Facebook Pixel Sportdog.gr | Γλίτωσε το κάζο η Ντόρτμουντ - Έσωσε τον βαθμό με την ουραγό - 3-3 από 0-3! (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2019-11-22 23:40:00

Φθηνά τη γλίτωσαν οι Βεστφαλοί!

Με το ζόρι έσωσε η Ντόρτμουν τον βαθμό της ισοπαλίας κόντρα στην ουραγό Πάντερμπορν, αφού βρέθηκε να χάνει με 3-0 στο πρώτο ημίχρονο και ισοφάρισε σε 3-3 με δύο γκολ στο τελευταίο δεκάλεπτο.

Η Πάντερμπορν σόκαρε την αντίπαλό της καθώς προηγήθηκε με 3-0 στο πρώτο ημίχρονο χάρη σε δύο γκολ του Μαμπά (5', 37') και ένα του Χόλτμαν (43').

Οι Βεστφαλοί μείωσαν με τον Σάντσο στο 47', ο Βίτσελ έκανε το 3-2 στο 87' και ο Ρόις λύτρωσε τη Ντόρτμουντ κάνοντας το τελικό 3-3 στο 92'.