ΤΕΛΟΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΤΣ

Το 3-1 της Πόρτο

01-11-17 23:37

Tο τέταρτο γκολ της Σίτι

93' 3-1 για την Πόρτο! Ωραίκα κάθετη στον Περέιρα, πλασέ και 3-1...

01-11-17 23:33

92' 4o γκολ για τη Σίτι! Ο Ντε Μπρόινε βγάζει στον Στέρλινγκ που με ωραίο σουτ κάνει το 2-4 μέσα στο "Σαν Πάολο"

01-11-17 23:32

Το 3-0 της Λίβερπουλ

01-11-17 23:26

90' 3-0 η Λίβερπουλ! Σέντρα του Μορένο, ο Στάριτζ από κοντά πλάσαρε για το τρίτο γκολ των Κόκκινων

01-11-17 23:23

Το γκολ του Ρονάλντο

01-11-17 23:22

Το γκολ της Σπαρτάκ

01-11-17 23:19

80' Mειώνει η Ρεάλ! Γύρισμα του Μαρσέλο μέσα στην περιοχή και ο Κριστιάνο από κοντά έκανε το 3-1 με την Τότεναμ

01-11-17 23:16

77' Μειώνει η Σπαρτάκ απέναντι στη Σεβίλλη!  Ο Ρίκο αποκρούει το σουτ του Γκουσακόβ στο τετ α τετ, αλλά ο Ζε Λουίς πιάνει το ριμπάουντ και κάνει το 2-1

01-11-17 23:15

To τρίτο γκολ της Σίτι

01-11-17 23:14

To φοβερό 3-1 της Σαχτάρ

01-11-17 23:12

69' 2-3 η Σίτι! Στην αντεπίθεση ο Αγουέρο πλάσαρε για το 2-3 μέσα στη Νάπολι

Το τρίτο γκολ της Τότεναμ στη Ρεάλ

01-11-17 23:10

To 2-1 της Πόρτο

67' 3-1 η Σαχτάρ! Ο Μάρλος περνάει την μπάλα πάνω από τον Τάπια και κάνει το 3-1 για τους Ουκρανούς

01-11-17 23:08

Το 2-2 της Νάπολι με τη Σίτι

01-11-17 23:07

Το 2-0 της Λίβερπουλ

01-11-17 23:06

62' Γκολ με πέναλτι για τη Νάπολι με τον Ζορζίνιο!

65' 3-0 η Τότεναμ! Αντεπίθεση των Λονδρέζων, ανοιχτή μπαλιά για τον Κέιν, που τρέχει με τον Νάτσο και προλαβαίνει να την κόψει αριστερά που βρίσκεται μόνο ο Έρικσεν, ο Δανός νικάει στο τετ α τετ τον Κασίγια και κάνει το 3-0

01-11-17 23:05

61' 2-1 η Πόρτο! Φάουλ με γέμισμα, ο Ντανίλο την κεφαλιά και 2-1

01-11-17 23:03

64' 2-0 η Λίβερπουλ! Ο Τσαν παίζει το 1-2 με τον Μίλνερ και πλασάρει έξω από την περιοχή για το εύκολο 2-0

01-11-17 23:02

To 2-0 της Σεβίλλης

01-11-17 23:01

60' 2-0 η Σεβίλλη! Εκπληκτικό αριστερό σουτ του Μπανέγα που γράφει το 2-0

01-11-17 23:00

Το 2-0 της Τότεναμ

01-11-17 22:58

To γκολ του Ποτέ για τον ΑΠΟΕΛ

01-11-17 22:56

56' 2-0 η Τότεναμ τη Ρεάλ! Εξαιρετική προσπάθεια από τον Ντέλε Άλι, που σουτάρει με την μπάλα να κοντράρει και να καταλήγει στα δίχτυα του Κασίγια

Το γκολ της Λειψίας

01-11-17 22:55

51' Iσοφαρίζει ο ΑΠΟΕΛ! Αντεπίθεση των Κυπρίων από αριστερά, σέντρα για τον Ποτέ, αυτός γυρίζει έξω από τη μικρή περιοχή και κάνει το 1-1

Tο δεύτερο γκολ της Σίτι

01-11-17 22:54

53' Ο Μίλνερ εκτέλεσε το πέναλτι, αλλά ο κίπερ της Μάριμπορ απέκρουσε και στη συνέχεια η μπάλα χτύπησε στο δοκάρι και απομακρύνθηκε

