21/09/12 - 23:37

Δεν... τσουλάει η Μονπελιέ! (ΒΙΝΤΕΟ)

34.887views

Από το κακό στο... χειρότερο πάει η Μονπελιέ, η οποία έμεινε στο 1-1 εντός έδρας με την Σεντ Ετιέν και έχει μόλις μία νίκη μετά από έξι ματς στο γαλλικό πρωτάθλημα.

Η αντίπαλος του Ολυμπιακού στο Τσάμπιονς Λιγκ βρέθηκε πίσω στο σκορ μετά από από γκολ του Αουμπουμεγιάνγκ στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου, σε μία φάση όπου η άμυνα των γηπεδούχων και ο τερματοφύλακας απλά... παρακολουθούσε! Το 1-1 έγινε από τον Καμαρά στο 70' με σουτ εντός περιοχής, μετά από ωραίο γύρισμα από αριστερά.

Μετά από τη νέα ισοπαλία η Μονπελιέ έφτασε τους πέντε βαθμούς, ενώ η Σεντ Ετιέν έχει πλέον εφτά.