Τέλος της αναμέτρησης! Σπουδαία νίκη για τον ΠΑΟΚ με ανατροοπή

15-09-18 20:14

Τέλος αγώνα: ΟΦΗ - ΠΑΟΚ 1-3

Στο έδαφος ο Βαρέλα, δείχνει να πονάει στη μέση

15-09-18 20:01

92' O Καρέλης σουτάρει με τη μία από το ύχος της μεγάλης περιοχής και στέλνει την μπάλα άουτ.

15-09-18 19:58

80' 3η αλλαγή για τον ΠΑΟΚ: Ο Σάκχοφ στη θέση του Μπίσεσβαρ.

Ο Μπίσεσβαρ έκανε χαρακτηριστικό νόημα ότι δεν μπορεί να συνεχίσει άλλο λόγω κούρασης.

15-09-18 19:51

76' Ωραίο σουτ του Μπίσεσβαρ εκτός περιοχής, περνά λίγο άουτ.

15-09-18 19:49

69' Ο Ουάρντα μπαίνει στο ματς αντί του Ζαμπά.

15-09-18 19:47

66' Άστοχο σουτ από τον Κουτσιανικούλη

15-09-18 19:44

65' 3η αλλαγή για τον ΟΦΗ: Ο Κουτσιανικούλης στη θέση του Νέιρα

62' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ: Ο Βέρνμπλουμ στη θέση του Κάνιας.

15-09-18 19:43

62' Κίτρινη κάρτα στον Μάτος.

15-09-18 19:41

61' Ο Κομεσίδης αποκρύνει την μπάλα στη μικρή περιοχή περιοχή του ΟΦΗ μετά από προβολή του Καρέλη.

15-09-18 19:40

59' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Από γύρισμα του Κοροβέση ο Αραβίδης έκανε την προβολή από το ύψος της μικρής περιοχής, αλλά έστειλε την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

15-09-18 19:36

58' Δυνατό σουτ του Καρέλη, λίγο άουτ η μπάλα.

15-09-18 19:35

Ο Ελ Καντουρί γύρισε την μπάλα από τα αριστερά, ο Μπίσεσβαρ συνεργάστηκε με τον Ζαμπά και ο τελευταίος με δυνατό σουτ από διαγώνια θέση, έκανε το 3-1 για τον Δικέφαλο!

15-09-18 19:34

53' ΓΚΟΛ! 3-1 ο ΠΑΟΚ με τον Ζαμπά!

15-09-18 19:33

52' Κίτρινη κάρτα στον Παπαστεριανό για διαμαρτυρία.

15-09-18 19:28

51' Χαμηλός ρυθμός χωρίς κάτι αξιοσημείωτο στα πρώτα λεπτά του δευτέρου μέρους.

15-09-18 19:14

Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο

15-09-18 19:11

Δείτε ΕΔΩ τα γκολ του Παπαστεριανού, του Μπίσεσβαρ και του Μάτος που έχουν διαμορφώσει το σκορ μέχρι στιγμής.

15-09-18 19:10

Οι άνθρωποι του ΟΦΗ είναι έξαλλοι για την αντίδραση του Πασχαλάκη και διαμαρτύρονται στους διαιτητές.

Λήξη πρώτου ημιχρόνου: ΟΦΗ - ΠΑΟΚ 1-2

15-09-18 19:08

Ο Πασχαλάκης γύρισε προς την εξέδρα των οπαδών του ΟΦΗ και είπε κάποια "γαλλικά" μετά το γκολ.

Κίτρινη κάρτα στον Ποτουρίδη.

15-09-18 19:07

Από εκτέλεση κόρνερ του Μπίσεσβαρ ο Μάτος πήρε την κεφαλιά και νίκησε τον Στρέζο για το 2-1!

15-09-18 19:04

45+4' ΓΚΟΛ! 2-1 ο ΠΑΟΚ με τον Μάτος!

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων στο πρώτο μέρος.

15-09-18 18:57

45' Εκτέλεση φάουλ από τον Ντίνα, διώχνει σε κόρνερ ο Πασχαλάκης

15-09-18 18:55

Ο Βιεϊρίνια πέρασε την μπάλα στον Μπίσεσβαρ, αυτός απέφυγε τον αντίπαλό του με υπέροχο κοντρόλ και πλάσαρε τον Στρέζο με το αριστερό για το 1-1!

15-09-18 18:52

37' ΓΚΟΛ! 1-1 ο ΠΑΟΚ με τον Μπίσεσβαρ!

34' Κίτρινη κάρτα στον Σασί.

15-09-18 18:44

33' Έχει την κατοχή της μπάλας, αλλά δεν μπορεί να απειλήσει ο ΠΑΟΚ.

15-09-18 18:43

25' Κίτρινη κάρτα στον Ζαμπά.

