Αυτά από μας, καλό σας βράδυ!

06-11-19 23:56

ΤΕΛΟΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΤΣ!

06-11-19 23:55

90+8' Ευστοχεί στο πέναλτι ο Τετέ και κάνει το Ντιναμό-Σαχτάρ 3-3!

06-11-19 23:53

Υπάρχει VAR

06-11-19 23:52

Πέναλτι για την Σαχτάρ, απίθανη εξέλιξη... To κέρδισε ο τερματοφύλακάς της που είχε προωθηθεί!

90+3' 6-0 η Ρεάλ με χατ-τρικ του Ροντρίγκο!

06-11-19 23:50

90+3' Mειώνει σε 3-2 η Σαχτάρ με κεφαλιά του Μοράες

06-11-19 23:48

90+4' Ο Μοράτα μειώνει για την Ατλέτικο σε 2-1 στο ματς με την Λεβερκούζεν

06-11-19 23:45

89' Τρίτο γκολ για Ντιναμό! Μετά από γύρισμα ο Αντέμι σε κενή εστία έκανε την προβολή και έγραψε το 3-1 κόντρα στην Σαχτάρ.

06-11-19 23:43

85' 4-0 η Τότεναμ μέσα στο Βελιγράδι επί του Ερυθρού με γκολ του Έρικσεν!

06-11-19 23:42

Με δέκα και η Λεβερκούζεν λόγω αποβολής του Αμίρι

06-11-19 23:41

83' Ανατροπή για την Ντιναμό, 2-1 την Σαχτάρ! Τρομερή ενέργεια του Πέτκοβιτς, που έδωσε στον Ιβάνουσετς, που με ωραίο σουτ δίνει προβάδισμα στην ομάδα του.

06-11-19 23:40

Ο Γουόκερ θα κάτσει στο τέρμα της Σίτι για τα τελευταία λεπτά, καθώς δεν υπάρχει άλλος τερματοφύλακας στον πάγκο

06-11-19 23:39

81' 5-0 η Ρεάλ την Γαλατασαράι με κοντινή προβολή του Μπενζεμά!

06-11-19 23:37

81' Κόκκινη στον Μπράβο στο Αταλάντα-Σίτι

06-11-19 23:33

79' Mε δέκα παίκτες και η Σαχτάρ στο Ζάγκρεμπ λόγω αποβολής του Μάρλος

06-11-19 23:32

76' Ο Νάβας μπλοκάρει το πέναλτι του Ντιάν!

06-11-19 23:31

74' Με δέκα παίκτες η Ντιναμό Ζάγκρεμπ λόγω αποβολής του Μόρο

06-11-19 23:20

Πέναλτι για την Μπριζ, το έκανε ο Τιάγκο Σίλβα

06-11-19 23:19

61' Τρίτο γκολ για την Τότεναμ! Ο Σον και πάλι από κοντά κάνει το 3-0 απέναντι στον Ερυθρό Αστέρα στο Βελιγράδι

Ο Έντερσον έγινε αλλαγή στο ματς της Σίτι και στη θέση του μπήκε ο Μπράβο, όμως ο Βραζιλιάνος κίπερ δεν έχει κάτι ανησυχητικό

06-11-19 23:17

Ο Σον δεν πανηγύρισε, προσευχήθηκε για τον Γκόμες.

06-11-19 23:11

57' 2-0 η Τότεναμ τον Ερυθρό στο Βελιγράδι! Ο Ντομπελέ έκανε φοβερή ενέργεια, έδωσε στον Σον που τέλειωσε εύστοχα τη φάση διπλασιάζοντας τα τέρματα της ομάδας του.

06-11-19 23:08

55' 2-0 την Ατλέτικο η Λεβερκούζεν! Ο Φόλαντ μέσα από την περιοχή σουτάρει και στέλνει την μπάλα στην αριστερί γωνία του Όμπλακ για το 2-0.

06-11-19 23:01

49' Ισοφαρίζει 1-1 την Σίτι η Αταλάντα! Σέντρα από αριστερά, ο Πάσαλιτς έκανε την κεφαλιά και έφερε το ματς στα ίσια.

06-11-19 22:43

45' Κι άλλο γκολ για τη Ρεάλ, 4-0 την Γαλατασαράι! Λάθος στην τουρκική άμυνα, ο Ροντρίγκο πήρε την μπάλα και έκανε το γύρισμα από δεξιά, με τον Μπενζεμά να πλασάρει αμαρκάριστος για το τέταρτο γκολ των "μερένχες".

06-11-19 22:42

43' Κάκιστο πέναλτι του Ζεσούς, που έστειλε την μπάλα πολύ άουτ από το δεξί δοκάρι του Γκολίνι

Πέναλτυ για την Σίτι τώρα λόγω χεριού του Ίλισιτς

06-11-19 22:36

41' Προβάδισμα για Λεβερκούζεν, 1-0 την Ατλέτικο με αυτογκόλ του Παρτέι! Ο άσος των Μαδριλένων έπιασε μια απίθανη κεφαλιά και έστειλε την μπάλα στα δίχτυα της ομάδας του.

06-11-19 22:25

34' Γκολ για την Τότεναμ, 1-0 τον Ερυθρό Αστέρα στο Βελιγράδι! Μετά από απίστευτη φάση μέσα στη περιοχή του Ερυθρού και δύο δοκάρια, ο Λο Σέλσο πέτυχε το γκολ για την Τότεναμ ανοίγοντας το σκορ στο "Μαρακανά".

06-11-19 22:23

25' Ισοφαρίζει (1-1) η Ντιναμό την Σαχτάρ! Σέντρα από δεξιά ο Πέτκοβιτς σηκώνεται πιο ψηλά από όλους και με κεφαλιά φέρνει το ματς στα ίσια.

