Μπάγερν Μονάχου Μπάγερν Μονάχου

01-05-18 23:35

Τέλος αγώνα: Ρεάλ - Μπάγερν 2-2 και οι Μαδριλένοι ξανά στον τελικό!

01-05-18 23:34

93' Βγαίνει και μπλοκάρει σωτήρια ο Νάβας σε γύρισμα του Βάγκνερ για Λεβαντόφσκι!

01-05-18 23:33

92΄ Κεφαλιά του Χούμελς από εκτέλεση κόρνερ, λίγο άουτ!

01-05-18 23:28

5 τα λεπτά των καθυστερήσεων

01-05-18 23:26

86' Οριακή υπόδειξη οφσάιντ σε βάρος του Μπέιλ, που έφευγε τετ α τετ

01-05-18 23:16

83' Αλλαγή για την Μπάγερν. Μέσα ο Χάβι Μαρτίνεθ, έξω ο Χάμες Ροντρίγκες που χειροκροτείται από το κοινό της πρώην ομάδας του.

01-05-18 23:14

74' Τεράστια απόκρουση του Νάβας σε σουτ του Τολισό από κοντά!

01-05-18 23:07

72΄ Διπλή αλλαγή για τη Ρεάλ. Στις θέσεις των Μπενζεμά και Ασένσιο πέρασαν οι Μπέιλ και Κασεμίρο.

01-05-18 23:06

Δείτε το 2-2 της Μπάγερν:

01-05-18 22:57

63' ΓΚΟΛ! 2-2 η Μπάγερν με τον Ροντρίγκες!! Από κοντά ο Χάμες πλασάρει κάτω από το σώμα του Νάβας και βάζει φωτιά στο ματς!

01-05-18 22:53

54' Απίστευτη ευκαιρία! Ο Ρονάλντο αστοχεί από το ύψος της μικρής περιοχής!!!

01-05-18 22:51

51' Ξαφνικό δυνατό σουτ του Αλάμπα και μεγάλη απόκρουση του Νάβας!

01-05-18 22:50

Δείτε το 2-1 της Ρεάλ:

01-05-18 22:48

Κακό γύρισμα του Τολισό προς τον Ούλραϊχ, ο οποίος μπερδεύτηκε και γλίστρησε, με τον Μπενζεμά να σκοράρει στο κενό τέρμα!

01-05-18 22:47

46' ΓΚΟΛ! 2-1 η Ρεάλ με τον Μπενζεμά!

01-05-18 22:43

Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο

01-05-18 22:33

Η φάση που η Μπάγερν ζήτησε πέναλτι:

01-05-18 22:32

Το ημίχρονο τελειώνει με διαμαρτυρίες της Μπάγερν, που ζήτησε πέναλτι σε χέρι του Μαρσέλο στην τελευταία φάση του 45λέπτου.

01-05-18 22:24

Λήξη ημιχρόνου: Ρεάλ - Μπάγερν 1-1

39΄ Κεφαλιά του Ράμος, λίγο άουτ

01-05-18 22:19

39' Ο Ρονάλντο προσποιείται από τα δεξιά, συγκλίνει και σουτάρει με το αριστερό, δύσκολα σε κόρνερ ο Ούλραϊχ

01-05-18 22:18

Από ωραία κάθετη μπαλιά του Χούμελς ο Λεβαντόφσκι θα νικηθεί από τον Νάβας σε τετ α τετ και εν συνεχεία ο Ροντρίγκες στέλνει την μπάλα ψηλά άουτ σε προβολή προκ ενής εστίας!

01-05-18 22:17

33' Τρομερή διπλή ευκαιρία για τη Μπάγερν!

01-05-18 22:13

32' Ωραία ενέργεια του Ριμπερί, που γυρίζει στον Μίλερ, αυτός κάνει μια περιστροφή υπό την πίεση αμυντικού, αλλά σουτάρει αδύναμα από το ύψος του πέναλτι στα χέρια του Νάβας.

01-05-18 22:12

28 Μεγάλη ευκαιρία για τη Ρεάλ! Ο Ρονάλντο βρίσκει τον Μαρσέλο, αυτός είναι ολομόναχος όμως επιλέγει να πασάρει αντί να σουτάρει και απομακρύνουν οι αμυντικοί

01-05-18 22:06

27' Έχει πέσει κάπως ο ρυθμός μετά από ένα "εκρηκτικό" πρώτο 25λεπτο.

01-05-18 22:04

22' Σέντρα του Κίμιχ και σωτήρια έξοδος προ του Λεβαντόφσκι από τον Νάβας.

01-05-18 21:56

Δείτε το 1-1 της Ρεάλ:

01-05-18 21:55

Υπέροχη σέντρα του Μαρσέλο και κοντινή κεφαλιά του Μπενζεμά στα δίχτυα!

01-05-18 21:51

11' ΓΚΟΛ! 1-1 η Ρεάλ με τον Μπενζεμά!

6' Ωραία κομπίνα της Ρεάλ σε φάουλ ο Μπενζεμά γυρίζει χαμηλά για τον Ρονάλντο, που σουτάρει από κοντά, αλλά αστοχεί υπό την πίεση των αμυντικών.

01-05-18 21:49

Δείτε το γκολ του Κίμιχ:

01-05-18 21:48

Μετά από σέντρα του Μίλερ, ο Ράμος δεν έδιωξε σωστά και ο Κίμιχ πλάσαρε από κοντά και έκανε το 1-0!

01-05-18 21:47

3' ΓΚΟΛ! 1-0 η Μπάγερν με τον Κίμιχ!

01-05-18 21:45

2' Επίκινδυνο παράλληλο γύρισμα του Αλάμπα, βγαίνει και μπλοκάρει ο Νάβας.

01-05-18 21:41

Σέντρα στον ημιτελικό!

01-05-18 21:39

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

01-05-18 21:24

H ατμόσφαιρα στο "Σαντιάγκο Μπερναμπέου" είναι φανταστική!

01-05-18 21:22

Διαιτητής της αναμέτρησης είναι ο Τούρκος, Τσουναΐτ Τσακίρ.

01-05-18 21:21

Στον πάγκο για την Μπάγερν Μονάχου είναι: Στάρκε, Βάγκνερ, Μαρτίνεθ, Ραφίνια, Μάι, Ρούντι, Ντορς

01-05-18 21:20

Στον πάγκο για την Ρεάλ Μαδρίτης βρίσκονται οι: Κασίγια, Νάτσο, Μπέιλ, Κασεμίρο, Θίο, Μαγιοράλ, Θεμπάγιος

Μπάγερν Μονάχου (Γιουπ Χάινκες): Ουλραϊχ, Κίμιχ, Ζίλε, Χούμελς, Αλάμπα, Τολισό, Τιάγκο, Χάμες, Ριμπερί, Μίλερ.

01-05-18 21:15

Ρεάλ Μαδρίτης (Ζινεντίν Ζιντάν): Νάβας, Μαρσέλο, Ράμος, Βαράνε, Βάθκεθ, Κόβατσιτς, Κροος, Μόντριτς, Ρονάλντο, Μπενζεμά.

01-05-18 21:09

H Ρεάλ διατηρεί σημαντικό προβάδισμα από το πρώτο παιχνίδι, καθώς επικράτησε με 2-1 μέσα στο Μόναχο και έγινε το μεγάλο φαβορί για την πρόκριση στον τελικό.

01-05-18 21:07

Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση Ρεάλ - Μπάγερν για τα ημιτελικά του Champions League.