Τέλος Αγώνα: Μπαρτσελόνα-Αϊντχόφεν 4-0 με το χατ-τρικ του Λιονέλ Μέσι.

18-09-18 21:47

ΤΕΛΟΣ στο Μιλάνο! Απίθανη νίκη για την Ίντερ με 2-1

18-09-18 21:45

Ο Ματίας Βεσίνο μετά από κεφαλιά πάσα του Ντε βράι έκανε το 2-1 στην επική ανατροπή για την Ίντερ

18-09-18 21:42

92' Γκολ για την Ίντερ και 2-1!!!

88' Γκολ για την Μπαρτσελόνα και 4-0! Χατ τρικ για τον Λιονέλ Μέσι με πολύ ωραίο πλασέ, τρίτο σε πρεμιέρα του Champions League

18-09-18 21:34

86' Γκολ για την Ίντερ! Σουτάρα του Ικάρντι στην κίνηση και 1-1

79' Κόκκινη για την Μπαρτσελόνα! Με 10 οι Καταλανοί, καθώς αποβλήθηκε με δεύτερη κίτρινη ο Ουμτιτί

18-09-18 21:32

78' Γκολάρα για την Μπαρτσελόνα και 3-0! Ο Ράκιτιτς με πολύ ωραία λόμπα βρήκε τον Μέσι ο οποίος με πλασέ έστειλε την μπάλα στα δίχτυα

18-09-18 21:31

75' Γκολ για την Μπαρτσελόνα και 2-0! Ο Ντεμπελέ με ωραία προσπάθεια και ιδανικό τελείωμα... καθαρίζει το ματς

18-09-18 21:29

18-09-18 21:21

68' Τεράστια ευκαιρία για την Μπαρτσελόνα! Ο Σουάρεζ προσπάθησε να κρεμάσει τον Ζοέτ με την μπάλα να βρίσκει στο οριζόντιο δοκάρι της Αϊντχόφεν

18-09-18 21:20

Η Ίντερ πιέζει αλλά δεν μπορεί να φτάσει στην περιοχή της Τότεναμ

18-09-18 21:14

61' Απευθείας φάουλ του Μέσι, πέρασε λίγο άουτ

18-09-18 21:11

58' Ευκαιρία για την Μπαρτσελόνα! Σουτάρα του Κουτίνιο έδιωξε εντυπωσιακά ο Ζοέτ

Δείτε το γκολ της Τότεναμ με τον Έρικσεν για το 0-1:

18-09-18 21:07

18-09-18 21:06

53' Γκολ για την Τότεναμ και 0-1! Ο Έρικσεν έκανε το πρώτο σουτ ο Χαντάνοβιτς έδιωξε, η μπάλα ξαναστρώθηκε στον Δανό που σούταρε στάθηκε τυχερός αφού η μπάλα κόντραρε σε σώμα αμυντικού και κρέμασε τον Σλοβένο

18-09-18 21:00

1' Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο και στις δύο αναμετρήσεις

18-09-18 20:46

Ημίχρονο και στις δύο αναμετρήσεις. Μπαρτσελόνα - Αϊντχόφεν 1-0 και Ίντερ - Τότεναμ 0-0

18-09-18 20:34

39'  Φάουλ σε καλή θέση για την Ίντερ! Απευθείας από τον Πολιτάνο βρήκε στον Κέιν και έφυγε κόρνερ η μπάλα

18-09-18 20:31

Δείτε το γκολ με τη φαουλάρα του Μέσι!

18-09-18 20:28

ΓΚΟΛΑΡΑ το πρώτου του Champions League για φέτος!

18-09-18 20:26

31' ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ για την Μπαρτσελόνα!!! Ο Μέσι εκτελεί απευθείας το φάουλ έξω από τη μεγάλη περιοχή και γράφει το 1-0. Υπέροχο γκολ!!!

31' Κίτρινη κάρτα στον Βιργκέβερ και φάουλ σε καλό σημείο για την Μπαρτσελόνα

18-09-18 20:16

20' Ευκαιρία για την Μπαρτσελόνα! Πολύ ωραία κάθετη του Μέσι στον Σουάρεζ που έκανε το σουτ μέσα από την περιοχή με την μπάλα να φεύγει άουτ

20' Φάουλ σε καλό σημείο για την Τότεναμ στο Μιλάνο. Ο Χαντάνοβιτς μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα, μετά την κεφαλιά του Πέρισιτς

16' Σουτ του Μέσι μετά από ωραία πάσα του Κουτίνιο έφυγε ψηλά άουτ

18-09-18 20:04

Πιέζει πολύ για ένα γρήγορο γκολ η Μπαρτσελόνα

18-09-18 19:55

1' Έναρξη στα παιχνίδια, σέντρα στο φετινό Champions League!

18-09-18 19:39

Δαιτητής στην αναμέτρηση της Μπαρτσελόνα με την Αϊντχόφεν είναι ο Τάσος Σιδηρόπουλος!

18-09-18 19:38

Ίντερ (Λουτσιάνο Σπαλέτι): Χαντάνοβιτς, Σκρίνιαρ, Ντε Βράι, Μιράντα, Ασαμόα, Βεσίνο, Μπρόζοβιτς, Πέρισιτς, Πολιτάνο, Ναϊγκολάν, Ικάρντι

Τότεναμ: (Μαουρίτσιο Ποκετίνο): Βορμ, Οριέ, Σάντσες, Βερτόνχεν, Ντέιβις, Ντάιερ, Ντεμπελέ, Έρικσεν, Λαμέλα, Σον, Κέιν

Μπαρτσελόνα (Ερνέστο Βαλβέρδε): Τερ Στέγκεν, Σέρχι Ρομπέρτο, Πικέ, Ουμτίτι, Ζόρντι Άλμπα, Ράκιτις, Σέρχιο Μπουσκέτς, Κουτίνιο, Μέσι, Ντεμπελέ, Σουάρεζ

Αϊντχόφεν (Βαν Μπόμελ): Ζοέτ, Ντουμφρίς, Σάαμπ, Βίργκεβερ, Τασέντε, Χέντριξ, Ροσάριο, Περέιρο, Λοζάνο, Μπέρβινγκ, Ντε Γιόνγκ.

Πάμε να δούμε τις ενδεκάδες των πρώτων δύο παιχνιδιών που αρχίζουν στις 19:55 για τον δεύτερο όμιλο, Μπαρτσελόνα - Αϊντχόφεν και Ίντερ - Τότεναμ

Το Τσάμπιονς Λιγκ επιστρέφει και μαζί θα παρακολουθήσουμε, τα πρώτα παιχνίδια της 1ης αγωνιστικής της φάσης των ομίλων