Τέλος αγώνα! Ο Άρης παίρνει μια σπουδαία νίκη με 4-2 ενάντια στον ΠΑΟΚ!

90+4 Ένα καλό σουτ του ΠΑΟΚ με τον Μίσιτς, άουτ η μπάλα.

04-01-20 21:31

90+2 Ο Μαρτίνες περνάει αντί του Γκάμα

04-01-20 21:30

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

89' Αμπού Μπα αντί Φετφατζίδη για τον Άρη.

04-01-20 21:29

Δείτε εδώ το γκολ του Μίσιτς για το 4-2

04-01-20 21:28

Δείτε εδώ το γκολ του Σάσα για το 4-1

04-01-20 21:27

87' Ένα δυνατό σουτ του Μπίσεσβαρ, έφυγε άουτ.

04-01-20 21:26

Ο Γιαννούλης αντιμετωπίζει πρόβλημα τραυματισμού μετά από σκληρό μαρκάρισμα του Βέλεθ.

04-01-20 21:24

Λιγοστεύουν οι ελπίδες να ισοφαρίσει ο ΠΑΟΚ και όπως όλα δείχνουν θα σταματήσει εδώ το αήττητο σερί των 51 αγώνων.

04-01-20 21:23

Πολύ νευρικό παιχνίδι, από τους παίκτες του ΠΑΟΚ

04-01-20 21:20

83' Ο Πέλκας ένα δυνατό μακρινό σουτ, η μπάλα άουτ.

04-01-20 21:19

80' Κίτρινη κάρτα στον Γιαννούλη.

04-01-20 21:18

Συνεχίζει να πιέζει ο ΠΑΟΚ.

04-01-20 21:17

Μετά από κόρνερ του Μπίσεσβαρ ο Μάτος μείωσε για τον Δικέφαλο.

77' 4-2 μειώνει ο ΠΑΟΚ, με τον Μάτος!

04-01-20 21:15

76' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ.

75' Ο Αουγκούστο στη θέση του Βιεϊρίνια, τρίτη και τελευταία αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

04-01-20 21:14

Ο Ρόουζ δείχνει να αντιμετωπίζει κάποιο πρόβλημα

04-01-20 21:13

73' Κόρνερ για τον Άρη.

04-01-20 21:12

Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Μπαίνει ο Άκπομ στη θέση του Σφιντέρσκι.

04-01-20 21:11

Αποσβολωμένος στον πάγκο ο Φερέιρα!

04-01-20 21:10

Ο Βραζιλιάνος βγήκε στην αντεπίθεση μετά από πάσα του Φετφατζίδη, και σκόραρε για το 4-1!

04-01-20 21:09

70' Γκολ για τον Άρη με τον Σάσα και 4-1!

04-01-20 21:07

69' Κίτρινη κάρτα στον Ίνγκασον.

Ο Γιαννούλης έβγαλε από αριστερά για τον Σφιντέρσκι, τον σταμάτησε και πάλι ο Κουέστα.

04-01-20 21:06

66' Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ.

Δείτε εδώ το τρίτο γκολ του Άρη.

04-01-20 21:05

Ντεμπούτο για τον Έλληνα άσο, που περνάει στη θέση του Λάρσον.

04-01-20 21:02

O Ντουρμισάι θα περάσει ως αλλαγή.

04-01-20 21:01

62' Έξω ο Λημνιός, μπαίνει ο Μπίσεσβαρ.

04-01-20 21:00

Ζήτησε αλλαγή ο Λάρσον.

60' Ο Φετφατζίδης γυρίζει, μπλοκάρει ο Ζίβκοβιτς.

04-01-20 20:58

59' Νέο κόρνερ για τον Άρη.

Στο έδαφος τώρα ο Λάρσον.

04-01-20 20:57

58' Κόρνερ τώρα για τον Άρη.

04-01-20 20:56

Πέρασε ανεκμετάλλευτο το κόρνερ του ΠΑΟΚ.

