Facebook Pixel Αστέρας Τρίπολης - Άρης: Τα τρία γκολ του Άρη στο πρώτο ημίχρονο (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2019-02-11 20:32:00

"Πάρτι" του Άρη στην Τρίπολη - Γκολάρες και 3-0 από το ημίχρονο! (ΒΙΝΤΕΟ)

Κάνουν... ό,τι θέλουν στο γήπεδο οι Κίτρινοι!

Αστέρας Τρίπολης - Άρης: Απίθανο ξεκίνημα έκαναν οι Θεσσαλονικείς στην αναμέτρηση της Τρίπολης, καθώς ολοκλήρωσαν το πρώτο ημίχρονο όντες μπροστά στο σκορ με 3-0!

Στο 9' ο Άρης άνοιξε το σκορ με "βολίδα" του Λάρσον από δύσκολη θέση, με τον νεοκτηθέντα άσο να πετυχαίνει το πρώτο του γκολ με τη φανέλα της νέα τους.

Δείτε το 1-0 ΕΔΩ

Το 2-0 για τους Θεσσαλονικείς έγινε στο 24', καθώς ο Ντιγκινί έφυγε τετ α τετ με τον αντίπαλο γκολκίπερ και πλάσαρε εύστοχα, διπλασιάζοντας τα τέρματα του Άρη.

Δείτε το 2-0 ΕΔΩ

Στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων του πρώτου ημιχρόνου ο Γκαρσία ολοκλήρωσε το... πάρτι του Άρη, πετυχαίνοντας το 3-0 με κοντινή κεφαλιά.

Δείτε το 3-0 ΕΔΩ