01-11-17 22:52

52' Πέναλτι για την Λίβερπουλ

48' Ισοφαρίζει την Πόρτο η Λειψία! Κάθετη του Ζάμπιτσερ στην πλάτη της άμυνας των Πορτογάλων, ο Βέρνερ τους νικάει όλους με την ταχύτητά του και πλασάρει υπέροχα για το 1-1

48' 1-2 η Σίτι! Κόρνερ από αριστερά, ο Στόουνς πιάνει την κεφαλιά, η μπάλα στο κάτω μέρος του οριζοντίου δοκαριού, στο έδαφος μέσα από τη γραμμή και μετά απομακρύνεται

01-11-17 22:50

Tο γκολ της Λίβερπουλ με τον Σαλάχ

01-11-17 22:46

49' Γκολ για την Λίβερπουλ! Σέντρα του Αλεξάντερ Άρνολντ από δεξιά, ο Σαλάχ προσπαθεί να κάνει τακουνάκι, αλλά βρίσκει την μπάλα με το γόνατο και τελικά τη στέλνει στα δίχτυα για το 1-0

01-11-17 22:33

46' Σέντρα στο δεύτερο μέρος των αγώνων

01-11-17 22:28

45' Ημίχρονο σε όλες τις αναμετρήσεις

01-11-17 22:22

40' Δοκάρι για τη Σίτι! Κακή άμυνα των γηπεδούχων σε κόρνερ, νέο γέμισμα στην περιοχή, κεφαλιά του Στόουνς στο δοκάρι.

01-11-17 22:20

Το γκολ του Οταμέντι για τη Σίτι

01-11-17 22:19

34' Ισοφαρίζει τη Νάπολι η Σίτι! Εξαιρετική κεφαλιά του Οταμέντι που φέρνει το ματς στα ίσα

01-11-17 22:17

To γκολ της Ντόρτμουντ απέναντι στον ΑΠΟΕΛ

Το γκολ της Σεβίλλης

01-11-17 22:15

29' Γκολ για τη Ντόρτμουντ! Εξαιρετική συνεργασία των Βεστφαλών, ο Καγκάβα δίνει στον Γκερέιρο που από θέση τετ α τετ κάνει το 1-0

01-11-17 22:14

30' Ανοίγει το σκορ η Σεβίλλη! Ο Λανγκλέ με όμορφη κεφαλιά μετά από κόρνερ θα βάλει μπροστά την ομάδα του στο ματς με την Σπαρτάκ Μόσχας

01-11-17 22:13

Το γκολ του Άλι για την Τότεναμ

01-11-17 22:10

27' Γκολ για την Τότεναμ! Βαθιά μπαλιά στον Τρίπιερ δεξιά, αυτός προλαβαίνει να βγάλει χαμηλή σέντρα, ο Άλι στην περιοχή κάνει προβολή και το 1-0

01-11-17 22:07

Το γκολ του Ινσίνιε για τη Νάπολι

01-11-17 22:05

21' Γκολ για τη Νάπολι! Τρομερή πάσα του Μέρτενς και ο Ινσίνιε με εξαιρετικό πλασέ ανοίγει το σκορ απέναντι στη Σίτι

01-11-17 22:01

17' 2-1 ανατρέπει το σκορ η Σαχτάρ!  Οι παίκτες της Φέγενοορντ δεν διώχνουν σωστά, η μπάλα φτάνει στον Μάρλος, που πιάνει ένα φανταστικό ψιλοκρεμαστό σουτ και κάνει το 2-1

01-11-17 21:59

Το γκολ της Φέγενορντ

13' Γκολ για την Πόρτο! Κόρνερ από δεξιά, αναμπουμπούλα στην περιοχή των Γερμανών, η μπάλα φτάνει στον Ερέρα αριστερά κι εντός περιοχής, αυτός σουτάρει χαμηλά και κάνει το 1-0

14' Ισοφαρίζει η Σαχτάρ! Άμεση απάντηση των Ουκρανών, με βαθιά μπαλιά στην περιοχή των Ολλανδών, ο Τζόουνς αποκρούει ο τετ α τετ Τάισον, αλλά μετά από μία κόντρα, η μπάλα φτάνει στον Φερέιρα που σε κενή εστία κάνει το 1-1

01-11-17 21:50

12' Γκολ για τη Φέγενορντ! Ωραία σέντρα του Μπεργκχάους από δεξιά, ο Γιόργκενσεν πιάνει την κεφαλιά και κάνει το 0-1 απέναντι στη Σαχτάρ.

