Facebook Pixel Sportdog.gr | Σκορποχώρι ο ΠΑΟΚ, θέλει και πρόκριση; – «Έφαγε» τρία γκολ σε ένα ημίχρονο (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2018-12-13 20:49:00

Δεν υπάρχει αυτό που συμβαίνει στην Τούμπα.

Με σκορποχώρι μοιάζει ο ΠΑΟΚ στο πρώτο μέρος της αναμέτρησης με τη Μπάτε Μπόρισοφ για την τελευταία αγωνιστική των ομίλων του Europa League. Ο Δικέφαλος ήθελε νίκη και να μη νικήσει η Βίντι, αλλά εμφανίστηκε εντελώς χωρίς συγκέντρωση με τους Λευκορώσους να προηγουνται 3-0 στα πρώτα 45 λεπτά

Το σκορ άνοιξε στο 18' ο Σκάβις. Στο 42' ο Σίγνεβιτς έκανε το 2-0 από εύστοχη εκτέλεση πέναλτι που κέρδισε ο Στάσεβιτς από τον Μάτος. Το 3-0 προήλθε ξανά από τον Σίγνεβιτς.