Facebook Pixel Τριάρα με γκολάρα Κακά! (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2014-03-30 00:43:00

Τριάρα με γκολάρα Κακά! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Μίλαν δεν δυσκολεύτηκε καθόλου κόντρα στην Κιέβο, πήρε τη νίκη με 3-0 και συνέχισε τις πειστικές εμφανίσεις.

Το 1-0 έκανε ο Μπαλοτέλι μόλις στο 4ο λεπτό, ο Κακά έγραψε το 2-0 στο 27', ενώ ο Βραζιλιάνος στο 54' καθάρισε το ματς με ένα υπέροχο σουτ για το 3-0. Στις καθυστερήσεις της αναμέτρησης οι φιλοξενούμενοι έχασαν και πέναλτι (οριζόντιο δοκάρι).

ΜΙΛΑΝ: Αμπιάτι, Εμάνουελσον, Μπονέρα, Ραμί, Ζακάρντο, Ντε Γιονγκ (60’ Πόλι), Μουντάρι (46’ Εσιέν), Τάαραμπτ, Κακά (74’ Ρομπίνιο), Χόντα, Μπαλοτέλι.

ΚΙΕΒΟ: Αγκάτσι, Σάρντο, Φρέι, Μπερναρντίνι, Νταϊνέλι, Ντραμέ (68’ Σέζαρ), Χετεμάι (77’ Γκουαρέντε), Μπεντιβόλιο, Ραντοβάνοβιτς, Ομπίνα (63’ Τιρό), Παλόσκι.