Facebook Pixel Ο κιθαρίστας ξεφτιλίζει τον καθηγητή
| 2012-12-07 09:36:00

Ο κιθαρίστας ξεφτιλίζει τον καθηγητή

Ο Βασίλης Παπαθεοδώρου γράφει για την ατυχία του Λονδίνου που δεν ήταν όμως η μεγαλύτερη και βάζει Φερέιρα, Αλαφούζο και Ρότσα στο μικροσκόπιο...

Ο Ρότσα θα κάνει σε λίγο και τους μουγγούς να μιλήσουν. Τα βουντού του, όμως, μόνο την ανεκδιήγητη γκαντεμιά που ακολουθεί τον Παναθηναϊκό δεν έχουν πιάσει. Γκολ στο πρώτο σουτ μετά από 28 λεπτά και 1-0, γκολ με την πλάτη του τερματοφύλακα τη στιγμή που η Τότεναμ έβλεπε τον Παναθηναϊκό να κυκλοφορεί τη μπάλα σε ποσοστό 70% σε εκείνο το δεκάλεπτο μέσα στο Γουάιτ Χαρτ Λέιν. Είναι από αυτά που ...δε γίνονται! Αλλά στο ποδόσφαιρο, το κατ' εξοχήν άθλημα που η τύχη παίζει τεράστιο ρόλο, τα πάντα γίνονται.