Τέλος σε όλες τις αναμετρήσεις!

27-11-19 23:52

Ακυρώθηκε το γκολ του Λουκάκου! Τελικό σκορ: Σλάβια - Ίντερ 1-3

27-11-19 23:50

96' "Αυτοκτονία" για τη Μπενφίκα! Η Λειψία ισοφαρίζει σε 2-2 με τον Φόρσμπεργκ και με το σκορ αυτό εξασφαλίζει την πρόκριση, αφήνοντας εκτός τους Πορτογάλους!

27-11-19 23:46

93' Δεύτερο γκολ του Λουκάκου και 4-1 η Ίντερ!

27-11-19 23:45

90' ΓΚΟΛ! Η Λειψία μειώνει σε 2-1 κόντρα στη Μπενφίκα με πέναλτι του Φόρσμπεργκ

27-11-19 23:43

88' ΓΚΟΛ! "Κλειδώνει" τη νίκη η Ίντερ, με τον Μαρτίνες να κάνει το 3-1 κόντρα στη Σλάβια!

27-11-19 23:42

86' 4-1 για την εντυπωσιακη Σάλτσμπουργκ κόντρα στη Γκενκ με σκόρερ τον Χάαλαντ

27-11-19 23:38

Γκολ για την Γκενκ, μετά από λάθος του Κορονέλ ο Σαματά μειώνει σε 1-3

27-11-19 23:37

81' Η Ίντερ σκοράρει επιτέλους! 2-1 στην έδρα της Σλάβια με γκολ του Λουκάκου!

Δεν μετράει το γκολ του Άγιαξ τελικά!

27-11-19 23:36

77' ΓΚΟΛ! Θρίαμβος για τον Άγιαξ στην έδρα της Λιλ, 3-0 με το δεύτερο γκολ του Ζίγιες!

78' Η Ντόρτμουντ μειώνει σε 3-1 με δυνατό σουτ του Σάντσο

27-11-19 23:32

78' Νέα τεράστια ευκαιρία για την Ίντερ με τον Μαρτίνες!

27-11-19 23:26

27-11-19 23:25

69' ΓΚΟΛ! 3-0 η Σάλτσμπουργκ τη Γκενκ με τον Χουάνγκ

27-11-19 23:24

66' ΓΚΟΛ! 3-0 η Μπαρτσελόνα με γκολ του Γκριεζμάν!

27-11-19 23:21

65' ΓΚΟΛ! 1-1 η Λίβερπουλ με κεφαλιά του Λόβρεν έπειτα από κόρνερ!

27-11-19 23:19

65' Δοκάρι για την Ίντερ με τον Λουκάκου!

27-11-19 23:16

59' ΓΚΟΛ! Λιλ - Άγιαξ 0-2 με σκόρερ τον Πρόμες!

27-11-19 23:15

59' ΓΚΟΛ! Λειψία - Μπενφίκα 0-2 με γκολ του Βινίσιους σε τετ α τετ έπειτα από λάθος του Κλόστερμαν

27-11-19 23:09

56' Μεγάλη ευκαιρία για τη Λίβερπουλ, με τον Κουλιμπαλί να διώχνει πάνω στη γραμμή το σουτ του Φιρμίνο

27-11-19 23:07

50' Απίστευτη ευκαιρία της Λιλ, με τον Ικονέ να αστοχεί προ κενής εστίας!

27-11-19 23:06

Σηκώθηκε και συνεχίζει στο ματς ο Βλαχοδήμος

27-11-19 23:01

Ο Οδυσσέας Βλαχοδήμος είχε μια σφοδρή εναέρια σύγκρουση, έπεσε στο χορτάρι και τρόμαξε τους πάντες! Ευτυχώς ο Έλληνας γκολκίπερ έχει τις αισθήσεις του, αλλά ζαλίζεται

27-11-19 22:49

Σέντρα στα δεύτερα ημίχρονα των αγώνων

27-11-19 22:46

Λήξη στα πρώτα ημίχρονα: Μπαρτσελόνα - Ντόρτμουντ 2-0, Σλάβια Πράγας - Ίντερ 1-1, Λίβερπουλ - Νάπολι 0-1, Γκενκ, Σάλτσμπουργκ 0-2, Λειψία - Μπενφίκα 0-1 και Λιλ - Άγιαξ 0-1.

