ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ

Η ΑΕΚ μετά από 12 χρόνια περνά στους ομίλους του Champions League και παραμένει αήττητη στην Ευρώπη

28-08-18 23:50

Τα τελευταία λεπτά βλέπουμε καθυστερήσεις τύπου ελληνικού πρωταθλήματος.

Στο μεταξύ, είδαμε σε ριπλέι τη φάση με την κόκκινη του Λόπες, ο οποίος πήγε πίσω από αντίπαλό του και του έριξε κουτουλιά.

28-08-18 23:47

Με 9 παίκτες συνεχίζει η ΑΕΚ καθώς ο Γαλανόπουλος έχει τραυματιστεί.

28-08-18 23:45

5 λεπτά οι καθυστερήσεις

28-08-18 23:43

89' Τρίτη αλλαγή για την ΑΕΚ: Έξω ο Μάνταλος μέσα ο Τσόσιτς

28-08-18 23:40

Ο Μπάρκας μένει κατω για να κερδίσει χρόνο. Ελληνικά κόλπα...

28-08-18 23:37

83' Δεύτερη αλλαγή για την ΑΕΚ: Ο Άλεφ αντί του Λιβάγια

81' Ο Μπάρκας αποκρούει την καλή εκτέλεση φάουλ του Λάζοβιτς

28-08-18 23:36

Ο Πορτογάλος πήγε με τις τάπες

28-08-18 23:34

80' Κόκκινη στον Λόπες δίνει ο διαιτητής!!! Φαουλ σε καλή θέση για τη Βίντι

28-08-18 23:31

77' Σουτ του Λάζοβιτς από δεξιά άουτ.

75' Σουτ του Σιμόες εκτός περιοχής, ήταν εντελώς άστοχο

28-08-18 23:28

74' Ευκαιρία για την ΑΕΚ: Σουτ του Λιβάγια από θεση διαγώνια αριστερά εντός περιοχής,ο Κόβατσικ έδιωξε κόρνερ

Το 1-1 της Βίντι με το Νεγκό:

28-08-18 23:26

71' Ευκαιρία για τη Βίντι: Ο Σκέποβιτς σούταρε εκτός περιοχής, ο Μπάρκας εκτινάχθηκε στη δεξιά του γωνία και έδιωξε σε κόρνερ

28-08-18 23:27

Δείτε το γκολ της ΑΕΚ με τον Μάνταλο:

28-08-18 23:25

70' Ωραία μπαλιά του Μάνταλου για τον Μπακάκη, αλλά ο Κόβατσικ βγήκε έγκαιρα και μπλόκαρε.

28-08-18 23:24

Η ΑΕΚ έχει χάσει τη συγκέντρωσή της. Το σκορ είναι 1-1 άρα η πρόκριση εύθραυστη.

28-08-18 23:23

68' Ευκαιρία για τη Βίντι. Σουτ του Νεγκό έξω από την περιοχή, η μπάλα δίπλα από το δοκάρι.

28-08-18 23:18

67' Επικίνδυνη σέντρα στην περιοχή της ΑΕΚ, καθαρίζει ο Μπάρκας

28-08-18 23:14

62' Πρώτη αλλαγή για την ΑΕΚ: Ο Πόνσε αντί του Κλωναρίδη

28-08-18 23:09

57' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΒΙΝΤΙ

Ο Νεγκό βγήκε τετ α τετ με τον Μπάρκα τον οποίο και πλάσαρε ψύχραιμα για το 1-1

28-08-18 23:08

53' Παραλίγο αυτογκόλ από τον Γαλανοπουλο!!!

28-08-18 23:05

51' Ευκαιρία για την ΑΕΚ: Ο Λιβάγια έφυγε, πέρασε 2 παίκτες, αλλά τελευταία στιγμή ανακόπηκε.

28-08-18 23:04

28-08-18 23:03

48' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΚ

Ο Μανταλος ευστοχεί από τα 11 βήματα

28-08-18 23:02

47' Πέναλτι κερδίζει η ΑΕΚ!!!

