Facebook Pixel Άγριο ξύλο για μια μούντζα! (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2013-05-26 20:21:00

Άγριο ξύλο για μια μούντζα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Σοβαρά επεισόδια μεταξύ των παικτών είχαμε στο ματς Ηρακλής – Παναιτωλικός στην τελευταία αγωνιστική της Football League. Όλα ξεκίνησαν από μία μούντζα και κατέληξαν σε μπουνιές!

Το παιχνίδι έληξε 0-2 με νίκη της ομάδας του Αγρινίου, ωστόσο δύσκολα θα ξεχάσουμε τα όσα έγιναν λίγο πριν το φινάλε του ημιχρόνου.

Ενώ το ματς ήταν στις καθυστερήσεις με τον Παναιτωλικό να προηγείται 1-0, ο Ουκάρ μούτζωσε τον βοηθό και αποβλήθηκε! Η φάση αυτή όμως έβαλε... φωτιές. Οι παίκτες έπαιξαν ξύλο μεταξύ τους, ενώ στον αγωνιστικό χώρο μπήκε αρκετός κόσμος και υπήρξε η διακοπή.

Μετά από αρκετή ώρα οι δύο ομάδες επέστρεψαν στο χορτάρι (η αναμέτρηση ολοκληρώθηκε με 20 λεπτά καθυστέρηση), ενώ για τα επεισόδια αποβλήθηκε με κόκκινη και ο τερματοφύλακας του Παναιτωλικού, Στεφανάκος.