04-10-18 23:50

ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ

Tέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις

04-10-18 23:49

89' Δοκάρι για τον ΠΑΟΚ! Εξαιρετικό σουτ του Μπίσεσβαρ, η μπάλα σταμάτησε στο δοκάρι της Μπάτε.

Το γκολ του Πέλκα

04-10-18 23:45

Το 1-3

04-10-18 23:40

85' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Βιεϊρίνια αντί του Ζαμπά.

04-10-18 23:37

79' Σουτ του Μαουρίτσιο από το ύψος της περιοχής μπλόκαρε ο Σρεμπίτσκι

04-10-18 23:33

76' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Στη θέση του Πρίγιοβιτς πέρασε ο Άκπομ.

04-10-18 23:30

73' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ

Ο Ζαμπά έδωσε την ασίστ και ο Πέλκας με φοβερό σουτ έκανε το 1-4

04-10-18 23:28

70' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Μπίσεσβαρ αντί του Λημνιού.

04-10-18 23:22

68' Ωραία προσπάθεια του Πρίγιοβιτς, η μπάλα πέρασε άουτ.

04-10-18 23:20

61' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΜΠΑΤΕ

Ο Σκάβις με την είσοδό του στο ματς παίρνει την κεφαλιά από το ύψος του πέναλτι και μειώνει για τους γηπεδούχους. Έχει βρει η μπάλα στον Κρέσπο και άλλαξε πορεία.

04-10-18 23:09

59' Αλλαγή για την Μπάτε. Ο Σκάβις αντί του Τουόμινεν.

04-10-18 23:05

47' Ωραία κάθετη για τον Πέλκα που όμως δεν πρόλαβε να κάνει το κοντρόλ και τελικά μπλόκαρε ο Σρεμπίτσκι.

04-10-18 22:50

46' Έναρξη δευτέρου μέρους

04-10-18 22:43

Τέλος πρώτου ημιχρόνου.

04-10-18 22:37

40' Στο έδαφος ο Βαρέλα ύστερα από σύγκρουση με τον Τουόμινεν.

04-10-18 22:35

To 3-0 από τον Λέο Ζαμπά

04-10-18 22:27

33' Έχει πέσει ο ρυθμός στο παιχνίδι.

04-10-18 22:25

Το 2-0 από τον Ζαμπά

04-10-18 22:19

Το 1-0 από τον Πρίγιοβιτς

04-10-18 22:17

17' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ Ο Ζαμπά βγαίνει τετ α τετ και πετυχαίνει το δεύτερο γκολ του.

14' Κεφαλιά του Τουόμινεν ύστερα από κόρνερ η μπάλα πέρασε άουτ.

04-10-18 22:08

11' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ

Ο Λέο Ζαμπά  απέφυγε τον Ρίος μπήκε στην περιοχή, πλάσαρε και με την βοήθεια της κόντρα πάνω στο πόδι του Πολιάκοφ είδε την μπάλα να καταλήγει στον ουρανό της εστίας των Λευκορώσων.

6' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ

Ο Πρίγιοβιτς με κεφαλιά ανοίγει το σκορ

04-10-18 22:03

Στον πάγκο του ΠΑΟΚ ο Ιβαν Σαββίδης

04-10-18 22:02

1' Κεφαλιά του Τουόμινεν μπλοκάρει ο Πασχαλάκης.

04-10-18 21:58

Σέντρα στο παιχνίδι

04-10-18 21:57

Στους 3 βαθμούς Κελσίου η θερμοκρασία στο γήπεδο

04-10-18 21:56

Οι ομάδες βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο.

Σχεδόν άδειο το γήπεδο.

04-10-18 21:48

Διαιτητής: Ρ.Σέργκενχοφερ (Αυστρία)

04-10-18 21:47

Μπάτε : Σρεμπίτσκι, Ρίος, Πολιάκοβ, Φιλιπένκο, Βολόντκο, Ντραγκούν, Γιαμπλόνσκι, Μπάγκα, Στάσεβιτς, Ίβανιτς, Τουόμινεν

ΠΑΟΚ (Ράζβαν Λουτσέσκου): Πασχαλάκης, Μάτος, Βαρέλα, Κρέσπο, Τόσκα, Κάνιας, Μαουρίτσιο, Πέλκας, Ζαμπά, Λημνιός, Πρίγιοβιτς

Με δύο αλλαγές θα παρουσιαστεί ο ΠΑΟΚ στο παιχνίδι με την Μπάτε Μπόρισοφ, καθώς ο Ραζβάν Λουτσέσκου ξεκινάει στο αρχικό σχήμα τους Τόσκα και Ζαμπά. Συγκεκριμένα, κάτω από τα δοκάρια του Δικεφάλου θα βρεθεί ο Πασχαλάκης, με τετράδα στην άμυνα τους Τόσκα, Κρέσπο, Βαρέλα και Μάτος, επιλέγοντας να ξεκουράσει τον Αντελίνο Βιεϊρίνια. Στο χώρο της μεσαίας γραμμής θα αγωνιστούν οι Μαουρίσιο - Κάνιας, με τον Πέλκα μπροστά τους και τους Ζαμπά - Λημνιό στις πτέρυγες. Μοναδικός προωθημένος ο Αλεξάνταρ Πρίγιοβιτς.