31-10-17 23:26

Το γκολ της Γιουβέντους

31-10-17 23:23

To 2-0 της Γιουνάιτεντ

78' 5-0 για την Παρί! Χατ τρικ από τον Κιρζαβά που θα στείλει τη μπάλα στα δίχτυα για το 5-0 της Παρί.

Το πέναλτι για τη Γιουνάιτεντ το έκανε ο Σάμαρης στον Ράσφορντ

31-10-17 23:22

To 2ο γκολ της Μπάγερν

79' Ισοφαρίζει τη Σπόρτινγκ η Γιουβέντους! Ο Ιγκουαίν θα γίνει αποδέκτης της κάθετης πάσας και με ωραίο πλασέ θα φέρει το ματς στα ίσια.

31-10-17 23:21

78' 2-0 για τη Γιουνάιτεντ με εύστοχο πέναλτι του Μπλιντ

79' Βασιλεία - ΤΣΣΚΑ 1-2! Θα φέρει το ματς τούμπα η ΤΣΣΚΑ Μόσχας με σουτ του Βέρνμπλουμ.

31-10-17 23:20

77' Πέναλτι για τη Γιουνάιτεντ

31-10-17 23:19

Το 4ο γκολ της Παρί

31-10-17 23:18

77' Γκολ για την Μπάγερν που παίρνει ξανά το προβάδισμα!  Με κεφαλιά ο Χάβι Μαρτίνεθ θα δώσει ξανά το προβάδισμα στην Μπάγερν.

Το γκολ της Σέλτικ

31-10-17 23:17

72' 4-0 η Παρί! Σέντρα από τα δεξιά η μπάλα θα περάσει και ο Κιρζαβά με κεφαλιά από κοντά θα γράψει το 4-0.

31-10-17 23:11

74' Ισοφαρίζει την Μπάγερν η Σέλτικ! Τρομερή κάθετη πάσα προς τον Μακ Γκρέγκορ ο οποίος πλάσαρε εύστοχα για το 1-1 της Σέλτικ.

31-10-17 23:05

65' Ισοφαρίζει την Βασιλεία η ΤΣΣΚΑ Μόσχας!  Ωραία κάθετη πάσα προς τον Τζαγκόεφ που βγαίνει τετ α τετ, θα κάνει την προσποίηση και στη συνέχεια το πλασέ στέλνοντας τη μπάλα στα δίχτυα για την ισοφάριση.

31-10-17 23:03

63' 3-0 για τη Ρόμα! Πολύ ωραίο δεξί σουτ του Περότι που θα νικήσει τον Κουρτουά

59' Αποβολή για την Κάραμπακ. Είδε την κόκκινη ο γνωστός μας από τον ΠΑΟΚ, Πέδρο Ενρίκε.

31-10-17 23:02

To 3-0 της Παρί

31-10-17 23:00

Το γκολ της Ατλέτικο

31-10-17 22:58

52' 3-0 η Παρί! Με προβολή ο Κιρζάβα κάνει το 3-0.

31-10-17 22:48

56' 1-1 η Ατλέτικο! Τρομερό φαλτσαριστό σουτ από τον Πάρτεϊ έξω από τη περιοχή με την μπάλα να παίρνει τρομερά φάλτσα και να καταλήγει στην εστία για την ισοφάριση των γηπεδούχων.

31-10-17 22:47

46' Σέντρα στο δεύτερο μέρος των αγώνων

31-10-17 22:35

Το 2-0 της Παρί με τον Νεϊμάρ

31-10-17 22:34

Λήξη του πρώτου ημιχρόνου σε όλα τα ματς

31-10-17 22:32

45+4' 2-0 η Παρί με τον Νεϊμάρ! Ο Βραζιλιάνος πήρε τη μπάλα έξω από την περιοχή και με ένα τρομερό δεξί σουτ έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα για το 2-0.

Το γκολ της Γιουνάιτεντ

31-10-17 22:28

45' Γκολ για την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ! Ο Μάτιτς θα πιάσει ένα πολύ δυνατό σουτ έξω από την περιοχή, η μπάλα θα βρει στο αριστερό δοκάρι και στην πλάτη του Σβίλαρ και θα καταλήξει στα δίχτυα του νεαρού γκολκίπερ.

31-10-17 22:27

Το γκολ της Κάραμπακ

31-10-17 22:25

40' Γκολ για την Κάραμπακ μέσα στην Ατλέτικο! Κόρνερ από τα δεξιά ο Μίτσελ θα πάρει τη κεφαλιά και θα στείλει τη μπάλα στα δίχτυα για το 0-1

31-10-17 22:24

To 2-0 της Ρόμα και πάλι με τον Ελ Σαράουι

31-10-17 22:20

36' 2-0 η Ρόμα! Τραγικό λάθος στην άμυνα της Τσέλσι με τον Στρούτμαν να αφήνει να περάσει μια βαθιά μπαλιά και τον Ελ Σααράουι να τσιμπάει την μπάλα για το 2-0.

Το γκολ της Βασιλείας

31-10-17 22:18

To γκολ της Παρί

31-10-17 22:17

32' Γκολ για την Βασιλεία! Ο Τσούφι έξω από τη περιοχή με ένα ψηλοκρεμαστό σουτ θα ανοίξει το σκορ.

31-10-17 22:14

Το γκολ της Μπάγερν

30' Γκολ για την Παρί με τον Βεράτι!  Ωραία επίθεση από την Παρί η μπάλα θα γυρίσει με τελικό αποδέκτη τον Βεράτι που με ωραίο πλασέ στην απέναντι γωνία θα στείλει τη μπάλα στα δίχτυα.

