Τέλος! Μπαρτσελόνα - Ρεάλ 0-0

18-12-19 22:41

Μπήκαμε στο 90ό λεπτό, με τον ρυθμό να είναι χαμηλός.

18-12-19 22:34

83' Αλλαγή για τη Μπάρτσα, με τον Φάτι στη θέση του Γκριεζμάν

18-12-19 22:33

75' Κίτρινη στον Ίσκο

18-12-19 22:30

74' Φάση διαρκείας στα καρέ της Ρεάλ, που τελειώνει με τον Σουάρες να σουτάρει ψηλά άουτ

18-12-19 22:29

72' Ο Μπέιλ σκοράρει, αλλά το γκολ ακυρώνεται ως οφσάιντ!

18-12-19 22:26

70' Κίτρινη στον Μπέιλ

18-12-19 22:24

68' Στην αντεπίθεση της Ρεάλ, ο Μπενζεμά πασάρει στον Μπέιλ και αυτός σουτάρει άουτ από διαγώνια θέση εντός περιοχής!

18-12-19 22:18

66' Κίτρινη κάρτα στον Κασεμίρο

18-12-19 22:13

60' Ο Μέσι τροφοδότησε τον Γκριεζμάν. αυτός ξαναβρήκε τον Μέσι λίγο άξω από τη μικρή περιοχή, αλλά ο Αργεντινός έπιασε... αέρα και δεν μπόρεσε να σκοράρει!

55' Αλλαγή για τη Μπαρτσελόνα: Ο Βιδάλ στη θέση του Ρομπέρτο

18-12-19 22:08

18-12-19 22:04

49' Ο Μέσι μπήκε στην περιοχή αποφεύγοντας τρεις παίκτες και γύρισε στη μικρή περιοχή, με την άμυνα της Ρεάλ να απομακρύνει

18-12-19 21:46

Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο

18-12-19 21:45

Λήξη πρώτου ημιχρόνου: Μπαρτσελόνα - Ρεάλ 0-0

18-12-19 21:44

45' Κίτρινη κάρτα στον Λενγκλέ, είναι η τρίτη για τη Μπάρτσα.

18-12-19 21:42

44' Δυνατό σουτ στην κίνηση από τον Βαλβέρδε, πέφτε και μπλοκάρει ο Τερ Στέγκεν

18-12-19 21:40

41' Μεγάλη ευκαιρία για την Μπαρτσελόνα! Ο Μέσι έβγαλε διαγώνια μπαλιά για τον Άλμπα, αυτός βγήκε στην πλάτη της άμυνας της Ρεάλ και έκανε το σουτ πάνω στην κίνηση, η μπάλα έφυγε έξω από το αριστερό δοκάρι.

18-12-19 21:39

40' Κίτρινη κάρτα στον Σουάρες

18-12-19 21:33

39' Έχει πέσει ο ρυθμός του αγώνα

18-12-19 21:32

32' Δυνατό σουτ του Βαλβέρδε, φεύγει λίγο έξω από τα καρέ της Μπάρτσα

18-12-19 21:27

30' Ευκαιρία για τη Μπαρτσελόνα! Ο Ράμος έβαλε σωτήρια την κόντρα και έδιωξε το σουτ του Μέσι, που είχε κατεύθυνση στην εστία.

18-12-19 21:22

26' Διπλή ευκαιρία για τη Ρεάλ! Πρώτα ο Τερ Στέγκεν διώχνει με το πόδι παράλληλη σέντρα του Μπενζεμά και στη συνέχεια αποκρούει σε κόρνερ και το μακρινό σουτ του Κασεμίρο.

18-12-19 21:21

21' Κίτρινη κάρτα στον Ράκιτιτς

18-12-19 21:20

18-12-19 21:18

20'  Η Ρεάλ πιέζει, έχοντας κλείσει τη Μπαρτσελόνα στα καρέ της

18-12-19 21:13

17' Μεγάλη ευκαιρία για τη Ρεάλ! Ο Κασεμίρο πήρε την κεφαλιά έπειτα από εκτέλεση κόρνερ και ο Πικέ έδιωξε πάνω από τη γραμμή!

12' Οι παίκτες της Μπαρτσελόνα ζητούν πέναλτι για χέρι του Καρβαχάλ, όμως δεν φαίνεται να υπάρχει παράβαση

18-12-19 21:11

18-12-19 21:09

10' Ευκαιρία για τη Ρεάλ! Ο Ίσκο με τακουνάκι πέρασε τη μπάλα κάτω από τα πόδια του Πικέ και τροφοδότησε τον Μπενζεμά, ο Γάλλος έκανε το γυριστό σουτ με το αριστερό και ο Τερ Στέγκεν μπλόκαρε.

18-12-19 21:05

8' Η Ρεάλ ισορρόπησε το παιχνίδι μετά την κυριαρχία της Μπάρτσα στα πρώτα λεπτά

18-12-19 21:04

4' Ωραία μπαλιά του Μέσι, ο Άλμπα γυρίζει για τον Σουάρες, ο οποίος δεν προλαβαίνει να βρει την μπάλα εντός περιοχής.

18-12-19 20:55

Εκτός από τη μεγάλη αντιπαλότητα και το γόητρο, το σημερινό ματς είναι και ντέρμπι κορυφής, με τις δύο ομάδες να ισοβαθμούν στην πρώτη θέση με 35 βαθμούς

18-12-19 20:48