Ελλάδα

11-09-18 23:33

Τέλος αγώνα: Ουγγαρία - Ελλάδα 2-1

11-09-18 23:24

91' Τεράστια ευκαιρία! Σέντρα του Φορτούνη και κεφαλιά Μήτρογλου από τη μικρή περιοχή, άουτ η μπάλα!

11-09-18 23:23

83' Κίτρινη στον Τοροσίδη

11-09-18 23:20

82' Τεράστια ευκαιρία, με την κεφαλιά του Παπασταθόπουλου να φεύγει εκατοστά άουτ μετά από φάουλ του Φορτούνη!

11-09-18 23:16

78' Νέα μεγάλη απόκρουση Μπάρκα σε απευθείας φάουλ του Κλαϊνχάισλερ

11-09-18 23:14

75' Ωραίος συνδυασμός Χριστουδόλουπου και Φορτούνη, ο δεύτερος γυρίζει στον Μήτρογλου που σουτάρει με τη μία, αλλά ο Γκουλάτσι επεμβαίνει ξανά.

11-09-18 23:10

72' Κάθετη μπαλιά του Μήτρογλου για τον Πέλκα, αυτός μπαίνει στην περιοχή και σουτάρει αλλά τον νικά ο Γκουλάτσι.

11-09-18 23:03

68' Η Ελλάδα μονοπωλεί την κατοχή της μπάλας, αλλα δεν απειλεί.

11-09-18 22:58

62' Αλλαγή: Ο Λόβρεντσιτς στη θέση του Βάργκα.

11-09-18 22:54

Δείτε το 2-1 της Ουγγαρίας με τον Κλαϊνχάισλερ:

11-09-18 22:53

52' Αναγκαστική αλλαγή! Δεν μπορεί να συνεχίσει ο Μανωλάς και ο Οικονόμου μπαίνει στη θέση του.

11-09-18 22:51

52' Εκτέλεση φάουλ του Φορτούνη και κεφαλιά του Τοροσίδη από το ύψος του πέναλτι, λίγο άουτ!

11-09-18 22:49

50' Κίτρινη κάρτα στον Άνταμ Σάλαϊ.

11-09-18 22:47

46' Δυνατή κλωτσιά στον Μανωλά από τον Άνταμ Σάλαϊ. Ο διαιτητής δίνει αμέσως το φάουλ στο χώρο της μεσαίας γραμμής, όμως ο Έλληνας στόπερ είναι έξαλλος και...ορμάει στον αντίπαλό του. Ευτυχώς ο ρέφερε τον σταματάει πριν φτάσει κοντά στον Ούγγρο!

Έναρξη στο δεύτερο μέρος

11-09-18 22:46

Αλλαγές από τον Σκίμπε. Μήτρογλου αντί Τάσου Δώνη και Λυκογιάννης αντί Τζαβέλλα στο παιχνίδι

11-09-18 22:30

Λήξη πρώτου ημιχρόνου: Ουγγαρία - Ελλάδα 2-1

11-09-18 22:28

Καταπληκτικό σουτ με το δεξί από τον Κλαϊνχάισλερ, που νίκησε τον Μπάρκα. Τραγική αντίδραση της ελληνικής άμυνας, η οποία δεν μπορούσε να απομακρύνει την μπάλα και δέχθηκε τέσσερα σουτ σε λίγα δευτερόλεπτα! Τα τρία πρώτα απέκρουσε ο Μπάρκας, όμως δεν μπορούσε να κάνει τίποτα στα τέταρτο...

11-09-18 22:27

42' ΓΚΟΛ! 2-1 η Ουγγαρία με σουτάρα του Κλαϊνχάισλερ

11-09-18 22:25

42' Τριπλή απόκρουση του Μπάρκα!

11-09-18 22:21

Δείτε το 1-1 της Ελλάδας με γκολ του Μανωλά:

11-09-18 22:19

35' Ο Τζαβέλλας μπήκε στην περιοχή από τα αριστερά και έπεσε μόνος του, με αποτέλεσμα ο διαιτητής να του δείξει κίτρινη κάρτα για "θέατρο".

11-09-18 22:18

34' Κεφαλιά του Μανωλά μετά από κόρνερ, δύσκολη επέμβαση του Γκουλάτσι!

33' Νέο κόρνερ από τον Γκουλάτσι σε κεφαλιά του Τοροσίδη.

11-09-18 22:14

33' Καλό σουτ του Πέλκα λίγα μέτρα έξω από την περιοχή, πέφτει και διώχνει σε κόρνερ ο Γκουλάτσι.