27-11-19 22:45

45' ΓΚΟΛ! Γκενκ - Σάλτσμπουργκ 0-2 με σκόρερ τον Μιναμίνο!

27-11-19 22:42

43' ΓΚΟΛ! Γκενκ - Σάλτσμπουργκ 0-1 με γκολ του Ντάκα!

27-11-19 22:39

Το 2-0 της Μπαρτσελόνα:

27-11-19 22:37

Το 1-0 της Μπαρτσελόνα κόντρα στη Ντόρτμουντ:

27-11-19 22:36

37' ΓΚΟΛ! 1-1 η Σλάβια Πράγας με πέναλτι του Σούτσεκ!

27-11-19 22:35

36' Απίστευτο! Ο διαιτητής όχι μόνο ακυρώνει το γκολ της Ίντερ, αλλά γυρίζει το ματς πίσω μέσω του VAR και δίνει πέναλτι υπέρ της Σλάβια για προηγούμενη φάση!!!

27-11-19 22:33

35' ΓΚΟΛ! Σλάβια - Ίντερ 0-2 με γκολ του Λουκάκου και τον Μαρτίνες να γίνεται δημιουργός αυτή τη φορά!

27-11-19 22:31

33' ΓΚΟΛ! Ο Μέσι σκοράρει το 700ό ματς του με τη φανέλα της Μπαρτσελόνα κάνοντας το 2-0 κόντρα στη Ντόρτμουντ!

27-11-19 22:29

27-11-19 22:26

29' ΓΚΟΛ! 1-0 η Μπαρτσελόνα τη Ντόρτμουντ με γκολ του Σουάρες έπειτα από εξαιρετική κάθετη του Μέσι!

27-11-19 22:25

Ο Γκριεζμάν πέρασε στη θέση του Ντεμπελέ

27-11-19 22:24

Σοβαρός τραυματισμός για τον Ντεμπελέ της Μπαρτσελόνα. Αποχωρεί κλαίγοντας ο Γάλλος!

27-11-19 22:22

Το 1-0 του Άγιαξ κόντρα στη Λιλ:

Ακυρώθηκε γκολ του Σουάρες για οφσάιντ στο Μπαρτσελόνα - Ντόρτμουντ

27-11-19 22:20

21' ΓΚΟΛ! Λίβερπουλ - Νάπολι 0-1 με σκόρερ τον Μέρτενς! Τρομερό διαγώνιο πλασέ από τον Βέλγο...

27-11-19 22:19

20' ΓΚΟΛ! Λειψία - Μπενφίκα 0-1 με κοντινό αριστερό σουτ του Πίζι!

27-11-19 22:13

19' ΓΚΟΛ! Σλάβια - Ίντερ 0-1 με γκολ του Μαρτίνες έπειτα από ασίστ του Λουκάκου!

12' Μεγάλη ευκαιρία για τον Άγιαξ κόντρα στη Λιλ.

27-11-19 22:10

13' Ο Ρούι της Νάπολι σούταρε πίσω από το κέντρο και έστειλε την μπάλα ελάχιστα άουτ κόντρα στη Λίβερπουλ!

27-11-19 22:02

2' ΓΚΟΛ! Λιλ - Άγιαξ 0-1 με υπέροχο αριστερό πλασέ του Ζίγιεχ λίγο έξω από την περιοχή!

27-11-19 22:00

2' Μεγάλη ευκαιριία για τη Ντόρτμουντ στο Καμπ Νόου!

