Μπενφίκα - Φέγενορντ 1-3

Σάλτσμπουργκ - Ντιναμό Ζάγκρεμπ 0-2

23-10-24 23:53

23-10-24 23:51

90'+2: ΓΚΟΛ για τη ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ! Μπενφίκα - Φέγενορντ 1-3 με δεύτερο προσωπικό γκολ του Μιλαμπό.

23-10-24 23:50

89': ΓΚΟΛ για τη ΛΙΛ! Τρίτο τέρμα οι Γάλλοι, δεύτερο ο Ντέιβιντ, Ατλέτικο Μαδρίτης - Λιλ 1-3!

90'+3: ΓΚΟΛ για την ΙΝΤΕΡ! Ο Τουράμ λυτρώνει τους "νερατζούρι", Γιουνγκ Μπόις - Ίντερ 0-1.

23-10-24 23:46

23-10-24 23:45

87': ΓΚΟΛ για τη ΣΙΤΙ! Ο Ματέους Νούνιες με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι το Σίτι - Σπάρτα Πράγας 5-0.

23-10-24 23:41

23-10-24 23:40

23-10-24 23:39

84': ΓΚΟΛ για την ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ! Ο Πέτκοβιτς το Σάλτσμπουργκ - Ντιναμό Ζάγκρεμπ 0-2. Από το 66' οι Αυστριακοί παίζουν με 10 λόγω αποβολής του Σλάγκερ.

23-10-24 23:35

74': ΓΚΟΛ για τη ΛΙΛ! Ο Ντέιβιντ με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι το Ατλέτικο Μαδρίτης - Λιλ 1-2.

23-10-24 23:33

23-10-24 23:27

23-10-24 23:26

66': ΓΚΟΛ για την ΜΠΕΝΦΙΚΑ! Μειώνει ο Ακτούρκογλου, Μπενφίκα - Φέγενορντ 1-2.

23-10-24 23:25

68': ΓΚΟΛ για τη ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ! Πήρε φόρα ο Χάαλαντ, δεύτερο προσωπικό γκολ και Σίτι - Σπάρτα Πράγας 4-0.

23-10-24 23:21

61': ΓΚΟΛ για τη ΛΙΛ! Ισοφαρίζει ο Ζεγκρόβα και Ατλέτικο Μαδρίτης - Λιλ 1-1.

23-10-24 23:20

64': ΓΚΟΛ για τη ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ! Ο Στόουνς βρίσκει δίχτυα, Σίτι - Σπάρτα Πράγας 3-0.

23-10-24 23:19

23-10-24 23:18

23-10-24 23:16

56': ΓΚΟΛ για την ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ! Χατ τρικ ο Ραφίνια, Μπαρτσελόνα - Μπάγερν 4-1!

23-10-24 23:15

58': ΓΚΟΛ για τη ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ! Σκοράρει ο Χάαλαντ με απίθανο γυριστό σουτ! Μάντσεστερ Σίτι - Σπάρτα Πράγας 2-0.

23-10-24 23:04

49': ΓΚΟΛ για την ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ! Ο Κουλένοβιτς ανοίγει το σκορ, Σάλτσμπουργκ - Ντιναμό Ζάγκρεμπ 0-1.

23-10-24 23:03

48': Ο Αρναούτοβιτς έχασε πέναλτι για την Ίντερ, απέκρουσε ο Φον Μπαλμούς και παραμένει το Γιουνγκ Μπόις - Ίντερ 0-0.

23-10-24 23:02

46': Αρχίζει σιγά σιγά το β' ημίχρονο στους επτά αγώνες της βραδιάς.

23-10-24 22:47

45': ΓΚΟΛ για την ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ! Ο Ραφίνια δεύτερο προσωπικό γκολ και Μπαρτσελόνα - Μπάγερν 3-1!