01-11-17 21:45

Ενός λεπτού σιγή τηρήθηκε στο Ντόρτμουντ - ΑΠΟΕΛ για τον θάνατο του επί 15 χρόνια παίκτη των Βεστφαλών, Ντίτερ Κούρατ

01-11-17 21:44

1' Ξεκίνησαν τα παιχνίδια

01-11-17 21:35

Θυμίζουμε ότι στο ματς που τελείωσε πριν λίγη ώρα, Μπεσίκτας και Μονακό αναδείχθηκαν ισόπαλες 1-1.

01-11-17 21:28

ΠΟΡΤΟ (4-4-2): Σα – Ρ. Περέιρα, Φελίπε, Μαρκάνο, Αλεξ Τέλες – Κορόνα, Ντανίλο, Ερέρα, Μπραχίμι – Μαρεγκά, Αμπουμπακάρ

ΛΕΙΨΙΑ (4-4-2): Γκουλάσι – Μπερνάρντο, Ορμπαν, Ουπαμεκανό, Χάλστενμπεργκ – Καμπλ, Κεϊτά, Ζάμπιτσερ, Φόρσμπεργκ – Ογκουστέν, Μπρούμα

01-11-17 21:27

ΣΕΒΙΛΛΗ (4-2-3-1): Σ. Ρίκο - Μερκάδο, Κιέρ, Λενγκλέ, Εσκουδέρο - Πισάρο, Ενζονζί - Νολίτο, Μπανέγα, Σαράμπια - Μπεν Γιεντέρ

ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ (4-3-3): Σέλιχοβ – Γιέσινκο, Τάσκι, Τζίκια, Κομπάροβ – Φερνάντο, Γκλουσακόβ, Πάσαλιτς – Προμές, Μελγαρέχο, Λουίζ Αντριάνο

ΤΟΤΕΝΑΜ (3-4-3): Γιορίς – Αλντερβάιρελντ, Σάντσες, Βερτόνχεν – Τρίπιερ, Ντάιερ, Γουίνκς, Ντέιβις – Αλι, Ερικσεν, Κέιν

ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ (4-3-1-2): Κασίγια - Ασράφ, Νάτσο, Σ. Ράμος, Μαρσέλο - Μόντριτς, Καζεμίρο, Κρόος - Ισκο - Μπενζεμά, Ρονάλντο

ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ (4-3-3): Μπίρκι – Μπάρτρα, Παπασταθόπουλος, Τοπράκ, Γκερέιρο – Γκέτσε, Βάιγκλ, Καγκάβα – Πούλισιτς, Ομπαμεγιάνγκ, Φίλιπ

ΑΠΟΕΛ (5-3-2): Πέρεθ – Βούρος, Καρλάο, Ρουέδα, Μερκής, Αλεξάνδρου – Βινίσιους, Μοράις, Ζαχίντ - Αλωνεύτης, Ποτέ

01-11-17 21:25

ΣΑΧΤΑΡ (4-2-3-1): Πιάτοβ – Μπουτκό, Χοτσολάβα, Ορντέτς, Ισμαΐλι – Φρεντ, Στεπανένκο – Μπερνάρντ, Μάρλος, Τάισον – Φερέιρα

ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ (4-3-3): Τζόουνς - Νιούκοουπ, Στ. Γιούστε, Τάπια, Χαπς – Βιλένα, Ελ Αχμάντι, Αμραμπατ - Μπέρχαους, Γιόργκενσεν, Μποέτιους

ΝΑΠΟΛΙ (4-3-3): Ρέινα – Χισάι, Κουλιμπαλί, Αλμπιόλ, Γκουλάμ – Αλαν, Ζορζίνιο, Χάμσικ – Καγιεχόν, Ινσίνιε, Μέρτενς

ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ (4-1-4-1): Εντερσον – Ντελφ, Στόουνς, Οταμέντι, Ντανίλο – Φερναντίνιο – Στέρλινγκ, Γκουντογκάν, Ντε Μπρόινε, Σανέ – Αγουέρο

01-11-17 21:24

ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ (4-3-3): Κάριους – Αρνολντ, Μάτιπ, Κλάβαν, Μορένο – Μίλνερ, Τσαν, Βαϊνάλντουμ – Τσάμπερλεϊν, Σαλάχ, Φιρμίνο

ΜΑΡΙΜΠΟΡ (4-2-3-1): Χαντάνοβιτς – Μίλετς, Ραϊτσεβιτς, Σούλερ, Βίλερ – Μπιλόνγκ, Κάμπχα – Πίχλερ, Αχμέντι, Μπόχαρ – Μεσάνοβιτς