27-11-19 21:57

Σέντρα στα ματς

27-11-19 21:52

27-11-19 21:45

Στα ματς που ολοκληρώθηκαν, η Ζενίτ νίκησε 2-0 τη Λιόν, ενώ Βαλένθια και Τσέλσι αναδείχθηκαν ισόπαλες 2-2 σε ένα από τα πιο συναρπααστικά παιχνίδια της σεζόν.

27-11-19 21:44

ΛΕΙΨΙΑ: Γκουλάστσι, Σαράτσι, Λάιμερ, Κλόστερμαν, Ουπαμεκανό, Σάμπιτζερ, Φόρσμπεργκ, Ντέμε, Ενκουνκού, Αμπαντού, Βέρνερ

ΜΠΕΝΦΙΚΑ: Βλαχοδήμος, Γριμάλδο, Ντίας, Γκάμπριελ, Τσικίνιο, Τσέρβι, Αλμέιδα, Τααράμπ, Φέρο, Βινίσιους

ΛΙΛ: Μαϊνιάν, Ντζαλό, Γκάμπριελ, Ικονέ, Μπαμπά, Γιαζιτσί, Οσιμέν, Τσελίκ, Αντρέ, Σουμαρέ, Μανταβά

ΑΓΙΑΞ: Ονανά, Σχούρς, Ταλιάφικο, Ντεστ, Μαρτίνες, Λαμπιάντ, Μαζραουί, Φαν ντε Μπεκ, Τάντιτς, Πρόμες, Ζιγές

ΣΛΑΒΙΑ: Κολάρ, Κουφάλ, Στάντσιου, Ολαγινκά, Χουσμπάουερ, Κούντεα, Σούτσεκ, Σέβτσικ, Μπορίλ, Φρίντριχ, Μάσπουστ

ΙΝΤΕΡ: Χαντάνοβιτς, Γοδίν, Ντε Φράι, Σκρίνιαρ, Μπιράγκι, Μπρόζοβιτς, Βεσίνο, Καντρέβα, Βαλέρο, Λουκάκου, Λαουτάρο Μαρτίνες

ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ: Τερ Στέγκεν, Φίρπο, Ουμτιτί, Σέρχι Ρομπέρτο, Μπούσκετς, Λενγκλέ, Ντε Γιονγκ, Ντεμπελέ, Μέσι, Σουάρες

ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ: Μπίρκι, Χακίμι, Γκερέιρο, Σουλτς, Ακανζί, Πίστσεκ, Χούμελς, Βίτσελ, Βάιγκλ, Μπραντ, Ρόις

ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ: Άλισον, Φαν Ντάικ, Γκόμες, Ρόμπερτσον, Λόβρεν, Μίλνερ, Χέντερσον, Φαμπίνιο, Μανέ, Σαλάχ Φιρμίνο

ΝΑΠΟΛΙ: Μερέτ, Ρουί, Μανωλάς, Ντι Λορέντζο, Κουλιμπαλί, Άλαν, Ρουίθ, Ζιελίνσκι, Μακσίμοβιτς, Λοσάνο, Μέρτενς

ΓΚΕΝΚ: Κούτσκε, Ντε Νορ, Ντεβέστ, Ίτο, Σαμάτα, Χροσόβσκι, Μπεργκ, Πέιντσιλ, Λουκουμί, Μέλε, Κουέστα

ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ: Κορονέλ, Ονγκουενέ, Γιουνούζοβιτς, Ούλμερ, Σζομποσζλάι, Μιναμίνο, Ντάκα, Βέμπερ, Μουεπού, Κρίστενσεν, Χουάνγκ

27-11-19 21:43

Πάμε να δούμε τις ενδεκάδες των αγώνων

27-11-19 21:39

Μπαρτσελόνα - Ντόρτμουντ, Σλάβια Πράγας - Ίντερ, Λίβερπουλ - Νάπολι, Γκενκ, Σάλτσμπουργκ, Λειψία - Μπενφίκα και Λιλ - Άγιαξ είναι οι αναμετρήσεις.

27-11-19 21:38

Μαζί θα παρακολουθήσουμε τις αναμετρήσεις των 22:00 για την 5η αγωνιστική του Champions League.