Λεβαδειακός Λεβαδειακός

1:2

ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ

17-12-18 21:25

Ο ΠΑΟΚ επικρατεί 2-1 του Λεβαδειακού έστω και με αρκετό άγχος και επαναφέρει τη διαφορά στο +8 από τον Ολυμπιακό

17-12-18 21:21

ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ

17-12-18 21:18

Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις

17-12-18 21:14

85' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Εκτός ο Ζαμπά, μέσα ο Ελ Καντουρί

17-12-18 21:11

81' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Εκτός ο Μαουρίσιο, μέσα ο Κάνιας

17-12-18 21:08

79' Αλλαγή για τον Λεβαδειακό, μέσα ο Μανγκά, έξω ο Καραχάλιος

17-12-18 21:06

76' Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ: Ο Ζαμπά μπήκε στην περιοχή του Λεβαδειακού από δεξιά, πλάσαρε αλλά η άμυνα των γηπεδούχων έδιωξε.

17-12-18 20:56

75' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΌ

Ο Ζησόπουλος με ψαλιδάκι μειώνει το σκορ

17-12-18 20:52

65' Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ: Ο Ζαμπά βγήκε τετ α τετ με τον Μπάγιτς αλλά πλάσαρε άουτ

17-12-18 20:50

57' Για πέναλτι σε χέρι του Τσαμπούρη διαμαρτυρήθηκε ο ΠΑΟΚ. Δεν υπάρχει ούτε υποψία.

17-12-18 20:42

59' Ο ΠΑΟΚ πλέον ελέγχει πλήρως το παιχνίδι.

17-12-18 20:40

Δείτε το γκολ του Πρίγιοβιτς ΕΔΩ

17-12-18 20:37

46' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ

Ο Μπισεσβαρ έφτασε έξω από την περιοχή και με δεξί πλασέ έκανε το 0-2!

17-12-18 20:36

Άσχημα τα πράγματα για Βέρνμπλουμ. Υπέστη ρήξη αχιλλείου. Ο χρόνος επιστροφής του υπολογίζεται σε 5 μήνες

17-12-18 20:20

46' ΕΝΑΡΞΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΜΕΡΟΥΣ

17-12-18 20:14

Τέλος πρώτου ημιχρόνου

17-12-18 20:13

41' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ

Υστερα από φοβερή ασίστ του Ζαμπά, ο Σέρβος με άπιαστο σουτ νίκησε τον Μπάγιτς

17-12-18 20:08

38' Κίτρινη κάρτα στον Παντελιάδη για μαρκάρισμα στον Ζαμπά

35' Αδύναμη κεφαλιά του Πρίγιοβιτς, εύκολα ο Μπάγιτς

17-12-18 20:02

32' Σουτ του Ουάρντα έξω από την περιοχή, με δεύτερη προσπάθεια ο Μπάγιτς μπλοκάρει

17-12-18 19:55

28' Κίτρινη κάρτα στον Μάτος για αγκωνιά στον αέρα στον Γιακουμάκη

17-12-18 19:54

23' Κεφαλιά του Πρίγιοβιτς άουτ

22' Κίτρινη στον Λιάγκα

17-12-18 19:53

21' Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ: Ο Ουάρντα έσπασε τη μπάλα στον Μπίσεσβαρ, που έπιασε το σουτ και ο Μπάγιτς έδιωξε εντυπωσιακά σε κόρνερ

17-12-18 19:50

21' Σουτ του Ιωαννίδη, ο Πασχαλάκης πέφτει και αποκρούει. Πρώτη τελική για τον Λεβαδειακό.

17-12-18 19:48

Άλλη μία διακοπή στο παιχνίδι. Αυτήν τη φορά είναι κάτω ο Γιακουμάκης του Λεβαδειακού

17-12-18 19:45

13' Δυνατό σουτ του Μάτος, αλλά ακίνδυνο προς την εστία του Μπάγιτς

17-12-18 19:44

Στον αχίλλειο τένοντα είναι το πρόβλημα του Βέρνμπλουμ

Ο Βραζιλιάνος σηκώθηκε και συνεχίζει

17-12-18 19:43

Και ο Μαουρίτσιο φαίνεται να αντιμετωπίζει πρόβλημα

17-12-18 19:38

7' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ: Ο Σάκχοφ αντί του Βέρνμπλουμ

17-12-18 19:35

Πρόβλημα στον ΠΑΟΚ με τον Βερνμπλουμ που θα αποχωρήσει

17-12-18 19:33

2' ΔΟΚΑΡΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ

Πλασέ του Μπίσεσβαρ εκτός περιοχής, η μπάλα προσέκρουσε στο οριζόντιο δοκάρι και απομακρύνθηκε

17-12-18 19:30

Έναρξη αγώνα

Οι ομάδες βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο

17-12-18 19:05

Στην αντίπερα όχθη, για τον Λεβαδειακό θα αγωνιστούν οι: Μπάζιτς, Καθάριος, Ζησόπουλος, Γιακουμάκης, Καραχάλιος, Παντελιάδης, Τσαμπούρης, Λιάγκας, Μητρόπουλος, Ιωαννίδης και Στανόγεβιτς.

Με στόχο τη νίκη που θα αυξήσει ξανά τη διαφορά του στους οκτώ βαθμούς από τον Ολυμπιακό, ο ΠΑΟΚ αντιμετωπίζει στις 19.30 εκτός έδρας τον Λεβαδειακό. Ο Ραζβάν Λουτσέσκου δεν υπολογίζει για σήμερα τους τραυματίες Πέλκα και Βιεϊρίνια, τις θέσεις των οποίων στην αρχική ενδεκάδα θα καλύψουν οι Τόσκα και Ουάρντα! Συγκεκριμένα, κάτω από τα δοκάρια θα καθίσει ο Αλέξανδρος Πασχαλάκης με τετράδα στην άμυνα τους Μάτος, Βαρέλα, Κρέσπο και Τόσκα. Στο χώρο της μεσαίας γραμμής οι Μαουρίσιο - Βέρνμπλουμ με τον Μπίσεσβαρ μπροστά τους. Στις πτέρυγες οι Ουάρντα - Ζαμπά και στην κορυφή της επίθεσης ο Πρίγιοβιτς.