Τέλος και στο Μάντσεστερ: Γιουνάιτεντ - Μπαρτσελόνα 0-1

10-04-19 23:49

Τέλος στο Άμστερνταμ: Άγιαξ - Γιουβέντους 1-1

10-04-19 23:47

92' Σουτ του Τάντιτς από το ύψος του πέναλτι, η μπάλα κοντράρει και καταλήγει κόρνερ.

10-04-19 23:43

84' Ο Πικέ με εξαιρετικό τάκλιν διώχνει σε κόρνερ πριν ο Μαρσιάλ πλασάρει τον Τερ Στέγκεν

82' Απευθείας φάουλ του Μέσι χαμηλά, μπλόκαρε ο Ντε Χέα.

10-04-19 23:40

85' Τεράστια ευκαιρία για τη Γιουβέντους, με τον Κόστα να κάνει φοβερή ατομική ενέργεια και σουτ και την μπάλα να σταματά στο δοκάρι!

10-04-19 23:35

83' Μεγάλη ευκαιρία ο Άγιαξ: Ο Εκέλενκαμπ σουτάρει μέσα από την περιοχή και υποχρεώνει τον Σέζνι σε μεγάλη απόκρουση!

10-04-19 23:26

75' Δεν έχει αλλάξει κάτι στα ματς: Μ. Γιουνάιτεντ - Μπαρτσελόνα 0-1 και Άγιαξ - Γιουβέντους 1-1

10-04-19 23:24

65' Δυνατό σουτ του Σουάρες μέσα από την περιοχή, περνά άουτ

10-04-19 23:22

67' Ο Άγιαξ έχει κλείσει τη Γιουβέντους στα καρέ της και πιέζει.

10-04-19 23:18

65' Ο Ζίγιεχ βρίσκει τον Φέλτμαν, αυτός πλασάρει από διαγώνια θέση και ο Σέζνι μπλοκάρει.

10-04-19 23:13

60' Χαμηλός ο ρυθμός σε αμφότερα τα ματς: Μ. Γιουνάιτεντ - Μπαρτσελόνα 0-1 και Άγιαξ - Γιουβέντους 1-1

10-04-19 23:10

To 1-1 Άγιαξ με τον Νέρες:

10-04-19 23:04

49' Ευκαιρία για τον Άγιαξ: Το σουτ του Ταλιαφίκο περνά λίγο άουτ.

10-04-19 22:55

46' ΓΚΟΛ! 1-1 ο Άγιαξ με σκόρερ τον Νέρες!

10-04-19 23:03

Σέντρα στα δεύτερα ημίχρονα

10-04-19 22:49

Το 1-0 της Γιουβέντους με τον Ρονάλντο:

10-04-19 22:46

Λήξη στα πρώτα ημίχρονα: Μ. Γιουνάιτεντ - Μπαρτσελόνα 0-1 και Άγιαξ - Γιουβέντους 0-1

10-04-19 22:41

45' ΓΚΟΛ! 1-0 η Γιουβέντους μετά από σέντρα του Κανσέλο και φοβερή κεφαλιά του Ρονάλντο!

10-04-19 22:38

36' Ευκαιρία για τη Μπαρτσελόνα: Δύσκολη απόκρουση του Ντε Χέα σε δυνατό σουτ του Κοουτίνιο

10-04-19 22:36

37' Ευκαιρία για τη Γιουβέντους: Από κεφαλιά-πάσα του Ρονάλντο, ο Μπερναρντέσκι γυρίζει το σώμα του και σουτάρει εντός μεγάλης περιοχής, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ.

10-04-19 22:31

35' Ευκαιρία για τον Άγιαξ: Από σέντρα του Ζίγιεχ, ο Ταλιαφίκο δεν πρόλαβε την μπάλα στη μικρή περιοχή.

10-04-19 22:30

Το 1-0 της Μπαρτσελόνα:

10-04-19 22:27

30' Ευκαιρία για τη Γιουβέντους, με σουτ του Ρονάλντο στην κίνηση, που έφυγε άουτ.

10-04-19 22:25

25' Μεγάλη ευκαιρία για τον Άγιαξ! Ο Φαν Ντε Μπέεκ  σουτάρει με το αριστερό και η μπάλα φεύγει ελάχιστα έξω από την εστία του Σέζνι.

10-04-19 22:22

Τελικά η UEFA χρέωσε το γκολ της Μπαρτσελόνα ως αυτογκόλ του Σο και όχι γκολ του Σουάρες.

10-04-19 22:16

18' Ευκαιρία για τον Άγιαξ: Ο Σέζνι διώχνει δύσκολα ωραίο φαλτσαριστό σουτ του Ζιγιέχ.

10-04-19 22:14

12' ΓΚΟΛ! Ο διαιτητής συμβουλεύτηκε το VAR και μετρά κανονικά το γκολ του Σουάρες! 1-0 η Μπαρτσελόνα!

10-04-19 22:08

12' Γκολ του Σουάρες για τη Μπαρτσελόνα, που ακυρώνεται ως οφσάιντ.

10-04-19 22:06

6' Ευκαιρία για τον Άγιαξ: Σουτ του Ζίγιεχ, στην εξωτερική πλευρά των διχτύων.

10-04-19 22:02

5' Δυνατό φάουλ του Ράσφορντ, λίγο άουτ.

10-04-19 21:59