Ολυμπιακός

30-06-18 19:42

Τέλος του αγώνα, νίκη για τον Ολυμπιακό με 3-0

30-06-18 19:39

83' Γκολ για τον Ολυμπιακό 3-0! Ο Πάρντο έβγαλε την σέντρα και ο Γκερέρο με ωραία κεφαλιά έστειλε την μπάλα στα δίχτυα

30-06-18 19:32

72' Σουτ του Βέργου έξω από την περιοχή, άουτ η μπάλα.

30-06-18 19:24

68' Γκολ ο Ολυμπιακός και 2-0! Ο Γκερέρο με απευθείας φάουλ ανοίγει... λογαριασμό στο Λιμάνι

65’ Καλή ευκαιρία για τον Ολυμπιακό, με το σουτ του Βέργου από καλή θέση να φεύγει άουτ

30-06-18 19:14

58' Καλό σουτ του Καμαρά, η μπάλα φεύγει άουτ

30-06-18 19:13

56' Καλή ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Χαμένο τετ α τετ για τον Τζούρτζεβιτς,ο οποίος απέφυγε τον αντίπαλο γκολκίπερ αλλά ο αμυντικός έσωσε πάνω στη γραμμή

30-06-18 19:05

Μόνο ο Καμαρά συνεχίζει από το πρώτο 45λεπτο

30-06-18 19:02

Η ενδεκάδα του Ολυμπιακού στο δεύτερο ημίχρονο: Γιαννιώτης, Τσιμίκας, Σάλιακας, Ρομαό, Νικολάου, Ανδρούτσος, Καμαρά, Πάρντο, Βέργος, Γκερέρο, Τζούρτζεβιτς

46' Σέντρα στο δεύτερο μέρος

30-06-18 18:47

Τέλος πρώτου ημιχρόνου

30-06-18 18:43

38’ Ακυρώθηκε λανθασμένα γκολ του Ολυμπιακού. Ο Μάνος σκοράρει μετά από συνεργασία του Καμαρά με τον Φορτούνη και γύρισμα του τελευταίου, όμως ακυρώνεται ως οφσάιντ. Λάθος απόφαση

30-06-18 18:29

30' Ο Ολυμπιακός είναι καλύτερος, κυκλοφορεί σωστά την μπάλα, όμως δεν έχει φάσεις

Το γκολ του Φορτούνη για το 1-0 σε ΒΙΝΤΕΟ ΕΔΩ

30-06-18 18:12

9' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό να κάνει το 0-2, με τον Μάνο να σημαδεύει το δοκάρι σε τετ α τετ

30-06-18 18:03

2' Γκολ για τον Ολυμπιακό με το... καλησπέρα στο ματς! Σουτάρα του Φορτούνη και 1-0

30-06-18 18:02

1' Σέντρα στο ματς

30-06-18 18:00

Στην Αυστρία ο Ολυμπιακός θα δώσει ένα ακόμη φιλικό παιχνίδι, στις 4 Ιουλίου με αντίπαλο τη ρουμανική Μποτοσάνι

Το ματς είναι προγραμματισμένο για τις 18:00, ενώ υπάρχει και τηλεοπτική μετάδοση από το Novasports 1

30-06-18 17:59

Η πρώτη ενδεκάδα της νέας σεζόν για τον Ολυμπιακό, έχει ως εξής: Χουτεσιώτης, Ομάρ, Νικολής, Βούκοβιτς, Ένγκελς, Καμαρά, Μπουχαλάκης, Φορτούνης, Μανθάτης, Βρουσάι, Μάνος.

Ο Ολυμπιακός αντιμετωπίζει τη Βάτενς, ομάδα δεύτερης κατηγορίας, επί αυστριακού εδάφους, στο πρώτο καλοκαιρινό φιλικό.