11-09-18 22:12

Δείτε το 1-0 της Ουγγαρίας με τον Σάλαϊ:

11-09-18 22:10

27' Μεγάλη ευκαιρία! Ο Χριστοδουλόπουλος παίρνει από τον Δώνη, συγκλινεί από τα δεξιά και πλασάρει με το αριστερό, στέλνοτνας την μπάλα ελάχιστα άουτ!

11-09-18 22:04

Το ριπλέι από τη φάση του γκολ έδειξε ότι ο Κώστας Μανωλάς ήταν σε θέση οφσάιντ, που δεν είδε ο βοηθός.

11-09-18 22:03

Από εκτέλεση φάουλ του Φορτούνη, ο Μανωλάς νίκησε τον προσωπικό του αντίπαλο και με δυνατή κεφαλιά ισοφάρισε σε 1-1!

11-09-18 22:02

18' ΓΚΟΛ!!! 1-1 η Ελλάδα με κεφαλιά του Μανωλά!

11-09-18 22:00

Ωραίος συνδυασμός των Ούγγρων, με τον Μπέσε να βρίσκει με κεφαλιά-πάσα τον Σάλαϊ και αυτόν να νικά τον Μπάρκα με δυνατό αριστερό σουτ στην κίνηση.

11-09-18 21:55

15' ΓΚΟΛ! 1-0 η Ουγγαρία με τον Ρόλαντ Σάλαι

11-09-18 21:53

10' καταπληκτική ενέργεια του Φορτούνη, που περνάει δύο παίκτες και πλασάρει από τα όρια της περιοχής, ελάχιστα άουτ η μπάλα!

11-09-18 21:50

8' Δεν μπορεί να κρατήσει την μπάλα στα πόδια της η Εθνική.

11-09-18 21:45

5' Ο Βάργκα σκοράρει, όμως υποδεικνύει σωστά σε θέση οφσάιντ.

11-09-18 21:41

Σέντρα στο ματς

11-09-18 21:40

Διαιτητής της αναμέτρησης είναι ο Λευκορώσος, Αλεξέι Κουλμπάκοφ.

11-09-18 21:36

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

11-09-18 21:11

Στα αποδυτήρια οι δύο ομάδες για τις τελευταίες οδηγίες.

11-09-18 21:10

Στον πάγκο για την Ουγγαρία: Ντιμπούσζ, Κόβασικ, Βινίσιους, Νάγκι, Λιτάουσκι, Κάλμαρ, Λόβρενσιτς, Πατκάι, Στίεμπερ, Επέλ, Σαλόι και Τάμας.

Η ενδεκάδα της Ουγγαρίας: Γκουλάσι, Λανγκ, Καντάρ, Φιόλα, Α. Νάγκι, Σαλάι, Κόβακς, Κλεινχέισλερ, Ρ. Βάργκα και Μπέσε.

Στον πάγκο για την Ελλάδα: Καρνέζης, Γιαννιώτης, Κολοβέτσιος, Τζιόλης, Ζέκα, Κουλούρης, Μήτρογλου, Μπακασέτας, Μάνταλος, Γιαννούλης, Οικονόμου και Λυκογιάννης.

11-09-18 20:50

Η ενδεκάδα της Ελλάδας: Μπάρκας, Τζαβέλλας, Μανωλάς, Μπουχαλάκης, Λάζαρος Χριστοδουλόπουλος, Φορτούνης, Τοροσίδης, Κουρμπέλης, Δώνης, Πέλκας και Παπασταθόπουλος.

11-09-18 20:48

Με αλλαγές σε σχέση με την Εσθονία παρατάσσει την Εθνική μας ο Μίχαελ Σκίμπε, ο οποίος αντικαθιστά τον τραυματία Μήτρογλου με τον Δώνη, τον Λυκογιάννη με τον Τζαβέλλα και τον Μάνταλο με τον Χριστοδουλόπουλο.

Η Ουγγαρία έχασε 1-0 από τη Φινλανδία στην 1η αγωνιστική και "καίγεται" για τη νίκη.

11-09-18 20:47

Η Ελλάδα προέρχεται από νίκη 1-0 στην έδρα της Εσθονίας και θέλει να κάνει το "2 στα 2" απόψε.

Το παιχνίδι αρχίζει στις 21:45.

11-09-18 20:46

Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση Ουγγαρία - Ελλάδα για τη 2η αγωνιστική των ομίλων του Nations League.