Facebook Pixel Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός: "Καρφί" Παναθηναϊκού: "Οι διαιτητές χάρισαν τη νίκη στον Ολυμπιακό" (ΦΩΤΟ)
| 2020-02-11 21:14:00

"Καρφί" Παναθηναϊκού για το ντέρμπι του βόλεϊ: "Οι διαιτητές χάρισαν τη νίκη στον Ολυμπιακό" (ΦΩΤΟ)

Έξαλλοι με τη διαιτησία του αγώνα οι Πράσινοι.

Ο Ολυμπιακός πήρε την πρόκριση στην επόμενη φάση του Κυπέλλου βόλεϊ γυναικών, επικρατώντας με 3-2 του Παναθηναϊκού, ωστόσο οι Πράσινοι έχουν σοβαρά παράπονα για τη διαιτησία.

Ο Ερασιτέχνης Παναθηναϊκός εξέφρασε με επίσημο τρόπο την οργή του για τη διαιτησία του αγώνα με ανάρτηση στο Twitter, στην οποία στέκεται στην επίμαχη φάση με τον τελευταίο πόντο της αναμέτρησης.

"Την ήττα με 3-2 σετ γνώρισε το τμήμα βόλεϊ γυναικών στο κλειστό του Αγίου Θωμά για το Κύπελλο Ελλάδας, με την τελευταία... «αμφισβητούμενη» φάση να κρίνει το παιχνίδι και τους διαιτητές να χαρίζουν τη νίκη στον Ολυμπιακό", αναφέρουν οι Πράσινοι.

Την ήττα με 3-2 σετ γνώρισε το τμήμα βόλεϊ γυναικών στο κλειστό του Αγίου Θωμά για το Κύπελλο Ελλάδας, με την τελευταία... «αμφισβητούμενη» φάση να κρίνει το παιχνίδι και τους διαιτητές να χαρίζουν τη νίκη στον Ολυμπιακό. #paobc #panathinaikos #panathinaikos1908 #panathinaikosathleticclub #volleyball

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Panathinaikos Athletic Club (@panathinaikos_1908) στις