Σουτ του Ποντένσε ο Μπονεφουά απέκρουσε σε κόρνερ

Σουτ του Χασάν, κόντραρε η μπάλα την τελευταία στιγμή

08-11-18 23:48

Τρία λεπτά οι καθυστερήσρεις

08-11-18 23:46

89' Δυνατό σουτ του Λάζαρου, του είπε "όχι"ο Μπονεφουά

08-11-18 23:43

85' Αλλαγή για την Ντουντελάνζ. Στουμφ αντί Στολτζ

08-11-18 23:36

Διανύουμε τα τελευταία λεφτά της αναμέτρησης

08-11-18 23:31

08-11-18 23:29

71' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Ο Φετφατζίδης ακούμπησε, ο Χασάν έκανε την προβολή και η μπάλα κατέληξε στα δίχτυα.

08-11-18 23:26

69' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΝΤΟΥΝΤΕΛΑΝΤΖ

Ο Σινάνι έκανε φοβερή ατομική προσπάθεια από δεξιά, συνέκλινε στον άξονα, σούταρε δυνατά εκτός περιοχής και μείωσε.

67' Δυνατό σουτ του Καμαρά, έπεσε χαμηλά και έδιωξε ο Μπονεφουά.

08-11-18 23:21

64' Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό Ο Ποντένσε κινήθηκε ωραία από τ' αριστερά, αλλά όταν χρειάστηκε και πάλι να... εκτελέσει, τα έκανε μούσκεμα. Καθυστέρησε χαρακτηριστικά και στο τέλος έδιωξαν οι φιλοξενούμενοι μετά την προσπάθειά του.

08-11-18 23:20

Η Μίλαν ισοφάρισε σε 1-1 τη Μπέτις στην Ισπανία.

08-11-18 23:19

62' Αλλαγή για τον Ολυμπιακό: Ο Νάτχο έξω, μέσα ο Τουρέ.

59' Κεφαλιά από τον Σισέ άουτ

08-11-18 23:10

57' 2η αλλαγή για τον Ολυμπιακό: Ο Χασάν στη θέση του Φορτούνη

08-11-18 23:08

52' Ο Νάτχο πλασάρει ελάχιστα άουτ από τα όρια της περιοχής! Εξακολουθεί να κουτσαίνει ο Ισραηλινός.

50' Κίτρινη κάρτα στον Σνελ, σηκώθηκε κουτσαίνοντας ο Νάτχο.

08-11-18 23:07

48' Ο Σνελ πάτησε πολύ άσχημα τον αστράγαλο του Νάτχο, που είναι πεσμένος στο έδαφος.

08-11-18 23:04

46' Ασταθής απόκρουση του Μπονφουά σε σέντρα και ο Ποντένσε σε κενή εστία σουτάρει ψηλά.

Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο

08-11-18 22:44

Τέλος πρώτου μέρους

08-11-18 22:43

43' Μακρινό σουτ του Καμαρά ήταν πολύ άστοχο

08-11-18 22:38

40' Καλή στιγμή για την Ντουντελάνζ. Σέντρα του Μελίς, ο Γιορντάνοφ δεν μπόρεσε να φτάσει στην μπάλα με την προβολή του και πέρασε ο κίνδυνος

Πριν το 4-0 ο Ολυμπιακός είχε χάσει τριπλή ευκαιρία.

08-11-18 22:34

36' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Ο Φορτούνης με κεφαλιά σημειώνει το δεύτερο προσωπικό του γκολ στο ματς

34' Αλλαγή για τον Ολυμπιακό: Ο Ναουέλ έξω, μέσα ο Φετφατζίδης

08-11-18 22:31

Ο Φετφατζίδης αναμένεται να μπει σε λίγο αντί του Ναουέλ

08-11-18 22:28

08-11-18 22:24

26' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Ύστερα από σέντρα του Φορτούνη, ο Λάζαρος έπιασε ψαλιδάκι και έκανε το 3-0

08-11-18 22:21

08-11-18 22:19

21' Σουτ του Ναουέλ εκτός περιοχής, ο Μπονεφουά πέφτει και μπλοκάρει.

08-11-18 22:17

19' Σουτ του Χριστοδουλόπουλου, η μπάλα χτύπησε πάνω στον Σνελ και έφυγε κόρνερ.

08-11-18 22:16

17' Κεφαλιά του Σισέ πάνω στον Μπονεφουά

08-11-18 22:15

15' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Ο Φορτούνης με σουτάρα διπλασιάζει τα τέρματα των Πειραιωτών.

08-11-18 22:14

08-11-18 22:08

Η Μπέτις προηγείται 1-0 της Μίλαν

08-11-18 22:06

6' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Ο τερματοφύλακας των Βέλγων έκανε κάκιστη έξοδο, ο Καμαρά έγινε αποδέκτης, σούταρε και ο Τοροσίδης με τακουνάκι άνοιξε το σκορ

08-11-18 22:03

6' Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό: Ο Ποντένσε μέσα στη μικρή περιοχή, αλλά το πλασέ του κόντραρε σε αμυντικό της Ντουντελάντζ

Διαιτητής: Πετρ Αντρελεάνου (Τσεχία)
Βοηθοί: Ίβο Ναντβόρνικ (Τσεχία), Τζίρι Μολάτσεκ (Τσεχία), Ζμπίνεκ Πρόσκε (Τσεχία), Κάρελ Χρούμπες (Τσεχία)
Τέταρτος: Πετρ Μπλάζε (Τσεχία)

08-11-18 21:11

To ματς είναι πολύ κρίσιμο για τους Πειραιώτες, που έχουν 4 βαθμούς και είναι στην 3η θέση του 6ου ομίλου. Πρώτη είναι η Μπέτις με 7 και δεύτερη η Μίλαν με 6. Οι δδυο τους κοντράρονται απόψε στην Ανδαλουσία.

08-11-18 21:00

Ο Πέδρο Μαρτίνς παρατάσσει τον Ολυμπιακό με 4-2-3-1. Ο Σα κάτω από τα δοκάρια και οι Τσιμίκας, Μιράντα, Σισέ και Τοροσίδης στην τετράδα της άμυνας, από αριστερά προς δεξιά. Στα χαφ θα βρίσκονται οι Νάτχο και Καμαρά, με τον Φορτούνη σε οργανωτικό ρόλο και τους Ποντένσε και Ναουέλ στα άκρα. Στην κορυφή της επίθεσης θα ξεκινήσει ο Χριστοδουλόπουλος.

08-11-18 20:55

Η ενδεκάδα του Ολυμπιακού: Σα, Τσιμίκας, Σισέ, Μιράντα, Τοροσίδης, Καμαρά, Νάτχο, Ποντένσε, Ναουέλ, Φορτούνης, Χριστοδουλόπουλος.

Στον πάγκο: Γιαννιώτης, Μεριά, Μπουχαλάκης, Τουρέ, Φετφατζίδης, Κούτρης, Χασάν.

08-11-18 20:54

Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση Ολυμπιακός - Ντουντελάνζ για την 4η αγωνιστική του Europa League, που αρχίζει στις 22:00.