Ατρόμητος

25-07-19 23:24

Αυτά από μας, καλό σας βράδυ!

25-07-19 23:20

90+5' Τέλος στο ματς, νίκη για τον Ατρόμητο με 2-1.

25-07-19 23:19

Πέντε λεπτά οι καθυστερήσεις

25-07-19 23:16

89' Δοκάρι για τον Ατρόμητο! Ο Φάρλεϊ έφυγε τετ-α-τετ με τον κίπερ των γηπεδούχων, τον πέρασε και έκανε το γυριστό σουτ στέλνοντας την μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι. Στην συνέχεια το σουτ του Ούμπιδες έφυγε λίγο έξω

25-07-19 23:06

86' Ευκαιρία για τον Ατρόμητο με τον Φάρλεϊ. Κόρνερ για την ελληνική ομάδα.

25-07-19 23:04

4-5-1 πλέον για τον Ατρόμητο, με τον Μανούσο στην κορυφή, ο Χαρίσης πίσω του και ο Μάντσον με τον Καχίλα στον άξονα.

25-07-19 23:03

Τρομερός Ούμπιδες απόψε, βρίσκεται παντού!

74' Ο Μπλάκμαν στη θέση του Ντέιβις

25-07-19 22:56

74' Ο Κάχιλα στη θέση του Βέλλιου

25-07-19 22:53

67' Ο Ντίβκοβιτς μπήκε στην περιοχή από τα πλάγια και πήγε να σουτάρει, αλλά η μπάλα κόντραρε και έφυγε κόρνερ

25-07-19 22:51

Πιέζουν για την ισοφάριση οι γηπεδούχοι

25-07-19 22:49

61' Έξω ο Ενσικουλού, μέσα ο Φάρλεϊ για τον Ατρόμητο

25-07-19 22:48

60' Ο Βεσελόβσκι στη θέση του Τσμέλικ για την Ντουνάισκα

25-07-19 22:44

Έχει πέσει αισθητά ο ρυθμός του αγώνα

25-07-19 22:34

51' Με αυτοθυσία ο Ρισβάνης πέφτει με το κεφάλι στα πόδια του Ραμίρες και δέχεται κλωτσιά στο κεφάλι, ενώ απομάκρυνε τη μπάλα. Διακοπή στο παιχνίδι, στο έδαφος ο Έλληνας στόπερ.

25-07-19 22:33

46' Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο

25-07-19 22:32

Το 1-2 του Μανούσου

25-07-19 22:18

Το 1-1 της Ντουνάισκα

25-07-19 22:16

45+3' Λήξη του πρώτου ημιχρόνου

25-07-19 22:14

45' Σέντρα του Ούμπιδες ο Βέλλιος πετάχτηκε και έκανε την προβολή, όμως ο Γέντλιτσκα μπλόκαρε με δεύτερη προσπάθεια

25-07-19 22:13

44' Καλή στιγμή για την Ντουνάιτσκα να ισοφαρίσει άμεσα, αλλά το σουτ του Ραμίρεθ δεν βρήκε στόχο.

25-07-19 22:12

43' Γκολ για τον Ατρόμητο! Ο Ούμπιδες έβγαλε την σέντρα από δεξιά, ο Βέλλιος άφησε την μπάλα να περάσει που έφτασε στην καρδιά της περιοχής στον Μανούσο, ο οποίος με ωραίο πλασέ στην κίνηση έκανε το 1-2.

25-07-19 22:10

42' Διπλή χαμένη ευκαιρία για τον Βέλλιο, πρώτα με κεφαλιά από κόρνερ του Ούμπιδες και στην εξέλιξη της φάσης με σουτ που έφυγε λίγο δίπλα από το δοκάρι.

39' Κίτρινη κάρτα στον Τσμέλικ

25-07-19 22:06

38' Αναγκαστική αλλαγή για τον Ατρόμητο, ο Κιβρακίδης θα αφήσει τη θέση του στον Νάτσο.

25-07-19 22:04

35' Γκολ για την Ντουνάισκα. Ο Χαρίσης έχασε την μπάλα από δεξιά, αυτή ήρθε στον Βίντα έξω από την περιοχή, που με τρομερό σουτ νίκησε τον Μέγιερι για το 1-1.