28-08-18 22:46

ENAΡΞΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΜΕΡΟΥΣ

ΛΗΞΗ ΠΡΩΤΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ

28-08-18 22:44

45' Ευκαιρία για την ΑΕΚ: Ο Λιβαγια άδειασε τον προσωπικό του αντίπαλο, βρήκε πεδίο βολής αλλά η προσπάθειά του έφυγε πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

28-08-18 22:42

43' Ο Λιβάγια εκτέλεσε το φάουλ, αλλά η μπάλα βρήκε στα σώματα των αντιπάλων.

28-08-18 22:41

42' Kίτρινη στον Χάτζιτς για φάουλ στον Λόπες.

28-08-18 22:39

39' Φάση διαρκείας στην περιοχή της Βίντι, έδιωξαν οι Ούγγροι.

28-08-18 22:37

38' Κίτρινη κάρτα για τον Νεγκό.

28-08-18 22:32

Η βροχή έγινε εντονότερη!!!

32' Ευκαιρία για την ΑΕΚ: Σέντρα σουτ του Μάνταλου, η μπάλα κόντραρε και στη συνέχει ο Κλώνα κέρδισε κόρνερ

28-08-18 22:30

31' Ευκαιρία για την ΑΕΚ: Ο Σιμόες έπιασε μακρινό σουτ, ο Κόβασιτς απέκρουσε με αστάθεια, αλλά εκεί δεν βρέθηκε κανείς παίκτης της Ένωσης για να πάρει την επναφορά και να πλασάρει στην κενή εστία

28-08-18 22:29

30' Ευκαιρία για τη Βίντι: Ο Μπάρκας αποκρούει στο γάμα την εκτέλεση φάουλ του Λάζοβιτς

28-08-18 22:24

29' Φαουλ σε πολύ καλή θέση κέρδισε η Βίντι

28-08-18 22:20

23' Σουτ του Κλωναρίδη έξω από την περιοχή, η μπάλα άουτ.

Ξεκίνησε να βρέχει στο ΟΑΚΑ

28-08-18 22:18

Η ΑΕΚ έχει την κυριαρχία, είναι κινητική, φαίνεται, ότι είναι θέμα χρόνου το πρώτο γκολ.

28-08-18 22:17

Ο Λιβάγια δεν φαίνεται καλά. Κουτσαίνει από προηγούμενο χτύπημα

28-08-18 22:15

16' Ευκαιρία για την ΑΕΚ: Ύστερα από εκτέλεση φάουλ, ο Λαμπρόπουλος πήδηξε για την κεφαλιά, η μπάλα κόντραρε σε αντίπαλο και εφυγε κόρνερ, αλλά ούτε ο διαιτητής, ούτε ο πρώτος βοηθός το είδε...

28-08-18 22:10

12' Με βαθιές μπαλιές προσπαθούν  οι Ούγγροι να βρουν τους επιθετικούς τους, αλλά οι αμυντικοί της ΑΕΚ βγαίνουν πρώτοι στην μπάλα.

28-08-18 22:07

9' Επικίνδυνη στιγμή για την ΑΕΚ, με τον Μάνταλο να γυρίζει στην περιοχή, αλλά τον Γιούχαζ να διώχνει.

28-08-18 22:06

7' Κίτρινη στον Νικολόφ

28-08-18 22:03

5' Πρώτη καλη στιγμή για την ΑΕΚ: Ο Μάνταλος είδε τον Λόπες να μπαίνει στην περιοχή, σέντραρε από δεξιά, αλλά ο Πορτογάλος δεν κατάφερε να κάνει την προβολή και να σκοράρει.

28-08-18 22:01

Ο Κλωναρίδης αγωνίζεται πίσω από τον Λιβάγια, με τον Μάνταλο να έχει πάρει θέση στα δεξιά.

28-08-18 22:00

28-08-18 21:59