ΑΕΚ ΑΕΚ

07-11-18 23:47

ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ

07-11-18 23:40

90': Τρία λεπτά θα είναι οι καθυστερήσεις.

07-11-18 23:38

83' Κεφαλιά του Λεβαντόφσκι, η μπάλα κόντρα στον Λαμπρόπουλο και έφυγε κόρνερ.

07-11-18 23:35

79' Διπλή αλλαγή για την ΑΕΚ: Ο Μπογέ αντί του Μάνταλου και ο Γκάλο αντί του Γαλανόπουλου

07-11-18 23:34

78' Δοκάρι για τη Μπάγερν: Ύστερα από κόρνερ, ο Μπάρκας έδιωξε με γροθές, η μπάλα χτύπησε στον Μπακάκη και μετά στο οριζόντιο

07-11-18 23:32

77' Ευκαιρία για τη Μπάγερν: Ο Μίλερ βγάζει διαγώνια, η μπάλα περνά από τον Μπάρκα αλλά έδιωξε η άμυνα της ΑΕΚ στο δεύτερο δοκάρι.

07-11-18 23:29

74' Μεγάλη ευκαιρία για την Μπάγερν: Ο Μπάρκας ξανά με το ένα χέρι εξουδετερώνει τετ α τετ αυτή τη φορά απέναντι στον Γκνάμπρι.

07-11-18 23:24

71' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΜΠΑΓΕΡΝ

Σε εκτέλεση κόρνερ από αριστερά -και αφού η μπάλα από κεφαλιά του Μπακάκη έφτασε στο δεύτερο δοκάρι- ήρθε ο Λεβαντόφσκι να τη σπρώξει από κοντά στα δίχτυα!

67' Αλλαγή για την ΑΕΚ: Ο Μοράν αντί του Άλεφ

07-11-18 23:23

67' Κίτρινη στον Λαμπρόπουλο.

Στην Πορτογαλία ο Άγιαξ ισοφάρισε τη Μπενφίκα

07-11-18 23:20

66' Σέντρα του Χουλτ από αριστερά, η μπάλα βρήκε σε αμυντικό της Μπάγερν με τον Νόιερ να πέφτει στην κλειστή του γωνία και να μπλοκάρει.

64' Κίτρινη στον Σιμόες

07-11-18 23:18

62' Κεφαλιά του Λεβαντόφσκι, η μπάλα πάνω από τα δοκάρια του Μπαρκα. Δύο μέτρα οφσάιντ τουλάχιστον ο Πολωνός. Κοιμήθηκε ο βοηθός.

07-11-18 23:17

61' Ευκαιρία για τη Μπάγερν: Ο Λεβαντόφσκι βγήκε τετ α τετ αλλά ο Μπάρκας λειτούργησε άψογα και κράτησε το σκορ

07-11-18 23:14

60' Κεφαλιά του Λεβαντόφσκι δεν δυσκόλεψε τον Μπάρκα.

07-11-18 23:12

57' Νέο σουτ του Γκνάμπρι άουτ

07-11-18 23:05

55' Ευκαιρία για την ΑΕΚ: Σουτ του Κορέτσκα, ο Μπάρκας αποκρούει εντυπωσιακά σε κόρνερ

07-11-18 23:02

48' Σουτ του Γκνάμπρι άουτ

07-11-18 22:46

Έναρξη δευτέρου μέρους

07-11-18 22:44

Τέλος πρώτου ημιχρόνου

07-11-18 22:37

Φράγμα του Μπόατενγκ στον Χουλτ. Αν είναι δυνατόν, ούτε κάρτα δεν έβγαλε ο Σλοβένος.

07-11-18 22:35

37' Ευκαιρία για τη Μπάγερν: Ο Μίλερ μπήκε μέσα στην περιοχή και εκεί που είναι έτοιμος να εκτελέσει, ο Τσόσιτς του παίρνει τη μπουκιά από το στόμα.

07-11-18 22:31

Φάουλ του Μπόατενγκ στον Πόνσε που δεν δίνεται. Ήταν και σε καλό σημείο

07-11-18 22:29

31' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΜΠΑΓΕΡΝ

Ο Λεβαντόφσκι ευστοχεί από τα 11 βήματα

Ο Τσόσιτς κάνει πέναλτι. Πέταξε κάτω τον Λεβαντόφσκι. Ανόητο πέναλτι.

07-11-18 22:26

29' Ευκαιρία για τη Μπάγερν: Σουτ του Μίλερ ύστερα από κόρνερ, η μπάλα έφυγε για λίγο άουτ

07-11-18 22:11

26' Σέντρα του Γκνάμπρι πάνω στον Μπάρκα

07-11-18 22:07

11' Καλή στιγμή για την ΑΕΚ, με τον Μπακάκη να ξεχύνεται στην αντεπίθεση, να βγάζει σέντρα για τον Πόνσε,ο οποίος του έφυγε το κοντρόλ και η μπάλα πήγε στον Νόιερ

07-11-18 22:05

7' Ευκαιρία για τη Μπάγερν: Ο Γκορέτσκα έπιασε την κεφαλιά, αλλά ο Μπάρκας πέταξε στο αριστερό δοκάρι και απέκρουσε σε κόρνερ

5' Ευκαιρία για την ΑΕΚ: Ύστερα απο εκτέλεση κόρνερ, ο Λαμπρόπουλος πιάνει την κεφαλιά και η μπάλα πέρασε δίπλα από το δεξί δοκάρι του Νόιερ

07-11-18 22:03

ΑΕΚάρα βάλε ένα γκολ φωνάζουν οι οπαδοί της Ένωσης

07-11-18 22:00

5' Σέντρα του Χουλτ, βγαίνει και μαζεύει ο Νόιερ

07-11-18 21:58

ΕΝΑΡΞΗ ΑΓΩΝΑ

07-11-18 21:57

Οι ομάδες βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο

07-11-18 21:27

Την αναμέτρηση διευθύνει ο Σλοβένος Ματέι Γιουγκ, με βοηθούς τους συμπατριώτες του, Ματέι Ζούνιτς, Μάνουελ Βιντάλι, επιπρόσθετους τους Σλάβκο Βίντσιτς, Νέτζ Κατάζοβιτς και τέταρτο τον Τόμισλβα Πόσπεχ

07-11-18 21:24

07-11-18 20:47

Με ένα σύστημα που χρησιμοποιούσε κατά κόρον ο Μανόλο Χιμένεθ την περσινή σεζόν παρέταξε ο Μαρίνος Ουζουνίδης την ΑΕΚ για το ματς με τη Μπάγερν στο Μόναχο. Ο Έλληνας τεχνικός εφήρμοσε για πρώτη φορά φέτος το 3-5-2. Ο Μπάρκας ειναι τερματοφύλακας, την τριάδα των στόπερ αποτελούν από δεξιά προς τα αριστερά οι Λαμπρόπουλος, Τσιγκρίνσκι, Τσόσιτς. Φουλ μπακ-χαφ θα αγωνιστούν ο Μπακάκης με τον Χουλτ. Την τριάδα των χαφ αποτελούν οι Γαλανόπουλος, Σιμόες και Άλεφ. Στην επίθεση θα παίξει ο Πόνσε και από πίσω του ως περιφερειακός ο Μάνταλος.

07-11-18 20:27

07-11-18 20:19

07-11-18 19:50

07-11-18 19:09