25-07-19 22:00

Το γκολ του Ούμπιδες

Για λόγους τακτικής η αλλαγή

25-07-19 21:59

30' Αλλαγή για την Ντουνάισκα: Έξω ο Ρόναν, μέσα ο Βίντα

25-07-19 21:56

30' Πολύ άστοχο σουτ από τον Τσμέλικ

25-07-19 21:51

27' Κεφαλιά του Μανούσου αρκετά έξω

25-07-19 21:49

20' Γκολ για τον Ατρόμητο! Ο Βέλλιος έκλεψε και έδωσε στον Ούμπιδες, που σούταρε, η μπάλα κόντραρε και στη συνέχεια έπιασε ένα εκπληκτικό βολέ νικώντας τον αντίπαλο κίπερ για το 0-1.

25-07-19 21:46

Ο Ατρόμητος προσπαθεί να παίξει μόνο με αντεπιθέσεις, όμως δεν έχει καταφέρει να κρατήσει καθόλου μπάλα, όντας κλεισμένος στα καρέ του από τους Σλοβάκους

25-07-19 21:45

16' Καλό σουτ του Κάλμαρ, αποκρούει σε κόρνερ ο Μέγιερι

25-07-19 21:40

14' Ο Ούμπιδες βρήκε τον Μανούσο που έφυγε φάτσα με την εστία, αλλά ήταν οφσάιντ και η φάση σταμάτησε.

25-07-19 21:39

10' Απευθείας εκτέλεση, μπλοκάρει εύκολα ο Μέγιερι

25-07-19 21:36

9' Φάουλ σε επικίνδυνο σημείο από αριστερά όπως επιτίθεται η Ντουνάισκα

25-07-19 21:34

6' Ωραία μπαλιά στον Ντίβκοβιτς που βγήκε φάτσα με τον Μέγιερι, αλλά δεν έκανε καλό κοντρόλ και δεν μπόρεσε να απειλήσει

25-07-19 21:30

Τίποτα αξιόλογο στα πρώτα λεπτά, πιο δυνατά έχουν μπει οι γηπεδούχοι στο ματς

25-07-19 21:27

1' Έναρξη του αγώνα

25-07-19 21:22

Τώρα βγαίνουν οι δύο ομάδες στον αγωνιστικό χώρο

25-07-19 21:18

Υπενθυμίζουμε ότι αν ο Ατρόμητος ξεπεράσει το εμπόδιο της Ντουνάισκα θα βρει απέναντί του στον επόμενο γύρο τον νικητή του ζευγαριού Λέγκια Βαρσοβίας-Κουόπιο.

25-07-19 21:16

Στον πάγκο για την Ντουνάισκα Στρέντα: Σαράζ, Μπεσκοροβαϊνί, Βίντα Κ., Ταϊβό, Βεζελόφσκι, Μπέντναρ, Μπλάκμαν

Εκτός αποστολής για τον Ατρόμητο έμειναν οι Μανδάς, Γαρουφαλιάς και Στρούγγης.

25-07-19 21:15

Η ενδεκάδα της Ντουνάισκα Στρέντα: Γέντλιτσκα, Ρόναν, Βίντα Μ., Ραμίρεζ, Καλμάρ, Όραβετς, Κρούζλιακ, Κόστρνα, Ντίβκοβιτς, Ντέιβις, Τσμέλικ

25-07-19 21:13

Στον πάγκο για τον Ατρόμητο: Θεοδωράκης, Καχίλα, Ρόσα, Κορτ, Ουγκράι, Γιακουμάκης, Νάτσος

25-07-19 21:12

Η 11άδα του Ατρομήτου: Μέγιερι, Κιβρακίδης, Ρισβάνης, Γούτας, Κατράνης, Μάντσον, Χαρίσης, Ούμπιδες, Μανούσος, Ενσικουλού, Βέλλιος.

25-07-19 21:10

Το ματς θα αρχίσει στις 21:30 και θα μεταδοθεί τηλεοπτικά από την ΕΡT Sports.

Θα παρακολουθήσουμε ζωντανά την εξέλιξη του αγώνα του Ατρομήτου με την Ντουνάισκα Στρέντα στην Σλοβακία στο πλαίσιο του β' προκριματικού γύρου του Europa League.