04-01-20 20:53

56' Σέντρα του Πέλκα, έδιωξαν οι παίκτες του Άρη και κόρνερ για τον Δικέφαλο.

04-01-20 20:52

Στο 3-1 του ΠΑΟΚ Ο Ζίβκοβιτς διαμαρτύρεται για φάουλ από τον σκόρερ ο Ρόουζ.

04-01-20 20:51

Πέρασε ανεκμετάλλευτο.

04-01-20 20:50

51' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ.

Επιβεβαιώνεται και από το VAR.

04-01-20 20:49

49' Σκοράρει ξανά ο Άρης, με τον Φετφατζίδη αλλά υπήρχε οφσάιντ.

04-01-20 20:48

Έδειξε την σέντρα, μετράει κανονικά το γκολ του Άρη.

Περιμένει το VAR ο Παπαπέτρου!

04-01-20 20:47

Λάθος του Ζίβκοβιτς και ο Ρόουζ θα πάρει την κεφαλιά και θα γράψει το 3-1!

04-01-20 20:46

47' Γκολ για τον Άρη και 3-1!

04-01-20 20:45

Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

04-01-20 20:40

Όλα έτοιμα για το δεύτερο ημίχρονο

04-01-20 20:29

Δείτε εδώ το γκολ του Άρη για την ανατροπή!

04-01-20 20:27

Ο Άρης με ανατροπή προηγείται! Ο ΠΑΟΚ προηγήθηκε με τον Σφιντέρσκι, οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν με τον  Λάρσον και και στη συνέχεια με τον Βέλεθ, έκαναν το 2-1.

04-01-20 20:26

Τέλος πρώτου ημιχρόνου.

04-01-20 20:25

2 τα λεπτά των καθυστερήσεων.

04-01-20 20:23

45' Ο Μίσιτς ένα σουτ από μακριά, η μπάλα άουτ.

04-01-20 20:21

Ο Βέλεθ δίνει το προβάδισμα στους Κιτρινόμαυρους, μετά από σέντρα του Κόρχουτ ο Ισπανός με φοβερή κεφαλιά, στέλνει την μπάλα στα δίχτυα

04-01-20 20:17

41' Γκολ για τον Άρη και 2-1.

Γιαννούλης έβγαλε στον Λημνιό αυτός το σουτ από το ύψος της περιοχής άουτ.

04-01-20 20:15

37' Ακόμα μια καλή ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ.

04-01-20 20:14

Εκτέλεσε ο Ματίγια, αλλά η μπάλα πήγε στο τείχος.

34' Φάουλ σε καλό σημείο για τον Άρη.

04-01-20 20:03

28' Σέντρα του Κόρχουτ από τα αριστερά, απομακρύνουν την μπάλα οι παίκτες του ΠΑΟΚ.

04-01-20 20:02

Δείτε εδώ βίντεο, από την εντυπωσιακή ατμόσφαιρα στο Βικελίδης.

04-01-20 20:01

Εκτέλεσε ο Βιεϊρίνια το κόρνερ, ο Μάτος με τακουνάκι προσπάθησε με τακουνάκι να στείλει την μπάλα στην μικρή περιοχή, αλλά η φάση τελείωσε με επιθετικό φάουλ.

04-01-20 19:59

21' Ακόμα μια μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ με τον Σφιντέρσκι, κόρνερ για τον Δικέφαλο.

04-01-20 19:58

19' Φάουλ του Άρη σε καλό σημείο, το εκτέλεσε ο Ματίγια και ο Ζίβκοβιτς έδιωξε με γροθιές.

04-01-20 19:57

Ο Σουηδός πήρε την μπάλα από τα αριστερά, μπήκε στην περιοχή και κέρδισε τον Ζίβκοβιτς!

17' Γκολ για τον Άρη με τον Λάρσον.

04-01-20 19:54

Μαγική η ατμόσφαιρα που δημιούργησαν οι φίλοι του Άρη.

