Facebook Pixel Ολυμπιακός - Πανιώνιος: Τα τέσσερα γκολ των Πειραιωτών στο πρώτο μέρος (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2020-02-15 20:36:00

"Καταιγίδα" ο Ολυμπιακός - Γκολ... δώρο σε Ελ Αραμπί, "ζωγραφιές" Χασάν και Φορτούνη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Σκόραραν τέσσερις φορές στο πρώτο μέρος οι Πειραιώτες!

Ο Ολυμπιακός ήταν "καυτός" στο πρώτο ημίχρονο του αγώνα με τον Πανιώνιο, το οποίο ολοκλήρωσε όντας μπροστά στο σκορ με 4-0!

Οι Ερυθρόλευκοι προηγήθηκαν με 3-0 στα πρώτα λεπτά, δείχνοντας από νωρίς τις διαθέσεις τους.

Ο Χάσαν πέτυχε το 1-0 με πολύ ωραίο κοντρόλ και σουτ στο 4', για να ακολουθήσει το 2-0 του Ελ Αραμπί δύο λεπτά αργότερα μετά από ασταθή απόκρουση του Κότνικ σε σουτ του Φορτούνη.

Δείτε ΕΔΩ το 1-0

Δείτε ΕΔΩ το 2-0

Ο "Φόρτου" χρίστηκε κι αυτός σκόρερ, πετυχαίνοντας το πρώτο του γκολ μετά την επιστροφή στα γήπεδα από σοβαρό τραυματισμό. Στο 9' ο αρχηγός του Ολυμπιακού πέρασε τρεις παίκτες με εντυπωσιακή ενέργεια και πλάσαρε στην απέναντι γωνία.

Δείτε ΕΔΩ το 3-0

Στο 24' ο Ελ Αραμπί πέτυχε δεύτερο γκολ προ κενής εστίας έπειτα από κλέψιμο της μπάλας μετά από λανθασμένο γύρισμα του Ρέτσου προς τα πίσω.

Δείτε ΕΔΩ το 4-0