15-09-18 18:42

Δείτε ΕΔΩ το βίντεο από τη φάση του πέναλτι, που δεν δόθηκε υπέρ του ΠΑΟΚ.

15-09-18 18:40

Ο Κάνιας έχασε την μπάλα, με τον Παπαστεριανό να κλέβει, εν συνεχεία να περνά τον Κρέσπο και να σκοράρει με δεξί διαγώνιο σουτ!

15-09-18 18:39

21' ΓΚΟΛ! 1-0 ο ΟΦΗ με τον Παπαστεριανό!

15-09-18 18:38

21' Σέντρα-σουτ του Μπίσεσβαρ, μπλοκάρει εύκολα ο Στρέζος.

15-09-18 18:37

Διαβάστε ΕΔΩ για το πέναλτι που ζητά ο ΠΑΟΚ.

15-09-18 18:35

19' Συρτό σουτ του Κυριακίδη, φεύγει άουτ χωρίς να προβληματίσει τον Πασχαλάκη.

15-09-18 18:30

16' Στο έδαφος ο Πασχαλάκης, που συγκρούστηκε με τον Βουό.

15-09-18 18:25

11' Επικίνδυνη σέντρα του Βιεϊρίνια, ο Στρέζος βγαίνει και μπλοκάρει προ του Ζαμπά και του Μάτος.

15-09-18 18:24

15-09-18 18:23

Η τοποθέτηση της ΠΑΕ ΠΑΟΚ για το πέναλτι που δεν δόθηκε στον Ζαμπά: "3' O Στρέζος γκρεμίζει τον #Jaba μέσα στην περιοχή, ο διαιτητής δίνει άουτ"

15-09-18 18:19

3' Φωνάζει για πέναλτι ο ΠΑΟΚ και μάλλον έχει δίκιο! Βαθιά μπαλιά για τον Ζαμπά, αυτός προλαβαίνει την μπάλα και ο γκολκίπερ Στρέζος τον γκρεμίζει!

15-09-18 18:18

1' Έναρξη της αναμέτρησης

Καθυστέρηση στη σέντρα, καθώς έχουν πέσει πάρα πολλά χαρτάκια από την εξέδρα.

15-09-18 18:17

Ο ΠΑΟΚ θα αγωνιστελί με τις πορτοκαλί εμφανίσεις σήμερα και ο ΟΦΗ με τα ασπρόμαυρα

15-09-18 18:14

Εκπληκτική ατμόσφαιρα από τους φίλους του ΟΦΗ!

Οι δύο ομάδες βγαίνουν τώρα στον αγωνιστικό χώρο

15-09-18 17:57

Μετά το τέλος της προθέρμανσης σημειώθηκε ένα μίνι επεισόδιο, καθώς οι παίκτες του ΠΑΟΚ δέχθηκε 2-3 μπουκάλια και κορδέλες στον δρόμο προς τα αποδυτήρια. Ευτυχώς, με την παρέμβαση των ψυχραιμότερων το θέμα έληξε άμεσα.

15-09-18 17:51

O αγωνιστικός χώρος του "Γεντί Κουλέ" βρίσκεται σε πολύ κακή κατάσταση.

15-09-18 17:48

Με 4-2-3-1 παρατάσσεται ο ΠΑΟΚ:

Διαιτητής: Αριστοτέλης Διαμαντόπουλος
Βοηθοί: Ηλίας Αλεξέας και Κωνσταντίνος Ψάρρης
Τέταρτος: Αλέξανδρος Τσαμούρης

15-09-18 17:47

Ντεμπούτο με τη φανέλα του ΠΑΟΚ στη γενέτειρά του, την Κρήτη, κάνει ο Νίκος Καρέλης, που παίρνει θέση στην κορυφή της επίθεσης αντί του τραυματία Πρίγιοβιτς.

15-09-18 17:46

Η ενδεκάδα του ΠΑΟΚ: Πασχαλάκης, Μάτος, Κρέσπο, Βαρέλα, Βιεϊρίνια, Κάνιας, Μαουρίσιο, Ελ Καντουρί, Ζαμπά, Μπίσεσβαρ, Καρέλης.

Στον πάγκο: Ρέι, Τόσκα, Σάκχοφ, Βέρνμπλουμ, Πέλκας, Ουάρντα, Ακπόμ

15-09-18 17:45

Η ενδεκάδα του ΟΦΗ: Στρέζος, Κυριακίδης, Κομεσίδης, Ποτουρίδης, Κοροβέσης, Παπαστεριανός, Νάστος, Ντίνας, Νέιρα, Σάσι, Βουό.

Στο πάγκο: Σωτηρίου, Κουτσιανικούλης, Πλατέλλας, Αραβίδης, Κοιλιάρας, Παπάζογλου και Μπολάκης.

Το παιχνίδι αρχίζει στις 18:15.

15-09-18 17:44

Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση ΟΦΗ - ΠΑΟΚ για την 3η αγωνιστική της Superleague.