Ξάνθη

07-12-19 19:49

Τέσσερα λεπτά καθυστερήσεις

07-12-19 19:48

88' Γκολ για τον ΠΑΟΚ και 2-0! Ο Κρέσπο με κεφαλιά από σέντρα του Μπίσεσβαρ κάνει το 2-0

07-12-19 19:42

Ο Μπίσεσβαρ είχε μπει στο ματς στο 64' μαζί με τον Άκπομ, αντί των των Πέλκα και Βιεϊρίνια

07-12-19 19:40

80' Γκολ για τον ΠΑΟΚ και λύτρωση με τον Μπίσεσβαρ, 1-0 με την Ξάνθη! Ο Ολλανδός έκανε το σουτ, ο Άμπαντ απέκρουσε προσωρινά, όμως η μπάλα επέστρεψε στον Μπίσεσβαρ που με δεύτερο σουτ άνοιξε το σκορ

77' Δοκάρι για τον ΠΑΟΚ, τέταρτο στο παιχνίδι! Σέντρα του Μαουρίσιο, γυριστή κεφαλιά του Κρέσπο και η μπάλα χτυπάει το οριζόντιο δοκάρι

07-12-19 19:33

75' Γκολ για τον ΠΑΟΚ με Άκπομ, σηκώθηκε η σημαία και δεν μετράει το γκολ. Σωστά δόθηκε οφσάιντ...

07-12-19 19:31

72' Νέο σουτ από τον Μαουρίσιο η μπάλα πάνω από την εστία του Άμπαντ

07-12-19 19:30

70' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Μίσιτς σηκώνει την μπάλα μέσα στην περιοχή, ο Λημνιός πήρε την κεφαλιά όμως η μπάλα έφυγε λίγο άουτ

07-12-19 19:25

63' Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Άμπαντ αποκρούει το τετ α τετ του Πέλκα αυτή τη φορά. Πιέζει πάρα πολύ ο Δικέφαλος

07-12-19 19:20

59' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Γιαννούλης βγήκε τετ α τετ με τον Άμπαντ, πλάσαρε όμως ο πορτιέρε της Ξάνθης έδιωξε με το χέρι δύσκολα σε κόρνερ

56' Κίτρινη κάρτα στον Καμαρά

07-12-19 19:14

Δεν υπάρχει γκολ! Σωστά δίνεται οφσάιντ

Το γκολ εξετάζεται από το VAR για οφσάιντ, φαίνεται να είναι ξανά οφσάιντ

07-12-19 19:13

51' Γκολ για τον ΠΑΟΚ και 1-0! Ο Μάτος έκανε το σουτ, ο Σφιντέρσκι πήρε το ριμπάουντ και άνοιξε το σκορ στην Τούμπα

07-12-19 19:06

Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο

07-12-19 18:48

Τέλος πρώτου ημιχρόνου, το ματς παραμένει στο 0-0

Έχουμε εξέταση VAR για πέναλτι υπέρ του ΠΑΟΚ. Δεν δίνει πέναλτι ο διαιτητής, μάλλον σωστή απόφαση.

45' O Mίσιτς μπαίνει στην περιοχή, κόβει ο Κοβάτσεβιτς και η μπάλα βρίσκει στο χέρι του Στούρτζεον.

07-12-19 18:46

43' Νέο σουτ του Πέλκα, μπλοκάρει ο Άμπαντ. Ο Έλληνας άσος του ΠΑΟΚ είναι πολύ δραστήριος σήμερα και ψάχνει το γκολ...

07-12-19 18:40

07-12-19 18:38

37' Ακυρλωθηκε γκολ του ΠΑΟΚ με VAR. Ο Σφιντέρσκι έστειλε την μπάλα στα δίχτυα, ωστόσο το τέρμα δεν μετράει καθώς ο Πολωνός είναι σε θέση οφσάιντ

07-12-19 18:35

Πιέζει πάρα πολύ ο ΠΑΟΚ, δεν μπορεί να βγει από την περιοχή η Ξάνθη

07-12-19 18:27

25' Νέο δοκάρι για τον ΠΑΟΚ, το τρίτο στο παιχνίδι! Ο Πέλκας έκανε το σουτ εκτός περιοχής, η μπάλα σταμάτησε στο αριστερό δοκάρι και έφυγε άουτ.

24' Παραλίγο αυτογκόλ από την Ξάνθη με κεφαλιά του Ρενέλα, η μπάλα έφυγε τελικά κόρνερ

07-12-19 18:24

20' Δεύτερο δοκάρι για τον ΠΑΟΚ! Σουτ του Βιεϊρίνια εκτός περιοχής, η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι!

19' Δοκάρι για τον ΠΑΟΚ! Σουτ του Πέλκα έξω από την περιοχή, η μπάλα στο αριστερό δοκάρι του Άμπαντ

07-12-19 18:15

10' Καλύτερος ο ΠΑΟΚ στο πρώτο δεκάλεπτο, ψάχνει το γκολ...

07-12-19 18:14

8' Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Λημνιός έκανε τη σέντρα από δεξιά και ο Σφιντέρσκι με γυριστό δεν μπόρεσε να στείλει την μπάλα στα δίχτυα.

07-12-19 18:04

Σέντρα στο ματς

07-12-19 17:54

Δαιτητής VAR ο Άγγελος Ευαγγέλου (Αθηνών) και διαιτητής AVAR ο Παντελής Σπυρόπουλος (Αν. Αττικής).

Διαιτητής ο Βασίλης Φωτιάς (Πέλλας), Α’ βοηθός ο Μιχαήλ Παπαδάκης (Ηρακλείου), Β’ βοηθός ο Νικόλαος Πάγκαλος (Λασιθίου) και 4ος ο Γιώργος Βρέσκας

07-12-19 17:30

Η ενδεκάδα της Ξάνθης: Αμπάντ, Σόσα, Λισγάρας, Καρασαλίδης, Καμαρά, Λούκας, Ντουρίτσκοβιτς, Τέρκι, Στάρτζεον, Ρενέλα, Κοβάσεβιτς.

Στον πάγκο: Μπέντο, Πολέττο, Λεωντσάκος, Θυμιάνης, Τεϊσέιρα, Ακόστα και Αμορίμ

07-12-19 17:29

Η ενδεκάδα του ΠΑΟΚ: Ζίβκοβιτς, Ίνγκασον, Κρέσπο, Μάτος, Γιαννούλης, Μίσιτς, Μαουρίσιο, Βιεϊρίνια, Λημνιός, Πέλκας, Σφιντέρσκι.

Στον πάγκο: Πασχαλάκης, Βαρέλα, Εσίτι, Ελ Καντουρί, Μπίσεσβαρ, Άκπομ, Ελ Καντουρί, Λάμπρου.

Το παιχνίδι αρχίζει στις 18:00.

07-12-19 17:28

Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση ΠΑΟΚ - Ξάνθη για τη 13η αγωνιστική της Superleague.