Facebook Pixel Γιούχα και… για Μπάγεβιτς στο ΟΑΚΑ!
| 2016-10-25 20:31:00

Γιούχα και… για Μπάγεβιτς στο ΟΑΚΑ!

Το κλίμα στην ΑΕΚ δεν είναι καλό και αυτό φάνηκε ξεκάθαρα και στο παιχνίδι του Κυπέλλου με την Κέρκυρα, οπού ακούστηκε και πάλι το σύνθημα για τον Ολυμπιακό.

Η Ένωση προηγούνταν 1-0 από το ημίχρονο, με ένα πολύ ωραίο γκολ του Γκάλο με σουτ εκτός περιοχής, ωστόσο η εμφάνισή της δεν ήταν καλή και έτσι το σφύριγμα για την λήξη του ημιχρόνου, συνοδεύτηκε με γιούχα από την εξέδρα.

Επίσης, αξίζει να αναφέρουμε, πως για δεύτερο συνεχόμενο παιχνίδι (είχε γίνει το ίδιο και στο ματς πρωταθλήματος με τον Πανιώνιο, από την πλευρά των οργανωμένων υπήρξαν συνθήματα κατά του Ντούσαν Μπάγεβιτς και το γνωστό σύνθημα για τον Ολυμπιακό.