Facebook Pixel Εθνική Ελλάδας: Τα συγκλονιστικά τελευταία λεπτά της Εθνικής - Έτσι χάσαμε το θρίλερ στο τελευταίο δευτερόλεπτο (Vid)
| 2019-09-03 17:13:00

Τα συγκλονιστικά τελευταία λεπτά - Έτσι έχασε η Εθνική το θρίλερ στο τελευταίο δευτερόλεπτο (ΒΙΝΤΕΟ)

Απίστευτη... αυτοκτονία για την Ελλάδα.

Εθνική Ελλάδας: Την ήττα με 79-78 γνώρισε η Ελλάδα από τη Βραζιλία στη δεύτερη αγωνιστική του Παγκοσμίου Κυπέλλου σε ένα ματς θρίλερ.

Η Εθνική βρέθηκε να χάνει 76-71, το γύρισε με 2/2 βολές του Παπανικολάου και ένα απίθανο τρίποντο του Πρίντεζη, ωστόσο δεν έπαιξε καλή άμυνα και βρέθηκε πάλι να κυνηγάει το σκορ και να χάνει 79-76. Στο 2.1'' πριν το φινάλε οι Βραζιλιάνοι μας έκαναν... δώρο τρεις βολές στον Σλούκα, όμως ο διεθνής γκαρντ είχε 2/3 βολές και γνωρίσαμε την ήττα.