Facebook Pixel Βέροια-Πανθρακικός 2-0 (ΤΕΛΙΚΟ)
| 2013-02-03 19:39:00

Βέροια-Πανθρακικός 2-0 (ΤΕΛΙΚΟ)

Παρακολουθείστε ζωντανά, λεπτό προς λεπτό, την εξέλιξη του αγώνα στη Βέροια.

90' ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ

77' Ωραίο σουτ από τον Παπαδόπουλο, η μπάλα θα περάσει λίγο πιο πάνω από την εστία της Βέροιας

69' Αλλαγή για τον Πανθρακικό. O Τζάνης αντί του Βαϊρουά

65' Αλλαγή για τη Βέροια, αναγκαστική. Ο Καλτσάς θα περάσει στην θέση του τραυματία Μπάργκαν

65' Αλλαγή για τον Πανθρακικό. O Μουνάφο αντικαθιστά τον Λαδάκη

48' Γκολ για τη Βέροια: Ωραία κομπίνα σε εκτέλεση φάουλ από τους γηπεδούχους, η μπάλα έφτασε στον αμαρκάριστο Γκιγιέρμο που με σουτ θα διπλασιάσει τόσο τα προσωπικά όσο και τα τέρματα της ομάδας του.

46΄Έναρξη δευτέρου μέρους.

45' Λήξη πρώτου ημιχρόνου.

44' Φοβερή εκτέλεση φάουλ του Γκιγιέρμο, ο Αθανασιάδης σταματάει την μπάλα πάνω στην γραμμή.

41' Κίτρινη στον Καλογέρη.

40' Δοκάρι ο Βαϊρουά!

34' Κίτρινη στον Καστελάν

32' Σουτ του Καστελάν άουτ.

32' Κίτρινη στον Γεωργιάδη

29' Σουτ του Μπαργκάν μπλόκαρε ο Αθανασιάδης.

25' Σουτ του Ολαϊτάν άουτ...

23' Σουτ από τον Ολαϊτάν, η μπάλα θα κοντράρει και θα απομακρυνθεί από τους παίκτες του Πανθρακικού.

22' Κίτρινη στον Μπαϊκαρά

18' Γκολ για τη Βέροια: Σουτ του Γκιγιέρμο από μακριά, ο Αθανασιάδης που είναι ακόμα κρύος δεν κάνει σωστή εκτίμηση της φάση και πέφτει καθυστερημένα, με αποτέλεσμα να μην προλάβει την μπάλα η οποία καταλήγει στα δίχτυα του Πανθρακικού.

15' Αναγκαστική αλλαγή τερματοφύλακα για τον Πανθρακικό. O Αθανασιάδης αντικαθιστά τον Κουτσόπουλo

1' Σέντρα στον αγώνα

Βέροια (Δημήτρης Καλαϊτζίδης): Λόπεζ, Σνάουτσνερ, Ορέστες, Καλογέρης, Καλί, Γεωργιάδης, Αμαραντίδης, Ολαϊτάν, Γκιγιέρμο, Μπαργκάν, Κόστλι

Πανθρακικός (Παύλος Δερμιτζάκης): Κουτσόπουλος, Βαϊρουά, Καστελάν, Παπαδόπουλος, Λουσέρο, Σερφά, Μπαϊκαρά, Χρήστου, Σαρακατσάνος, Λαδάκης, Μίνγκας