31-10-17 22:11

Το γκολ της Σπόρτινγκ

31-10-17 22:08

22' Γκολ για την Μπάγερν! Βολέ από τον γκολκίπερ της Μπάγερν με τον Κομάν να παίρνει τη μπάλα, ίσως και με το χέρι, πέρασε και τον τερματοφύλακα των γηπεδούχων και άνοιξε το σκορ σε κενή εστία.

31-10-17 22:05

20' Γκολ για την Σπόρτινγκ! Η Σπόρτινγ ανοίγει το σκορ στην Λισσαβόνα με πλασέ του Μπρούνο Σέζαρ από το ύψος της μεγάλης περιοχής.

Το χαμένο πέναλτι του Μαρσιάλ

31-10-17 21:59

15' Το εκτέλεσε ο Μαρσιάλ, αλλά ο κίπερ της Μπενφίκα απέκρουσε!

31-10-17 21:54

14' Πέναλτι για την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

31-10-17 21:50

Το γκολ της Ρόμα

31-10-17 21:45

1' Γκολ για τη Ρόμα! Mε τρομερό σουτ ο Ελ Σαράουι άνοιξε το σκορ για τους Ρωμαίους στην πρώτη τους επίθεση!

31-10-17 21:27

Σπόρτινγκ Λισαβόνας: Πατρίτσιο, Σίλβα, Κόατες, Πίντο, Φερνάντες, Ακούνια, Σέζαρ, Ριστόφσκι, Μπατάλια, Ντοστ, Μάρτινς

Γιουβέντους: Μπουφόν, Ντε Σίλιο, Κιελίνι, Πιάνιτς, Κεντίρα, Κουαδράδο, Ιγουαΐν, Ντιμπάλα, Σάντρο, Μπαρτζάλι, Μάντζουκιτς.

31-10-17 21:26

Ρόμα: Άλισον, Ναϊγκολάν, Zεσούς, Στρούτμαν, Περότι, Ντζέκο, Κολάροφ, Ντε Ρόσι, Φάτζιο, Φλορέντζι, Ελ Σαραουί

Τσέλσι: Κουρτουά, Ρούντιγκερ, Αλόνσο, Φάμπρεγας, Μοράτα, Αζάρ, Πέδρο, Μπακαγιόκο, Κέιχιλ, Αθπιλικουέτα, Νταβίντ Λουίζ

31-10-17 21:25

Ατλέτικο Μαδρίτης: Όμπλακ, Γοδίν, Φιλίπε Λουίς, Παρτέι, Γκριεζμάν, Σαούλ, Κορέα, Γκάμπι, Σάβιτς, Χουανφράν, Γκαμεϊρό

Καραμπάκ: Σέχιτς, Γκαράγεφ, Μεντβέντεφ, Μίτσελ, Ενρίκε, Σαντίγκοφ, Αλμέιδα, Αγκόλι, Ρζέζνιτσακ, Γκεριέ, Σεϊντάεφ.

31-10-17 21:24

Παρί Σεν Ζερμέν: Αρέολα, Σίλβα, Μαρκίνιος, Βεράτι, Καβάνι, Νεϊμάρ, Κουρζαβά, Ντράξλερ, Ραμπιό, Μπαπέ, Άλβες

Άντερλεχτ: Μποέξ, Μποντζί, Σπάχιτς, Γκέρκενς, Ονιεκούρου, Άπια, Κουμς, Τρέμπελ, Ντεντόκερ, Ομπράντοβιτς, Χάνι.

31-10-17 21:23

Σέλτικ: Γκόρντον, Μπίτον, Μπράουν, Ντεμπέλε, Σινκλέρ, Άρμστρονγκ, Μπογιάτα, Λούστιγκ, ΜακΓκρέγκορ, Φόρεστ, Τιέρνι

Μπάγερν: Ούλριχ, Σούλε, Μαρτίνεθ, Ρόμπεν, Χάμες Ροδρίγκες, Ραφίνια, Μπόατενγκ, Βιδάλ, Τολίσο, Αλάμπα, Κομάν.

Βασιλεία: Βατσλίκ, Λανγκ, Τσούφι, Στέφεν, Σουχί, Όμπερλιν, Μπαλάντα, Ελιονούσι, Πετρέτα, Τσάκα, Ακαντζί

ΤΣΣΚΑ Μόσχας: Ακινφέεφ, Φερνάντες, Βερνμπλουμ, Βάσιν, Α. Μπερεζούτσκι, Βιτίνιο, Γκολόβιν, Β. Μπερεζούτσκι, Σένικοφ, Νάτσο, Κουσάεφ.

31-10-17 21:22

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ: Ντε Χέα, Μπαϊγί, Μάτα, Λουκάκου, Μαρσιάλ, Σμόλινγκ, Λίνγκαρντ, Μπλιντ, Μάτιτς, Νταρμιάν, ΜακΤόμιναϊ.

Μπενφίκα: Σβίλαρ, Γκριμάλντο, Φέισα, Αουγκούστο, Ντόουγκλας, Ραούλ Χιμένες, Σάλβιο, Πίτζι, Ζαρντέλ, Ντίας, Γκονσάλβες.

31-10-17 21:13

Πάμε να δούμε τις 11άδες σε όλα τα ματς....

31-10-17 21:12

Οι αγώνες της Ρόμα με την Τσέλσι και της Σπόρτινγκ Λισαβόνας με τη Γιουβέντους ξεχωρίζουν από το αποψινό πρόγραμμα.

31-10-17 21:06

Καλησπέρα σας! Θα παρακολουθήσουμε παρέα την εξέλιξη των αγώνων για την 4η αγωνιστική του Τσάμπιονς Λιγκ.