04-01-20 19:52

Σουτ του Μίσιτς μέσα από την περιοχή, μετά από πάσα του Σφιντέρσκι στον Λημνιό, που έβγαλε στον Κροάτη.

04-01-20 19:51

13' Νέα ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, αποκρούει ο Κουέστα.

04-01-20 19:50

Ο Πέλκας έκανε το σουτ έξω από την περιοχή, κακή απόκρουση από τον Κουέστα, ο Σφιντέρσκι πήρε το... ριμπάουντ και έγραψε το 0-1.

9ο γκολ για το Πολωνό.

04-01-20 19:48

10' Γκολ για τον ΠΑΟΚ με τον Σφιντέρσκι.

04-01-20 19:45

8' Συνέχεια τώρα στο παιχνίδι.

04-01-20 19:44

Νέα διακοπή στο παιχνίδι. Πάλι πρόβλημα στην ενδοεπικοινωνία.

04-01-20 19:41

4' Φάουλ για τον ΠΑΟΚ, που το κερδίζει ο Μίσιτις.

04-01-20 19:40

Υπήρξε θέμα στην ενδοεπικοινωνία στο VAR και καθυστέρησε η σέντρα στο παιχνίδι.

04-01-20 19:35

1' σέντρα στο παιχνίδι.

04-01-20 19:30

Περιμένουν οι διαιτητές να καθαρίσει στην ατμόσφαιρα στο γήπεδο.

04-01-20 19:29

Δεκάδες καπνογόνα και βεγγαλικά από τους φιλάθλους των Κιτρινόμαυρων.

04-01-20 19:28

Υπέροχη η ατμόσφαιρα στο Κλεάνθης Βικελίδης

04-01-20 19:21

Στον αγωνιστικό χώρο τώρα οι παίκτες των δυο ομάδων.

04-01-20 19:16

Όσο για τον Άρη, βρίσκεται στην 6η θέση με 22 πόντους και είναι ισόβαθμος με ΑΕΛ και Παναθηναϊκό.

04-01-20 19:09

Ο ΠΑΟΚ είναι πρωτοπόρος και με νίκη θα ξεφύγει πέντε βαθμούς από τον Ολυμπιακό, ο οποίος αύριο αντιμετωπίζει τον Παναθηναϊκό στο μεγάλο ντέρμπι του "Καραϊσκάκης".

04-01-20 19:08

Διαιτητής: Αναστάσιος Παπαπέτρου (Αθηνών)
Βοηθοί: Τρύφων Πετρόπουλος (Αρκαδίας), Ιορδάνης Απτόσογλου (Αθηνών)
Τέταρτος: Αλέξανδρος Τσαμούρης (Πειραιά)

04-01-20 19:07

Η ενδεκάδα του Άρη: Κουέστα, Ρόουζ, Κόρχουτ, Βέλεθ, Δεληζήση, Ματίγια, Σάσα, Γκάμα, Φετφατζίδης, Λάρσον, Ιντέγε.

Στον πάγκο: Έμαν, Μπα, Ντιγκινί, Μαντσίνι, Μαρτίνες, Ντουρμισάι, Σόουζα.

04-01-20 19:05

Η ενδεκάδα του ΠΑΟΚ: Ζίβκοβιτς, Μάτος, Γιαννούλης, Ίνγκασον, Βαρέλα, Μίσιτς, Μαουρίσιο, Λημνιός, Βιεϊρίνια, Πέλκας, Σφιντέρσκι.

Στον πάγκο: Πασχαλάκης, Σοάρες, Μπίσεσβαρ, Άκπομ, Αουγκούστο, Εσίτι, Λάμπρου.

Μαζί θα παρακολουθήσουμε το μεγάλο ντέρμπι της Θεσσαλονίκης μεταξύ Άρη και ΠΑΟΚ για τη 17η αγωνιστική της Superleague.