23-10-24 22:41

23-10-24 22:37

36': ΓΚΟΛ για την ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ! Ο Ρόμπερτ Λεβαντόφσκι "πληγώνει" την παλιά του ομάδα, Μπαρτσελόνα - Μπάγερν 2-1.

23-10-24 22:34

33': ΓΚΟΛ για τη ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ! Το 0-2 αυτή τη φορά είναι απόλυτα έγκυρο, σκόρερ ο Μιλαμπό. Μπενφίκα - Φέγενορντ 0-2.

23-10-24 22:30

23-10-24 22:27

27': ΓΚΟΛ για τη ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ! Ο Νούνιες εξ επαφής το 0-1, σε φάση που ξεκίνησε από τον Κώστα Τσιμίκα, Λειψία - Λίβερπουλ 0-1.

Δεν μετράει τελικά το δεύτερο γκολ της Φέγενορντ, υπήρξε παρέμβαση του VAR για φάουλ, παραμένει το Μπενφίκα - Φέγενορντ 0-1.

23-10-24 22:26

23-10-24 22:25

24': ΓΚΟΛ για τη ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ! Ξανά ο Ουέντα σκοράρει, Μπενφίκα - Φέγενορντ 0-2.

23-10-24 22:23

23-10-24 22:22

23-10-24 22:20

23-10-24 22:19

18': ΓΚΟΛ για την ΜΠΑΓΕΡΝ! Αυτή τη φορά το γκολ του Χάρι Κέιν μετρά, Μπαρτσελόνα - Μπάγερν 1-1.

23-10-24 22:17

23-10-24 22:16

23-10-24 22:13

12': ΓΚΟΛ για τη ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ! Ο Ουέντα δίνει προβάδισμα στους Ολλανδούς, Μπενφίκα - Φέγενορντ 0-1.

23-10-24 22:11

10': Ο Κέιν σκόραρε για την Μπάγερν, αλλά ήταν τελικά σε θέση οφσάιντ, δε μετρά το γκολ.

23-10-24 22:10

8': ΓΚΟΛ για την ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ! Ο Χουλιάν Άλβαρες βρίσκει δίχτυα και Ατλέτικο Μαδρίτης - Λιλ 1-0.

23-10-24 22:02

3': ΓΚΟΛ για τη ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ! Ο Φόντεν πολύ γρήγορα δίνει προβάδισμα στους πρωταθλητές Αγγλίας, Μάντσεστερ Σίτι - Σπάρτα Πράγας 1-0.

1': ΓΚΟΛ για την ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ! Με το... καλημέρα ο Ραφίνια ανοίγει το σκορ, Μπαρτσελόνα - Μπάγερν 1-0.

23-10-24 22:00

1': Αρχίζουν τα επτά παιχνίδια.

23-10-24 21:56

Δείτε τα γκολ των αγώνων της Τρίτης (22/10)

23-10-24 21:54

23-10-24 21:53

Nωρίτερα στο 1-1 έμειναν η Μπρεστ με τη Λεβερκούζεν, ενώ χωρίς γκολ (0-0) ολοκληρώθηκε το ματς της Αταλάντα με τη Σέλτικ.

23-10-24 21:51

Δεσπόζει η μεγάλη μάχη της Μπαρτσελόνα με την Μπάγερν Μονάχου, ενώ στο πρόγραμμα είναι και οι αγώνες Ατλέτικο Μαδρίτης - Λιλ, Γιουνγκ Μπόις - Ίντερ, Λειψία - Λίβερπουλ, Μάντσεστερ Σίτι - Σπάρτα Πράγας, Μπενφίκα - Φέγενορντ και Σάλτσμπουργκ - Ντιναμό Ζάγκρεμπ.

23-10-24 21:50

Καλησπέρα σας από το sportdog.gr, μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη των αναμετρήσεων που ξεκινούν στις 22.00 της Τετάρτης (23/10) για την 3η αγωνιστική της League Phase του Champions League.