06-11-19 22:20

22' Γκολ για την Παρί, 1-0 την Μπριζ! Παράλληλη μπαλιά μέσα στην περιοχή, ο Ικάρντι από κοντά θα στείλει την μπάλα στα δίχτυα.

06-11-19 22:15

06-11-19 22:13

14' Ο Ράμος εκτελεί το πέναλτι με απίθανο τρόπο και κάνει το 3-0 για την Ρεάλ απέναντι στην Γαλατασαράι!

Πέναλτι για τη Ρεάλ

06-11-19 22:11

13' Γκολ για την Σαχτάρ, 1-0 την Ντιναμό στο Ζάγκρεμπ! Τέλεια αντεπίθεση για την Σαχτάρ που ανοίγει το σκορ, με τον Άλαν Πάτρικ να παίρνει την ασίστ του Μοράες και να εκτελεί από το ύψος της μικρής περιοχής.

06-11-19 22:07

7' Γκολ για την Μάντσεστερ Σίτι, 1-0 την Αταλάντα στην Ιταλία! Φοβερό τακουνάκι του Ζεσούς στον Στέρλινγκ που με ωραίο πλασέ από το ύψος του πέναλτι ανοίγει το σκορ στο Μπέργκαμο.

06-11-19 22:05

7' Κι άλλο γκολ για τη Ρεάλ, 2-0 την Γαλατασαράι! Δεύτερο γκολ για τον Ροντρίγκο, που έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα με γυριστή κεφαλιά μετά από σέντρα του Μαρσέλο από τα αριστερά.

06-11-19 22:00

4' Γκολ για τη Ρεάλ, 1-0 την Γαλατασαράι! Ο Ροντρίγκο έκανε ωραία ενέργεια μέσα στην περιοχή και με αριστερό σουτ άνοιξε το σκορ στο "Μπερναμπέου".

06-11-19 21:59

ΣΕΝΤΡΑ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ

06-11-19 21:54

Όλα έτοιμα για την σέντρα στα ματς

Ερυθρός Αστέρας (4-2-3-1): Μπόργιαν – Γκόμπελιτς, Ντέγκενεκ, Μιλούνοβιτς, Ρόντιτς – Πέτροβις, Γιόβαντσιτς – Ματέο Γκαρσία, Μάριν, Λα Πάρα – Πάβκοβ

Τότεναμ (4-3-3): Γκατσανίγκα – Φόιτ, Ντάιερ, Σάντσες, Ρόουζ – Γουίνκς, Ντομπελέ, Λο Σέλσο – Σισοκό, Αλι, Κέιν

Λεβερκούζεν (4-4-2): Χραντέτσκι – Βάιζερ, Τα, Σβεν Μπέντερ, Γουέντελ – Αράνγκις, Ντεμίρμπαϊ, Αμίρι, Μπελαράμπι - Χάφερτς, Φόλαντ

Ατλέτικο Μαδρίτης (4-4-2): Ομπλακ – Αριας, Φελίπε, Ερμόσο, Λόντι – Κορέα, Κόκε, Τόμας, Σαούλ – Ντιέγκο Κόστα, Μοράτα

06-11-19 21:53

Αταλάντα (3-4-1-2): Γκολίνι – Τολόι, Παλομίνο, Τζιμσίτι – Χάτεμπουρ, Ντε Ρόουν, Φρόιλερ, Καστάν – Γκόμες, Πάσαλιτς – Ιλιτσιτς

Μάντσεστερ Σίτι (4-3-3): Εντερσον – Κανσέλο, Οταμέντι, Φερναντίνιο, Μεντί – Μπερνάρντο Σίλβα, Γκιουντογάν, Ντε Μπρόινε – Μαχρέζ, Στέρλινγκ, Ζεσούς

Ρεάλ Μαδρίτης (4-3-3): Κουρτουά – Καρβαχάλ, Ράμος, Βαράν, Μαρσέλο – Βαλβέρδε, Καζεμίρο, Κρόος – Ροντρίγκο, Μπενζεμά, Αζάρ

Γαλατασαράι (4-3-3): Μουσλέρα – Μαριάνο, Μαρκάο, Λουγιντάμα, Ναγκατόμο – Ν’ Ζονζί, Σερί, Λεμινά – Φεγκουλί, Μπάμπελ, Αντόνε

Ντιναμό Ζάγκρεμπ (3-5-2): Λιβάκοβιτς – Ντιλάβερ, Πέριτς, Τεοφίλ-Κατρίν – Λέοβατς, Μόρο, Αντέμι, Στογιάνοβιτς, Ολμο - Ορσιτς, Πέτκοβιτς

Σαχτάρ (4-2-3-1): Πιάτοβ – Ντοντό, Κριβτσόβ, Ματβιένκο, Ισμαΐλι – Στεπανένκο, Αλαν Πάτρικ – Κοβαλένκο, Μάρλος, Τάισον – Μοράες

06-11-19 21:52

Παρί Σεν Ζερμέν (4-3-3): Νάβας - Νταγκμπά, Τ.Σίλβα, Κιμπεμπέ, Μπερνάτ - Μαρκίνιος, Βεράτι, Γκεγιέ - Ντι Μαρία, Μ'Μπαπέ, Ικάρντι

Μπριζ (4-3-3): Μινιολέ – Κοσούνου, Μέχελε, Ντέλι, Ρίκα – Μπαλάντα, Ριτς, Βανάκεν – Ντιατά, Ντένις, Οκερέκε

06-11-19 21:51

Θα παρακολουθήσουμε ζωντανά την εξέλιξη των αγώνων για την 4η αγωγιστική των ομίλων του Champions League.