλτι για τον ΠΑΟΚ! Για χέρι του Λιάγκα στη φάση με τον Κωνσταντέλια

06-10-24 22:21

90' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Κωνσταντέλιας βρέθηκε σε θέση βολής, αλλά ο Λιάγκας τον σταμάτησε με προβολή.

06-10-24 22:18

89' Κάσσος αντί Τσοκάι για τον Λεβαδειακό

06-10-24 22:16

86' Γκολ για τον ΠΑΟΚ και 0-1! Ο Βιεϊρίνια κάνει τη σέντρα και ο Καμαρά με δυνατή κεφαλιά από κοντά, στέλνει την μπάλα στα δίχτυα

06-10-24 22:13

79' Κίτρινη στον Κωστή

06-10-24 22:07

Το χαμένο πέναλτι του Λεβαδειακού

06-10-24 22:05

73' Κίτρινη στον Γιαννιώτα

06-10-24 22:02

72' Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Ο Γιαννιώτας έφυγε στην κόντρα και έπιασε δυνατό σουτ από τα δεξιά, με την μπάλα να φεύγει λίγο δίπλα από την εστία του Κοτάρσκι.

06-10-24 22:00

70' Χαμένο πέναλτι για τον Λεβαδειακό! Ο Μπάλτσι εκτέλεσε και έστειλε την μπάλα στο αριστερό δοκάρι του Κοτάρσκι

Γίνεται έλεγχος στο VAR, πήγε να το δει και ο Βεργέτης και έδειξε πέναλτι!

06-10-24 21:58

Φωνές από τον Λεβαδειακό για πέναλτι στον Γιαννιώτα, σε μονομαχία με τον Ότο.

06-10-24 21:57

64' Αλλαγές για τον Λεβαδειακό: Πλέγας και Κωστή αντί Μεχία και Πεντρόσο

06-10-24 21:55

64' Κίτρινη κάρτα στον Λόβρεν, για σκληρό φάουλ στη μεσαία γραμμή

06-10-24 21:53

60' Αλλαγές για τον ΠΑΟΚ: Καμαρά και Τάισον και αντί Μπακαγιόκο και Σορετίρε

06-10-24 21:47

59' Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Σουτ του Τισουντάλι, με τον Γκαραβέλη να μπλοκάρει

53' Αλλαγή για ρον Λεβαδειακό: Γιαννιώτας αντί Ζίνι

06-10-24 21:40

51' Απειλεί ο ΠΑΟΚ! Ο Βιεϊρίνια έκανε το γύρισμα από τα δεξιά και ο Τσάπρας έδιωξε σε κόρνερ, με τον γκολκίπερ Γκαραβέλη να είναι εξουδετερωμένος

06-10-24 21:38

48' Εκτός περιοχής σουτ του Τσοκάι, η μπάλα πάνω από την εστία του Τσοκάι

46' Έναρξη στο δεύτερο ημίχρονο

06-10-24 21:24

Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ: Βιεϊρίνια αντί του Ότο.

06-10-24 21:22

Δείτε και την τεράστια ευκαιρία του Ζίνι, από τη γκάφα του Μπακαγιόκο!

06-10-24 21:21

06-10-24 21:17

Ημίχρονο στο ματς: Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ 0-0!

06-10-24 21:12

40' Τεράστια ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Ο Μπακαγιόκο κράτησε την μπάλα έξω από την περιοχή του ΠΑΟΚ, ο Ζίνι του έκλεψε την μπάλα, αλλά το σουτ που έκανε από πλεονεκτική θέση ήταν κακό

37' Απειλεί ο Λεβαδειακός. Σουτ του Τσοκάι, κόντρα και κόρνερ.

06-10-24 21:08

35' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Σέντρα του Μουργκ από τα αριστερά, ο Τισουντάλι έπιασε την κεφαλιά μπροστά από την αντίπαλη εστία και αστόχησε

06-10-24 21:06

32' Κίτρινη στον Πεντρόσο για φάουλ στον Μπακαγιόκο

31' Σέντρα του Μορέιρα, άστοχη κεφαλιά του Ρόμο για τον Λεβαδειακό

Κίτρινη κάρτα στον Ότο για το φάουλ νωρίτερα

06-10-24 20:57

30' Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Τσοκάι για τον Λεβαδειακό στα όρια της μεγάλης περιοχής, η μπάλα φεύγει πάνω από την εστία!

06-10-24 20:51

22' Ο χρόνος κυλάει και ο ΠΑΟΚ δεν βρίσκει τρόπο να απειλήσει σοβαρά

06-10-24 20:44

15' Ο ΠΑΟΚ ανέβασε ρυθμούς, αλλά ο Λεβαδειακός αντέχει αμυντικά!

06-10-24 20:35

10' Τίποτα ιδιαίτερο μετά από 10 λεπτά αγώνα. Ο ΠΑΟΚ προσπαθεί να πάρει την πρωτοβουλία των κινήσεων

Σέντρα στο ματς με μικρή καθυστέρηση 5 λεπτών

06-10-24 20:06

Η ενδεκάδα του ΠΑΟΚ: Κοτάρσκι, Ότο, Λόβρεν, Κόλεϊ, Γκόμεζ, Μπακαγιόκο, Σβαμπ, Μουργκ, Αντρίγια, Σορετίρε, Τισουντάλι

Στον πάγκο: Παβλένκα, Βιεϊρίνια, Κεντζιόρα, Καμαρά, Οζντόεφ, Κωνσταντέλιας, Τάισον, Ντεσπόντοφ, Τσάλοφ

Η ενδεκάδα του Λεβαδειακού: Γκαραβέλης, Λιάγκας, Μεχία, Παπαδόπουλος, Τσόκαϊ, Μορέιρα, Ρόμο, Ζίνι, Πεντρόζο, Μπάλτσι, Τσάπρας

Στον πάγκο: Άνακερ, Κωστή, Βέρρης, Κάσσος, Όζμπολτ, Συμελίδης, Πλέγας, Κάτρης, Γιαννιώτας

06-10-24 20:05

Ο ΠΑΟΚ θα έχει για πρώτη φορά στη βασική ενδεκάδα τούς Λόβρεν και Γκόμες

06-10-24 20:04

Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση Λεβαδειακός - ΠΑΟΚ για την 7η αγωνιστική της Super League. Το ματς κάνει σέντρα στις 20:30 και μεταδίδεται τηλεοπτικά από το Novasports Prime