Facebook Pixel Τεράστιο "διπλό" με μεγάλη ανατροπή για τον Απόλλωνα Σμύρνης στην Παναχαϊκή! (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2019-12-20 22:38:00

Επέστρεψε στα τρίποντα η "Ελαφρά Ταξιαρχία".

Τι κι αν βρέθηκε να χάνει με 1-0 στο ημίχρονο με αυτογκόλ του Βιτλή στο 37'; Ο Απόλλωνας Σμύρνης ήταν εντυπωσιακός στο δεύτερο ημίχρονο και με τρία γκολ στο τελευταίο εικοσάλεπτο πήρε μια σπουδαία νίκη με 3-1, έπειτα από δύο σερί ήττες.

Ο Ιριτιέρ λοιπόν με πέναλτι στο 71' έκανε το 1-1 και στο 75' ξανά από την άσπρη βούλα ανέτρεψε την κατάσταση "γράφοντας" το 1-2. Το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε ο Μαρκόφσκι στο 5ο λεπτό των καθυστερήσεων.